'Lierse K. pakt uit met speler PSV'

door
'Lierse K. pakt uit met speler PSV'

Lierse Kempenzonen is meer dan degelijk begonnen aan het seizoen in de Challenger Pro League. De Pallieters pakten 6 op 9, maar willen meer. Bewijs daarvan een ambitieuze transfer.

Na drie speeldagen draait Lierse Kempenzonen goed mee bovenin. Op de openingspeeldag werd met 0-1 gewonnen op het veld van Zulte Waregem, waarna RFC Seraing met 3-2 voor de bijl ging. Op speeldag drie volgde een eerste nederlaag. Titelkandidaat SK Deinze bleek met 0-1 te sterk.

LEES OOK: Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Peersman naar Lierse K.

Ondertussen blijft Lierse Kempenzonen ook zijn transferhuiswerk doen. Zo weet PSV-watcher Rik Elfrink (Eindhovens Dagblad/Algemeen Dagblad) dat Kjell Peersman naar Het Lisp trekt. Het is niet duidelijk voor hoelang de 20-jarige getekend heeft.

Peersman is een jeugdproduct van PSV, dat hem in 2014 ging halen bij KVC Westerlo. Hij komt momenteel uit voor Jong PSV in de Keuken Kampioen Divisie. Daar kwam hij dit seizoen nog niet in actie.

Concurrentie

Bij Lierse Kempenzonen zal Peersman de concurrentie moeten aangaan met Jens Teuckens, Jarno De Smet en Lennard Leyssens. De Smet is momenteel de eerste keuze.

Bij Lierse Kempenzonen zal Peersman terechtkomen onder de vleugels van de ervaren Christophe Grégoire. Die maakte ooit het mooie weer bij AA Gent en speelde twee keer voor de nationale ploeg, voordat hij trainer werd. De transfer van Peersman moet wel nog officieel bevestigd worden.

Goede zet van Peersman?

Meest recent

Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

7
7
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

25
25
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

99
99
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

128
128
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

65
65
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

55
55
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

20
20
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

197
197
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

43
43
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

142
142
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

357
357
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

278
278
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

106
106
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

93
93
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

243
243
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

402
402
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

169
169
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

388
388
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

142
142
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

187
187
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

687
687
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

173
173
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

303
303

Meer sportnieuws