Charles De Ketelaere openhartig over EK en trapt ferm na

door
Charles De Ketelaere openhartig over EK en trapt ferm na

Charles De Ketelaere kende een topseizoen bij Atalanta en de Italiaanse club legde de aanvaller dan ook definitief vast. De voormalige sterkhouder van Club Brugge gaf een persconferentie voor de Nations League-matchen van de Rode Duivels.

Uiteraard is De Ketelaere opgeroepen door bondscoach Domenico Tedesco voor de interlands tegen Israël en Frankrijk. Tegenover Het Laatste Nieuws was de ex-Club Brugge-speler open over het afgelopen EK en zijn speelkansen onder Tedesco.

LEES OOK: De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Natrappen

De Ketelaere trapt nog even na en was niet tevreden over zijn speelminuten in Duitsland. Tedesco liet de aanvaller maar één keer kort invallen. "Ik heb het gevoel dat ik een belangrijkere rol kon spelen. Zeker na mijn goed seizoen bij Atalanta. Jammer. Of ik hier met Tedesco heb over gepraat? Neen."

Nu zijn Romelu Lukaku en Leandro Trossard er niet bij. De aanvallers van respectievelijk Napoli en Arsenal kregen op het EK duidelijk de voorkeur. CDK verwacht nu wél minuten. “Klopt. Ik denk dat ik minuten ga krijgen. Ik ben klaar om mij te tonen. We zitten in een moeilijke poule, maar als team zijn we positief. Het EK ligt achter ons. Deze jonge ploeg heeft kwaliteiten."

Nations League

De Rode Duivels nemen het op 6 september in Hongarije op tegen Israël, door de beladen oorlogssituatie wordt de wedstrijd op neutraal terrein gespeeld. Op 9 september wacht EK-beul Frankrijk. Kunnen de Rode Duivel revanche nemen voor de uitschakeling in Duitsland?

Had CDK meer kansen moeten krijgen op het EK?

Meest recent

'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

2
2
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

12
12
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

59
59
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

82
82
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

34
34
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

41
41
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

145
145
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

161
161
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

53
53
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

234
234
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

395
395
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

185
185
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

151
151
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

511
511
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

113
113
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

388
388
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

118
118
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

45
45
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

124
124
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

312
312
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

172
172
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

183
183
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

139
139
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

313
313

Meer sportnieuws