Charles De Ketelaere openhartig over EK en trapt ferm na

door
Charles De Ketelaere openhartig over EK en trapt ferm na

Charles De Ketelaere kende een topseizoen bij Atalanta en de Italiaanse club legde de aanvaller dan ook definitief vast. De voormalige sterkhouder van Club Brugge gaf een persconferentie voor de Nations League-matchen van de Rode Duivels.

Uiteraard is De Ketelaere opgeroepen door bondscoach Domenico Tedesco voor de interlands tegen Israël en Frankrijk. Tegenover Het Laatste Nieuws was de ex-Club Brugge-speler open over het afgelopen EK en zijn speelkansen onder Tedesco.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

Natrappen

De Ketelaere trapt nog even na en was niet tevreden over zijn speelminuten in Duitsland. Tedesco liet de aanvaller maar één keer kort invallen. "Ik heb het gevoel dat ik een belangrijkere rol kon spelen. Zeker na mijn goed seizoen bij Atalanta. Jammer. Of ik hier met Tedesco heb over gepraat? Neen."

Nu zijn Romelu Lukaku en Leandro Trossard er niet bij. De aanvallers van respectievelijk Napoli en Arsenal kregen op het EK duidelijk de voorkeur. CDK verwacht nu wél minuten. “Klopt. Ik denk dat ik minuten ga krijgen. Ik ben klaar om mij te tonen. We zitten in een moeilijke poule, maar als team zijn we positief. Het EK ligt achter ons. Deze jonge ploeg heeft kwaliteiten."

Nations League

De Rode Duivels nemen het op 6 september in Hongarije op tegen Israël, door de beladen oorlogssituatie wordt de wedstrijd op neutraal terrein gespeeld. Op 9 september wacht EK-beul Frankrijk. Kunnen de Rode Duivel revanche nemen voor de uitschakeling in Duitsland?

Had CDK meer kansen moeten krijgen op het EK?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

25
25
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

55
55
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

28
28
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

98
98
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

13
13
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

34
34
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

102
102
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

18
18
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

37
37
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

126
126
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

42
42
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

193
193
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

125
125
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

363
363
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

131
131
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

180
180
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

214
214
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

319
319
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

320
320
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

68
68
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

398
398
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

321
321
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

186
186
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

341
341

Meer sportnieuws