'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

966 stemmen
'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

De motor van Club Brugge lijkt na een mindere start stilaan aan te slaan. Blauw-Zwart haalde het in de Brugse stadsderby eenvoudig van Cercle met 3-0. Dat laat het beste vermoeden voor de start van de Champions League.

Blauw-Zwart had geen grote moeilijkheden met de Vereniging. Mechelen opende kort voor de rust de score met het hoofd na goed voorbereidend werk van Nilsson. Tziolis verdubbelde de voorsprong in de extra tijd van de eerste helft, waarna Skov Olsen de boeken nog voor het uur helemaal toe deed. Club schuift op naar plek drie met tien punten.

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Aftellen naar start Champions League

Ondertussen telt de hele Brugse familie af naar de start van de hervormde Champions League. Club opent zijn campagne op 18 september met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund, de verliezende finalist van vorig seizoen. Een goed resultaat zou meteen de toon kunnen zetten voor een geslaagd Europees parcours.

Daarna volgen wedstrijden tegen Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa en Celtic, voordat Club naar Portugal trekt om Sporting in de ogen te kijken. Daar zullen de Bruggelingen vooral Viktor Gyökeres in de gaten moeten houden. De Zweed blijft het namelijk uitstekend doen in de Portugese hoofdstad.

Prijskaartje van 100 miljoen

Na een sterk vorig seizoen is de 26-jarige Zweed ook dit seizoen stevig op dreef. Hij scoorde al 7 goals in 5 wedstrijden en ontpopt zich zo opnieuw tot een van de gevaarlijkste aanvallers in Europa.

Dat legt Sporting geen windeieren volgens Fichajes, dat denkt dat Gyökeres wel eens meer dan 100 miljoen zou kunnen opbrengen bij een transfer. Transfermarkt houdt het dan weer op 65 miljoen euro. Hoe dan ook cijfers die Club Brugge aan het duizelen brengen.

Zal Gyökeres scoren tegen Club Brugge?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

115
115
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

64
64
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

141
141
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

27
27
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

38
38
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

179
179
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

551
551
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

433
433
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

208
208
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

535
535
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

509
509
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

484
484
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

358
358
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

195
195
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

594
594
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1047
1047
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

329
329
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

671
671
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

482
482
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

153
153

Meer sportnieuws