'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

door
'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

De motor van Club Brugge lijkt na een mindere start stilaan aan te slaan. Blauw-Zwart haalde het in de Brugse stadsderby eenvoudig van Cercle met 3-0. Dat laat het beste vermoeden voor de start van de Champions League.

Blauw-Zwart had geen grote moeilijkheden met de Vereniging. Mechelen opende kort voor de rust de score met het hoofd na goed voorbereidend werk van Nilsson. Tziolis verdubbelde de voorsprong in de extra tijd van de eerste helft, waarna Skov Olsen de boeken nog voor het uur helemaal toe deed. Club schuift op naar plek drie met tien punten.

LEES OOK: 'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Aftellen naar start Champions League

Ondertussen telt de hele Brugse familie af naar de start van de hervormde Champions League. Club opent zijn campagne op 18 september met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund, de verliezende finalist van vorig seizoen. Een goed resultaat zou meteen de toon kunnen zetten voor een geslaagd Europees parcours.

Daarna volgen wedstrijden tegen Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa en Celtic, voordat Club naar Portugal trekt om Sporting in de ogen te kijken. Daar zullen de Bruggelingen vooral Viktor Gyökeres in de gaten moeten houden. De Zweed blijft het namelijk uitstekend doen in de Portugese hoofdstad.

Prijskaartje van 100 miljoen

Na een sterk vorig seizoen is de 26-jarige Zweed ook dit seizoen stevig op dreef. Hij scoorde al 7 goals in 5 wedstrijden en ontpopt zich zo opnieuw tot een van de gevaarlijkste aanvallers in Europa.

Dat legt Sporting geen windeieren volgens Fichajes, dat denkt dat Gyökeres wel eens meer dan 100 miljoen zou kunnen opbrengen bij een transfer. Transfermarkt houdt het dan weer op 65 miljoen euro. Hoe dan ook cijfers die Club Brugge aan het duizelen brengen.

Zal Gyökeres scoren tegen Club Brugge?

Meest recent

KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

2
2
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

40
40
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

98
98
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

65
65
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

70
70
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

85
85
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

132
132
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

100
100
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

74
74
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

189
189
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

177
177
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

287
287
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

55
55
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

76
76
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

49
49
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

207
207
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

63
63
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

94
94
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

250
250
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

246
246
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

53
53
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

191
191
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

510
510
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

103
103
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

83
83

Meer sportnieuws