'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

door
'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

De motor van Club Brugge lijkt na een mindere start stilaan aan te slaan. Blauw-Zwart haalde het in de Brugse stadsderby eenvoudig van Cercle met 3-0. Dat laat het beste vermoeden voor de start van de Champions League.

Blauw-Zwart had geen grote moeilijkheden met de Vereniging. Mechelen opende kort voor de rust de score met het hoofd na goed voorbereidend werk van Nilsson. Tziolis verdubbelde de voorsprong in de extra tijd van de eerste helft, waarna Skov Olsen de boeken nog voor het uur helemaal toe deed. Club schuift op naar plek drie met tien punten.

LEES OOK: 'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Aftellen naar start Champions League

Ondertussen telt de hele Brugse familie af naar de start van de hervormde Champions League. Club opent zijn campagne op 18 september met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund, de verliezende finalist van vorig seizoen. Een goed resultaat zou meteen de toon kunnen zetten voor een geslaagd Europees parcours.

Daarna volgen wedstrijden tegen Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa en Celtic, voordat Club naar Portugal trekt om Sporting in de ogen te kijken. Daar zullen de Bruggelingen vooral Viktor Gyökeres in de gaten moeten houden. De Zweed blijft het namelijk uitstekend doen in de Portugese hoofdstad.

Prijskaartje van 100 miljoen

Na een sterk vorig seizoen is de 26-jarige Zweed ook dit seizoen stevig op dreef. Hij scoorde al 7 goals in 5 wedstrijden en ontpopt zich zo opnieuw tot een van de gevaarlijkste aanvallers in Europa.

Dat legt Sporting geen windeieren volgens Fichajes, dat denkt dat Gyökeres wel eens meer dan 100 miljoen zou kunnen opbrengen bij een transfer. Transfermarkt houdt het dan weer op 65 miljoen euro. Hoe dan ook cijfers die Club Brugge aan het duizelen brengen.

Zal Gyökeres scoren tegen Club Brugge?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

67
67
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

239
239
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

38
38
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

22
22
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

48
48
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

78
78
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

22
22
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

65
65
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

46
46
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

46
46
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

93
93
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

45
45
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

184
184
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

128
128
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

119
119
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

710
710
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

68
68
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

94
94
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

211
211
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

114
114
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

73
73
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws