'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

door
'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

De motor van Club Brugge lijkt na een mindere start stilaan aan te slaan. Blauw-Zwart haalde het in de Brugse stadsderby eenvoudig van Cercle met 3-0. Dat laat het beste vermoeden voor de start van de Champions League.

Blauw-Zwart had geen grote moeilijkheden met de Vereniging. Mechelen opende kort voor de rust de score met het hoofd na goed voorbereidend werk van Nilsson. Tziolis verdubbelde de voorsprong in de extra tijd van de eerste helft, waarna Skov Olsen de boeken nog voor het uur helemaal toe deed. Club schuift op naar plek drie met tien punten.

LEES OOK: Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Aftellen naar start Champions League

Ondertussen telt de hele Brugse familie af naar de start van de hervormde Champions League. Club opent zijn campagne op 18 september met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund, de verliezende finalist van vorig seizoen. Een goed resultaat zou meteen de toon kunnen zetten voor een geslaagd Europees parcours.

Daarna volgen wedstrijden tegen Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa en Celtic, voordat Club naar Portugal trekt om Sporting in de ogen te kijken. Daar zullen de Bruggelingen vooral Viktor Gyökeres in de gaten moeten houden. De Zweed blijft het namelijk uitstekend doen in de Portugese hoofdstad.

Prijskaartje van 100 miljoen

Na een sterk vorig seizoen is de 26-jarige Zweed ook dit seizoen stevig op dreef. Hij scoorde al 7 goals in 5 wedstrijden en ontpopt zich zo opnieuw tot een van de gevaarlijkste aanvallers in Europa.

Dat legt Sporting geen windeieren volgens Fichajes, dat denkt dat Gyökeres wel eens meer dan 100 miljoen zou kunnen opbrengen bij een transfer. Transfermarkt houdt het dan weer op 65 miljoen euro. Hoe dan ook cijfers die Club Brugge aan het duizelen brengen.

Zal Gyökeres scoren tegen Club Brugge?

Meest recent

Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

4
4
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

22
22
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

224
224
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

460
460
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

109
109
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

69
69
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

260
260
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

158
158
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

39
39
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

598
598
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

65
65
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

262
262
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

88
88
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

210
210
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

232
232
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

491
491
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

52
52
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

77
77
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

696
696
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

127
127
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

115
115
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

166
166
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

169
169
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

294
294

Meer sportnieuws