'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

door
'Club Brugge beeft voor man van 100 miljoen'

De motor van Club Brugge lijkt na een mindere start stilaan aan te slaan. Blauw-Zwart haalde het in de Brugse stadsderby eenvoudig van Cercle met 3-0. Dat laat het beste vermoeden voor de start van de Champions League.

Blauw-Zwart had geen grote moeilijkheden met de Vereniging. Mechelen opende kort voor de rust de score met het hoofd na goed voorbereidend werk van Nilsson. Tziolis verdubbelde de voorsprong in de extra tijd van de eerste helft, waarna Skov Olsen de boeken nog voor het uur helemaal toe deed. Club schuift op naar plek drie met tien punten.

LEES OOK: Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Aftellen naar start Champions League

Ondertussen telt de hele Brugse familie af naar de start van de hervormde Champions League. Club opent zijn campagne op 18 september met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund, de verliezende finalist van vorig seizoen. Een goed resultaat zou meteen de toon kunnen zetten voor een geslaagd Europees parcours.

Daarna volgen wedstrijden tegen Sturm Graz, AC Milan, Aston Villa en Celtic, voordat Club naar Portugal trekt om Sporting in de ogen te kijken. Daar zullen de Bruggelingen vooral Viktor Gyökeres in de gaten moeten houden. De Zweed blijft het namelijk uitstekend doen in de Portugese hoofdstad.

Prijskaartje van 100 miljoen

Na een sterk vorig seizoen is de 26-jarige Zweed ook dit seizoen stevig op dreef. Hij scoorde al 7 goals in 5 wedstrijden en ontpopt zich zo opnieuw tot een van de gevaarlijkste aanvallers in Europa.

Dat legt Sporting geen windeieren volgens Fichajes, dat denkt dat Gyökeres wel eens meer dan 100 miljoen zou kunnen opbrengen bij een transfer. Transfermarkt houdt het dan weer op 65 miljoen euro. Hoe dan ook cijfers die Club Brugge aan het duizelen brengen.

Zal Gyökeres scoren tegen Club Brugge?

Meest recent

Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

3
3
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

7
7
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

50
50
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

28
28
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

144
144
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

391
391
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

331
331
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

38
38
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

318
318
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

115
115
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

49
49
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

103
103
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

88
88
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

336
336
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

228
228
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

237
237
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

201
201
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

124
124
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

299
299
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

333
333
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

934
934
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

63
63
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

399
399
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

81
81

Meer sportnieuws