Beerschot rondt recordtransfer definitief af

door
Beerschot rondt recordtransfer definitief af

Beerschot is de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. Simion Michez verlaat het zinkend schip alvast en trekt naar Slavia Praag. Naar verluidt is er een recordbedrag met de overgang gemoeid.

Michez kwam een jaar geleden transfervrij over van Anderlecht en promoveerde met Beerschot naar de Jupiler Pro League. Nu heeft de 22-jarige Belgische Kameroener een knappe transfer te pakken.

LEES OOK: Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Belangrijke pion

Michez is een belangrijke pion bij Beerschot en zijn vertrek is een extra klap voor de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. Dit seizoen wist de flankspeler al twee keer te scoren. Bij Beerschot had hij nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 900.000.

Maar Beerschot maakt wel een flinke winst. Michez kwam transfervrij over van de jeugd van Anderlecht en brengt nu 2,5 miljoen euro plus 500.000 euro op. Zo wordt de kassa nog flink gespekt voor mogelijk extra versterkingen. Michez wordt de duurste uitgaande transfer ooit van Beerschot.

Slavia Praag

Michez gaat aldus aan de slag bij Slavia Praag. Die ploeg speelt in de Europa League tegen RSC Anderlecht en wist eerder al Union SG te wippen in de voorrondes van de Champions League. ‘Simion Michez wist dit seizoen al 2 keer tot scoren te komen. Dit zorgde ervoor dat hij zich in het daglicht speelde van andere clubs. Simion kiest ervoor om zijn carrière verder te zetten bij Slavia Praag, de nummer 2 van de Tsjechische hoogste voetbalafdeling. Hij krijgt daar ook de kans om in de Europa League aan te treden’, klinkt het bij Beerschot.

Een knappe deal van Beerschot?

Meest recent

'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

1
1
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

39
39
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

29
29
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

68
68
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

122
122
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

62
62
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

81
81
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

145
145
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

71
71
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

62
62
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

64
64
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

91
91
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

219
219
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

178
178
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

165
165
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

78
78
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

70
70
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

138
138
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

193
193
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

286
286
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

167
167
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

111
111
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

213
213
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

411
411
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

74
74

Meer sportnieuws