Lattanzio of Mazzu? 'STVV bereikt stilaan kookpunt'

door
Lattanzio of Mazzu? 'STVV bereikt stilaan kookpunt'

Sint-Truiden beleeft een tegenvallende competitiestart. De Limburgers bengelen momenteel op een voorlaatste plaats, waardoor de positie van coach Christian Lattanzio in gevaar komt.

De match van zondagavond op Kortrijk was van groot belang om de situatie te ontmijnen. STVV kwam ook op voorsprong, maar gaf het vervolgens weg en bleef op 1-1 steken na een opnieuw povere wedstrijd. Het valt te betwijfelen of dat voor Lattanzio voldoende is om zijn vel te redden. Zeker omdat met Felice Mazzu naar verluidt al een mogelijke vervanger in beeld is.

LEES OOK: Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

Gesprekken aan de gang

Journalist Sacha Tavolieri houdt het dossier van dichtbij in de gaten en liet net als andere bronnen de naam van Mazzu al vallen. Tavolieri weet nu dat de geplande gesprekken tussen Lattanzio en de club nu aan de gang zijn. Beide partijen hopen daarin een definitieve beslissing te kunnen nemen over de toekomst van de Italiaan.

Lattanzio stond nog maar zes officiële wedstrijden aan het roer bij de Kanaries. Daarin verloor hij drie keer en speelde hij drie keer gelijk. Adelbrieven die hem in een allesbehalve sterke positie plaatsen in de gesprekken met de clubleiding.

Dossier kost STVV pak geld 

STVV zal echter niet over een nacht ijs gaan, denkt Het Belang van Limburg. Lattanzio nu al aan de kant schuiven zou de club immers een verbrekingsvergoeding kosten en Mazzu komt uiteraard ook niet gratis naar Stayen. Om nog maar te zwijgen van eventuele assistent-trainers.

Het bestuur zal dus moeten uitrekenen of de rekeningen kloppen en zal dan een beslissing nemen. Puur op sportief vlak zou Mazzu alvast de voorkeur genieten. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Voor wie moet STVV kiezen?

Meest recent

Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

48
48
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

27
27
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

59
59
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

30
30
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

123
123
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

133
133
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

76
76
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

505
505
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

215
215
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

242
242
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

776
776
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

485
485
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

354
354
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

280
280
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

688
688
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

187
187
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

59
59
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

91
91
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

399
399
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

60
60
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

542
542
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

434
434
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

90
90

Meer sportnieuws