Lattanzio of Mazzu? 'STVV bereikt stilaan kookpunt'

door
Lattanzio of Mazzu? 'STVV bereikt stilaan kookpunt'

Sint-Truiden beleeft een tegenvallende competitiestart. De Limburgers bengelen momenteel op een voorlaatste plaats, waardoor de positie van coach Christian Lattanzio in gevaar komt.

De match van zondagavond op Kortrijk was van groot belang om de situatie te ontmijnen. STVV kwam ook op voorsprong, maar gaf het vervolgens weg en bleef op 1-1 steken na een opnieuw povere wedstrijd. Het valt te betwijfelen of dat voor Lattanzio voldoende is om zijn vel te redden. Zeker omdat met Felice Mazzu naar verluidt al een mogelijke vervanger in beeld is.

LEES OOK: Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Gesprekken aan de gang

Journalist Sacha Tavolieri houdt het dossier van dichtbij in de gaten en liet net als andere bronnen de naam van Mazzu al vallen. Tavolieri weet nu dat de geplande gesprekken tussen Lattanzio en de club nu aan de gang zijn. Beide partijen hopen daarin een definitieve beslissing te kunnen nemen over de toekomst van de Italiaan.

Lattanzio stond nog maar zes officiële wedstrijden aan het roer bij de Kanaries. Daarin verloor hij drie keer en speelde hij drie keer gelijk. Adelbrieven die hem in een allesbehalve sterke positie plaatsen in de gesprekken met de clubleiding.

Dossier kost STVV pak geld 

STVV zal echter niet over een nacht ijs gaan, denkt Het Belang van Limburg. Lattanzio nu al aan de kant schuiven zou de club immers een verbrekingsvergoeding kosten en Mazzu komt uiteraard ook niet gratis naar Stayen. Om nog maar te zwijgen van eventuele assistent-trainers.

Het bestuur zal dus moeten uitrekenen of de rekeningen kloppen en zal dan een beslissing nemen. Puur op sportief vlak zou Mazzu alvast de voorkeur genieten. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Voor wie moet STVV kiezen?

Meest recent

STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

18
18
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

5
5
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

36
36
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

104
104
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

150
150
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

62
62
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

22
22
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

97
97
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

188
188
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

192
192
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

83
83
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

449
449
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

321
321
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

394
394
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

120
120
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

71
71
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

534
534
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

561
561
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

403
403
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

404
404
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

279
279
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2106
2106
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

140
140
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

324
324
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

539
539

Meer sportnieuws