Onthuld: ‘Anderlecht zag pion ei zo na nog vertrekken’

219
Onthuld: ‘Anderlecht zag pion ei zo na nog vertrekken’

RSC Anderlecht is nog volop bezig om toppers binnen te halen, maar het moest bijna onverwacht afscheid nemen van een pion. Tweede doelman Mads Kikkenborg kreeg plots een aanbieding vanuit Denemarken.

Kikkenborg kon in eigen land aan de slag gaan bij Brondy. Daar zou hij echter ook tweede viool moeten spelen achter de pas aangetrokken Patrick Pentz. Dat zag Kikkenborg dan weer niet zitten en uiteindelijk koos de goalie ervoor te blijven.

LEES OOK: Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer

Colin Coosemans

Na het vertrek van Kasper Schmeichel leek Anderlecht een nieuwe doelman aan te trekken, maar uiteindelijk lijkt Colin Coosemans de nummer één onder de lat te worden. Dat betekent dus weer een reserverol voor Kikkenborg, maar mogelijk komt de Deen in andere competities in actie.

Brondy waagde zijn kans nog op het einde van transfermarkt zo laat het Deense Tipsbladet weten. Kikkenborg bleef liever reservedoelman bij Anderlecht. De 24-jarige doelman kwam in de winter van 2024 voor 1,3 miljoen euro over van het Deense Lyngby.

Wéér reserve

Bij Anderlecht heeft Kikkenborg nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 700.000 euro. De Deense jeugdinternational moet echter genoegen nemen met een reserverol achter Coosemans, die volledig zijn kans heeft gegrepen in de Jupiler Pro League.

Kikkenborg speelde na zijn transfer van Lyngby nog geen enkele wedstrijd voor Anderlecht. In de Deense hoogste klasse heeft hij 33 matchen op de teller staan met 51 tegendoelpunten en vijf clean sheets. Ook na het vertrek van landegenoot Schmeichel zit Kikkenborg aan de bank gekluisterd.

Een goede keuze van Kikkenborg?

Meest recent

Matige prestatie Club: Leko velt zijn oordeel

Na drie speeldagen blijft Club Brugge foutloos in de Jupiler Pro League, al was daar zondag toch wat ...

1
1
Dams verovert met dit gebaar meteen alle Blauw-Zwarte harten

Matteo Dams is nog maar net officieel speler van Club Brugge, maar de nieuwe linksachter heeft zich ...

2
2
'RB Leipzig gaat vol voor komst Rode Duivel'

De voorbije jaren bleek RB Leipzig een veilige haven voor jonge Belgen. Ze beginnen ook dit seizoen ...

9
9
Zes op zes: De Spor zet zijn droomstart in 1B verder

We zouden dit seizoen weleens een verrassing kunnen krijgen in de Challenger Pro League. Na twee ...

68
68
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen

De Croky Cup schakelt een versnelling hoger. We zijn ondertussen aan speeldag vijf toe en vanaf de ...

268
268
Met hulp van VAR: Club trekt derby tegen Club naar zich toe

Club Brugge pronkt ook na drie speeldagen nog met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. Het ...

278
278
Reünie in de maak voor Club? "Ik hoop het echt"

Club Brugge is zondag tegen Cercle Brugge op zoek naar een negen op negen in de Jupiler Pro League. ...

106
106
Club Brugge stunt: topper offert fortuin op om te tekenen

Club Brugge heeft een opvallende transfer afgerond. De speler kiest voor blauw-zwart, maar moet ...

361
361
Penalty redt Liverpool in 99ste; fluitconcerten bij Atlético

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag maar nipt een zure nederlaag vermeden. Op Newcastle ...

49
49
'Volgende vertrekker Anderlecht: makelaar krijgt opdacht'

RSC Anderlecht wil vlak voor het sluiten van de zomerse mercato nog een aantal spelers van de hand ...

547
547
Talisman doet het voor Club: "Bij beste spitsen van Europa"

Het zwaartepunt van de Jupiler Pro League lag zondagavond in Brugge. Daar streden Club Brugge en ...

111
111
Guiagon kondigt afscheid aan: Charleroi vangt miljoenensom

De Jupiler Pro League is andermaal een smaakmaker kwijt. Parfait Guiagon bevestigde zondagavond via ...

56
56
Durosinmi stomverbaasd bij Genk: "Wist niet wat ik zag"

Recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft zijn start bij KRC Genk niet gemist. De Nigeriaanse spits ...

265
265
Leko hakt Diakhon-knoop door, één wissel bij Cercle

Titelverdediger Club Brugge is sterk aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Die ...

97
97
Westerlo in vieze papieren: Lommel verwent eigen publiek

Lommel SK heeft zondagnamiddag indruk gemaakt. De Limburgse promovendus haalde op eigen veld stevig ...

139
139
'Club Brugge kijkt op: nieuwe transfertwist Tresoldi'

Club Brugge rekent ook zondagavond tegen Cercle Brugge op Nicolo Tresoldi om het verschil te maken. ...

425
425
Man City ontsnapt in extra tijd; De Cuyper eist glansrol op

Tijdens de openingsspeeldag van de Premier League is Manchester City goed weggekomen. Pas in de ...

68
68
'Antwerp vliegt mercato op vlak na waanzinnige comeback'

Antwerp FC heeft zaterdag een flink staaltje veerkracht laten zien. In de slotminuten boog de ploeg ...

670
670
Zulte Waregem verbaast vriend en vijand: "Nu doortrekken"

Zulte Waregem kan terugblikken op een geslaagd weekend. Essevee bevestigde zaterdagnamiddag zijn ...

193
193
Extra versterking Standard? Wilmots speelt open kaart

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

278
278
Als volleerde spits! De Cuyper imponeert in PL-opener

Dit weekend wordt de openingsspeeldag in de Premier League afgewerkt. Voor de Belgen was die ...

186
186
'Man City strikt 'nieuwe Rodri': deal van 100 miljoen'

Rodri werd deze week officieel gepresenteerd bij FC Barcelona. Manchester City speelde zo ...

96
96
"Vreselijk" - Tielemans de grond ingeboord na United-debuut

Manchester United is met een flinke tegenvaller aan de nieuwe jaargang in de Premier League ...

312
312
Club Brugge krijgt cruciale tip: last-minute topaanwinst

Club Brugge rondde zaterdag de komst van zijn nieuwe linksachter Matteo Dams af. Daarmee lijkt het ...

1012
1012
'Barça lang niet voldaan: in extremis dubbele toptransfer'

FC Barcelona trapt zondagavond zijn nieuwe seizoen op gang, in La Liga wacht dan een bezoek aan ...

330
330

Meer sportnieuws