Onthuld: ‘Anderlecht zag pion ei zo na nog vertrekken’

door
Onthuld: ‘Anderlecht zag pion ei zo na nog vertrekken’

RSC Anderlecht is nog volop bezig om toppers binnen te halen, maar het moest bijna onverwacht afscheid nemen van een pion. Tweede doelman Mads Kikkenborg kreeg plots een aanbieding vanuit Denemarken.

Kikkenborg kon in eigen land aan de slag gaan bij Brondy. Daar zou hij echter ook tweede viool moeten spelen achter de pas aangetrokken Patrick Pentz. Dat zag Kikkenborg dan weer niet zitten en uiteindelijk koos de goalie ervoor te blijven.

LEES OOK: WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Colin Coosemans

Na het vertrek van Kasper Schmeichel leek Anderlecht een nieuwe doelman aan te trekken, maar uiteindelijk lijkt Colin Coosemans de nummer één onder de lat te worden. Dat betekent dus weer een reserverol voor Kikkenborg, maar mogelijk komt de Deen in andere competities in actie.

Brondy waagde zijn kans nog op het einde van transfermarkt zo laat het Deense Tipsbladet weten. Kikkenborg bleef liever reservedoelman bij Anderlecht. De 24-jarige doelman kwam in de winter van 2024 voor 1,3 miljoen euro over van het Deense Lyngby.

Wéér reserve

Bij Anderlecht heeft Kikkenborg nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 700.000 euro. De Deense jeugdinternational moet echter genoegen nemen met een reserverol achter Coosemans, die volledig zijn kans heeft gegrepen in de Jupiler Pro League.

Kikkenborg speelde na zijn transfer van Lyngby nog geen enkele wedstrijd voor Anderlecht. In de Deense hoogste klasse heeft hij 33 matchen op de teller staan met 51 tegendoelpunten en vijf clean sheets. Ook na het vertrek van landegenoot Schmeichel zit Kikkenborg aan de bank gekluisterd.

Een goede keuze van Kikkenborg?

Meest recent

Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

39
39
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

304
304
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

32
32
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

56
56
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

127
127
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

50
50
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

133
133
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

405
405
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

66
66
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

31
31
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

26
26
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

172
172
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

239
239
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

468
468
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

181
181
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

162
162
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

90
90
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

73
73
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

378
378
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

61
61
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

91
91
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59

Meer sportnieuws