Onthuld: ‘Anderlecht zag pion ei zo na nog vertrekken’

door
Onthuld: ‘Anderlecht zag pion ei zo na nog vertrekken’

RSC Anderlecht is nog volop bezig om toppers binnen te halen, maar het moest bijna onverwacht afscheid nemen van een pion. Tweede doelman Mads Kikkenborg kreeg plots een aanbieding vanuit Denemarken.

Kikkenborg kon in eigen land aan de slag gaan bij Brondy. Daar zou hij echter ook tweede viool moeten spelen achter de pas aangetrokken Patrick Pentz. Dat zag Kikkenborg dan weer niet zitten en uiteindelijk koos de goalie ervoor te blijven.

LEES OOK: Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

Colin Coosemans

Na het vertrek van Kasper Schmeichel leek Anderlecht een nieuwe doelman aan te trekken, maar uiteindelijk lijkt Colin Coosemans de nummer één onder de lat te worden. Dat betekent dus weer een reserverol voor Kikkenborg, maar mogelijk komt de Deen in andere competities in actie.

Brondy waagde zijn kans nog op het einde van transfermarkt zo laat het Deense Tipsbladet weten. Kikkenborg bleef liever reservedoelman bij Anderlecht. De 24-jarige doelman kwam in de winter van 2024 voor 1,3 miljoen euro over van het Deense Lyngby.

Wéér reserve

Bij Anderlecht heeft Kikkenborg nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 700.000 euro. De Deense jeugdinternational moet echter genoegen nemen met een reserverol achter Coosemans, die volledig zijn kans heeft gegrepen in de Jupiler Pro League.

Kikkenborg speelde na zijn transfer van Lyngby nog geen enkele wedstrijd voor Anderlecht. In de Deense hoogste klasse heeft hij 33 matchen op de teller staan met 51 tegendoelpunten en vijf clean sheets. Ook na het vertrek van landegenoot Schmeichel zit Kikkenborg aan de bank gekluisterd.

Een goede keuze van Kikkenborg?

Meest recent

'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

20
20
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

32
32
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

52
52
'Anderlecht gaat los: toptransfer zet de boel op ontploffen'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

104
104
Taravel heeft er optie bij: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

43
43
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

490
490
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

376
376
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

63
63
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

304
304
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

134
134
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

93
93
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

212
212
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

317
317
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

82
82
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

31
31
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

30
30
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

68
68
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

669
669
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

49
49
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

67
67
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

169
169
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

92
92
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

81
81
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

180
180
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

41
41

Meer sportnieuws