Onthuld: ‘Anderlecht zag pion ei zo na nog vertrekken’

door
Onthuld: ‘Anderlecht zag pion ei zo na nog vertrekken’

RSC Anderlecht is nog volop bezig om toppers binnen te halen, maar het moest bijna onverwacht afscheid nemen van een pion. Tweede doelman Mads Kikkenborg kreeg plots een aanbieding vanuit Denemarken.

Kikkenborg kon in eigen land aan de slag gaan bij Brondy. Daar zou hij echter ook tweede viool moeten spelen achter de pas aangetrokken Patrick Pentz. Dat zag Kikkenborg dan weer niet zitten en uiteindelijk koos de goalie ervoor te blijven.

LEES OOK: 'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Colin Coosemans

Na het vertrek van Kasper Schmeichel leek Anderlecht een nieuwe doelman aan te trekken, maar uiteindelijk lijkt Colin Coosemans de nummer één onder de lat te worden. Dat betekent dus weer een reserverol voor Kikkenborg, maar mogelijk komt de Deen in andere competities in actie.

Brondy waagde zijn kans nog op het einde van transfermarkt zo laat het Deense Tipsbladet weten. Kikkenborg bleef liever reservedoelman bij Anderlecht. De 24-jarige doelman kwam in de winter van 2024 voor 1,3 miljoen euro over van het Deense Lyngby.

Wéér reserve

Bij Anderlecht heeft Kikkenborg nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 700.000 euro. De Deense jeugdinternational moet echter genoegen nemen met een reserverol achter Coosemans, die volledig zijn kans heeft gegrepen in de Jupiler Pro League.

Kikkenborg speelde na zijn transfer van Lyngby nog geen enkele wedstrijd voor Anderlecht. In de Deense hoogste klasse heeft hij 33 matchen op de teller staan met 51 tegendoelpunten en vijf clean sheets. Ook na het vertrek van landegenoot Schmeichel zit Kikkenborg aan de bank gekluisterd.

Een goede keuze van Kikkenborg?

Meest recent

'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

20
20
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

40
40
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

104
104
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

158
158
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

63
63
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

208
208
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

195
195
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

30
30
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

113
113
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

190
190
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

276
276
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

175
175
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

239
239
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

343
343
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

479
479
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

303
303
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

106
106
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

63
63
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

82
82
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

47
47
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

87
87
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

231
231
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

143
143

Meer sportnieuws