Goots legt vinger op Antwerpse wonde na duel met Gent

105 stemmen
Goots legt vinger op Antwerpse wonde na duel met Gent

Royal Antwerp FC geraakte afgelopen weekend niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen KAA Gent. 'The Great Old' staat zo na zes wedstrijden op een teleurstellende elfde plaats met amper zeven punten. Patrick Goots weet wat er beter moet. 

Goots, voormalig speler van Antwerp en momenteel actief als analist voor Gazet van Antwerpen, toonde zich bijzonder kritisch voor 'The Great Old'. Vooral het feit dat z'n ex-club twee keer thuis verloor, tegen Anderlecht en tegen KV Mechelen, doet pijn. 

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Knikkende knieën

Volgens Goots moet de sfeer van weleer dan ook dringen terugkeren naar het stadion van Antwerp. "De Bosuil moet weer een vesting worden waar de tegenstanders met knikkende knieën naartoe komen. Dat is nu niet het geval. Later deze maand komt Beerschot langs, wat een goed moment zou kunnen zijn om de kentering in te zetten."

Vers bloed

Maar ook op sportief vlak moet er gewerkt worden. Zo is Goots van mening dat er dringen nieuwe spelers moeten aangetrokken worden. "De Roeck hoopt terecht op versterking. Dan spreek ik niet over één speler, maar twee tot drie. Als je ziet wat er tegen Gent op de bank zat, dan is dat nodig.”

Antwerp komt dit weekend niet in actie. Op zondag 15 september ontvangt het in eigen huis Union. Daarna volgen nog wedstrijden tegen Westerlo (21/09) en stadsgenoot Beerschot (28/09). 

Speelt Antwerp mee voor de top vier dit seizoen?

Meest recent

'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

0
0
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

39
39
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

85
85
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

105
105
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

117
117
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

407
407
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

375
375
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

384
384
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

155
155
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

634
634
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

577
577
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

137
137
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

222
222
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

428
428
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

465
465
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

182
182
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

122
122
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

440
440
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

292
292
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

305
305
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

504
504
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

196
196
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

160
160

Meer sportnieuws