Goots legt vinger op Antwerpse wonde na duel met Gent

105 stemmen
Goots legt vinger op Antwerpse wonde na duel met Gent

Royal Antwerp FC geraakte afgelopen weekend niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen KAA Gent. 'The Great Old' staat zo na zes wedstrijden op een teleurstellende elfde plaats met amper zeven punten. Patrick Goots weet wat er beter moet. 

Goots, voormalig speler van Antwerp en momenteel actief als analist voor Gazet van Antwerpen, toonde zich bijzonder kritisch voor 'The Great Old'. Vooral het feit dat z'n ex-club twee keer thuis verloor, tegen Anderlecht en tegen KV Mechelen, doet pijn. 

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Knikkende knieën

Volgens Goots moet de sfeer van weleer dan ook dringen terugkeren naar het stadion van Antwerp. "De Bosuil moet weer een vesting worden waar de tegenstanders met knikkende knieën naartoe komen. Dat is nu niet het geval. Later deze maand komt Beerschot langs, wat een goed moment zou kunnen zijn om de kentering in te zetten."

Vers bloed

Maar ook op sportief vlak moet er gewerkt worden. Zo is Goots van mening dat er dringen nieuwe spelers moeten aangetrokken worden. "De Roeck hoopt terecht op versterking. Dan spreek ik niet over één speler, maar twee tot drie. Als je ziet wat er tegen Gent op de bank zat, dan is dat nodig.”

Antwerp komt dit weekend niet in actie. Op zondag 15 september ontvangt het in eigen huis Union. Daarna volgen nog wedstrijden tegen Westerlo (21/09) en stadsgenoot Beerschot (28/09). 

Speelt Antwerp mee voor de top vier dit seizoen?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

49
49
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

86
86
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

81
81
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

109
109
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

126
126
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

289
289
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

467
467
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

108
108
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

227
227
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

308
308
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

573
573
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

366
366
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

138
138
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

195
195
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

365
365
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws