‘Anderlecht verrast met komst Belgische routinier (34)’

door
‘Anderlecht verrast met komst Belgische routinier (34)’

Terwijl Jesper Fredberg druk aan het werken is om de laatste puntjes op de i te zetten tegen het einde van de transfermarkt, heeft Anderlecht een verrassende transfer afgerond. De 34-jarige Belgische routinier Joren Dom komt RSCA Futures versterken.

Dom heeft een resem Belgische clubs achter zijn naam staan en daar komt nu ook Anderlecht bij. De verdedigende middenvelder gaat volgens Het Nieuwsblad aan de slag bij RSCA Futures en zal daar de vaste dispensatiespeler worden.

LEES OOK: Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

Ervaring bijbrengen

RSCA Futures speelt in de Challenger Pro League en zocht nog naar ervaring. Dom wordt naar verluidt ook meteen aanvoerder bij de jonkies van Anderlecht. Hij zal een contract voor één seizoenen tekenen en zijn medische testen worden vandaag al afgelegd.

Dom speelde zestig wedstrijden voor OHL de laatste jaren, maar zijn contract werd niet verlengd. De transfervrije Antwerpenaar zocht al een tijdje naar een nieuwe club Ook Almere City zou het ouderdomsdeken in het vizier hebben gehad.

Nooit buitenland

Dom begon zijn carrière bij KV Mechelen en speelde vervolgens op huurbasis bij Boom en Dender. Antwerp pikte de middenvelder annex verdediger gratis op en vijf jaar later maakte hij transfervrij de overstap naar rivaal Beerschot.

Nog eens vijf jaar later kwam OHL op de proppen. Er werd nooit een transfersom voor Dom betaald en dat zal ook nu het geval niet zijn. In totaal speelde Dom 106 wedstrijden in de Jupiler Pro League en 251 in de Challenger Pro League.

Een goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

19
19
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

2
2
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

8
8
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

111
111
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

42
42
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

142
142
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

237
237
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

88
88
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

68
68
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

32
32
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

170
170
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

139
139
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

125
125
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

116
116
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

154
154
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

232
232
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

537
537
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

188
188
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

401
401
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

96
96
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

141
141
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

156
156
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

405
405
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

73
73

Meer sportnieuws