‘Monsterdeals Ajax én Feyenoord, Dreyer-knoop doorgehakt’

door
‘Monsterdeals Ajax én Feyenoord, Dreyer-knoop doorgehakt’

In Nederland zit de transfermarkt er ook bijna op en op het nippertje worden nog verschillende topdeals afgerond. Zo rondden Ajax én Feyenoord nog monsterdeals af, terwijl de knoop over Anders Dreyer ook is doorgehakt.

Ajax ziet Steven Bergwijn naar Saudi-Arabië trekken. De aanvaller trekt voor 27 miljoen euro naar Al Ittihad, dat laat Fabrizio Romano weten. Feyenoord deed inkomend dan weer een toptransfer. De Zuid-Koreaanse international In-Beom Hwang komt voor 7 miljoen euro over en werd al officieel voorgesteld. Feyenoord werd ook nadrukkelijk genoemd bij Anders Dreyer.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Knopen doorgehakt

Feyenoord was nog op zoek naar een flankspeler en na Andreas Skov Olsen van Club Brugge kwam Dreyer plots in beeld. De Nederlandse topclub haalde Hwang (overigens ook in beeld bij Ajax) binnen van Rode Ster Belgrado en schakelde meteen door op Assane Diao van het Spaanse Real Betis.

De piste Dreyer leidde aldus uiteindelijk tot niets. Even leek de Deen op weg naar een last minute-transfer, maar Feyenoord kiest aldus voor Diao. Enkel de medische tests kunnen een transfer nog dwarsbomen, dat laten verschillende Nederlandse media weten. Feyenoord hoopt dit seizoen weer mee te doen voor de titel. 

Feyenoord in, Ajax out

Zo verliest Ajax aldus een belangrijke pion en slaat Feyenoord een knappe dubbelslag. De Amsterdammers kenden al een snertseizoen en hopen dit jaar op beterschap. Met een drie op zes staat het voorlopig twaalfde in de Eredivisie, Feyenoord staat met een vijf op negen op een achtste plek.

Is het goed dat Dreyer bij Anderlecht blijft?

Meest recent

Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

30
30
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

96
96
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

35
35
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

30
30
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

243
243
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

30
30
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

54
54
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

39
39
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

173
173
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

42
42
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

59
59
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

178
178
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

241
241
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

211
211
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

188
188
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

161
161
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

309
309
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

275
275
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

116
116
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

376
376
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

150
150
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

212
212

Meer sportnieuws