‘Monsterdeals Ajax én Feyenoord, Dreyer-knoop doorgehakt’

door
‘Monsterdeals Ajax én Feyenoord, Dreyer-knoop doorgehakt’

In Nederland zit de transfermarkt er ook bijna op en op het nippertje worden nog verschillende topdeals afgerond. Zo rondden Ajax én Feyenoord nog monsterdeals af, terwijl de knoop over Anders Dreyer ook is doorgehakt.

Ajax ziet Steven Bergwijn naar Saudi-Arabië trekken. De aanvaller trekt voor 27 miljoen euro naar Al Ittihad, dat laat Fabrizio Romano weten. Feyenoord deed inkomend dan weer een toptransfer. De Zuid-Koreaanse international In-Beom Hwang komt voor 7 miljoen euro over en werd al officieel voorgesteld. Feyenoord werd ook nadrukkelijk genoemd bij Anders Dreyer.

LEES OOK: Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Knopen doorgehakt

Feyenoord was nog op zoek naar een flankspeler en na Andreas Skov Olsen van Club Brugge kwam Dreyer plots in beeld. De Nederlandse topclub haalde Hwang (overigens ook in beeld bij Ajax) binnen van Rode Ster Belgrado en schakelde meteen door op Assane Diao van het Spaanse Real Betis.

De piste Dreyer leidde aldus uiteindelijk tot niets. Even leek de Deen op weg naar een last minute-transfer, maar Feyenoord kiest aldus voor Diao. Enkel de medische tests kunnen een transfer nog dwarsbomen, dat laten verschillende Nederlandse media weten. Feyenoord hoopt dit seizoen weer mee te doen voor de titel. 

Feyenoord in, Ajax out

Zo verliest Ajax aldus een belangrijke pion en slaat Feyenoord een knappe dubbelslag. De Amsterdammers kenden al een snertseizoen en hopen dit jaar op beterschap. Met een drie op zes staat het voorlopig twaalfde in de Eredivisie, Feyenoord staat met een vijf op negen op een achtste plek.

Is het goed dat Dreyer bij Anderlecht blijft?

Meest recent

Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

29
29
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

180
180
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

48
48
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

574
574
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

991
991
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

245
245
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

240
240
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

218
218
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

412
412
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

425
425
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

213
213
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

311
311
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

94
94
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

214
214
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

949
949
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

215
215
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

53
53
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

46
46
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

340
340
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

307
307
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

179
179
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

406
406
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

359
359
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

243
243
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

73
73

Meer sportnieuws