‘Monsterdeals Ajax én Feyenoord, Dreyer-knoop doorgehakt’

door
‘Monsterdeals Ajax én Feyenoord, Dreyer-knoop doorgehakt’

In Nederland zit de transfermarkt er ook bijna op en op het nippertje worden nog verschillende topdeals afgerond. Zo rondden Ajax én Feyenoord nog monsterdeals af, terwijl de knoop over Anders Dreyer ook is doorgehakt.

Ajax ziet Steven Bergwijn naar Saudi-Arabië trekken. De aanvaller trekt voor 27 miljoen euro naar Al Ittihad, dat laat Fabrizio Romano weten. Feyenoord deed inkomend dan weer een toptransfer. De Zuid-Koreaanse international In-Beom Hwang komt voor 7 miljoen euro over en werd al officieel voorgesteld. Feyenoord werd ook nadrukkelijk genoemd bij Anders Dreyer.

LEES OOK: Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Knopen doorgehakt

Feyenoord was nog op zoek naar een flankspeler en na Andreas Skov Olsen van Club Brugge kwam Dreyer plots in beeld. De Nederlandse topclub haalde Hwang (overigens ook in beeld bij Ajax) binnen van Rode Ster Belgrado en schakelde meteen door op Assane Diao van het Spaanse Real Betis.

De piste Dreyer leidde aldus uiteindelijk tot niets. Even leek de Deen op weg naar een last minute-transfer, maar Feyenoord kiest aldus voor Diao. Enkel de medische tests kunnen een transfer nog dwarsbomen, dat laten verschillende Nederlandse media weten. Feyenoord hoopt dit seizoen weer mee te doen voor de titel. 

Feyenoord in, Ajax out

Zo verliest Ajax aldus een belangrijke pion en slaat Feyenoord een knappe dubbelslag. De Amsterdammers kenden al een snertseizoen en hopen dit jaar op beterschap. Met een drie op zes staat het voorlopig twaalfde in de Eredivisie, Feyenoord staat met een vijf op negen op een achtste plek.

Is het goed dat Dreyer bij Anderlecht blijft?

Meest recent

Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

2
2
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

26
26
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

8
8
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

337
337
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

123
123
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

119
119
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

56
56
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

67
67
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

40
40
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

68
68
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

477
477
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

111
111
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

263
263
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

38
38
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

530
530
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

249
249
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

69
69
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

133
133
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

72
72
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

377
377
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

338
338
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

110
110
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

217
217
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

271
271
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

232
232

Meer sportnieuws