Bruggeling op zijn plaats gezet: “Weinig respect richting Club"

door
Bruggeling op zijn plaats gezet: “Weinig respect richting Club

Club Brugge speelde een zeer goede pot voetbal tegen Cercle Brugge en won zeer overtuigend met 3-0. Uitblinker van dienst was Andreas Skov Olsen, die niet naar Feyenoord trekt ondanks een bod van 15 miljoen euro plus 2 miljoen euro aan bonussen. Peter Vandenbempt sprak over de Deense winger.

LEES OOK: Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Skov Olsen maakt indruk

Skov Olsen stond op tegen Cercle Brugge. Achteraf vond Hugo Vetlesen het nodig om de buitenwereld een veeg uit de pan te geven omtrent Skov Olsen. 

"Skov Olsen is onze beste speler. Kijk naar zijn statistieken, de goal die hij ook vandaag weer maakte. Ik vind dat hij daar niet genoeg respect en ‘credits’ voor krijgt. Want hij is echt een fantastische speler die een enorme meerwaarde kan zijn", zei hij.

Kritiek op de Deense winger

Een vreemde uitspraak, want Skov Olsen wordt in België zéér hoog ingeschat. Alleen durft hij het soms wel eens te laten lopen in 'kleinere' matchen. Vandenbempt vond dat maar een bizarre uitsprak van de Noorse middenvelder.

"Misschien dat het vooruitzicht van de Champions League hem wakker heeft geschud. Het contrast met zijn non-matchen, niet alleen in Dender vorige week, was gigantisch. Ik lees dat Vetlesen vindt dat Skov Olsen te weinig respect krijgt. Dat is toch typisch voetballerspraat: het getuigt vooral van weinig respect van Skov Olsen voor zijn ploeg dat hij met zo veel talent zo vaak zo weinig doet. Gisteren dus wel, en dan is er geen houden aan. En dan zeggen dat Nicky Hayen twee weken geleden nog voor zijn job moest coachen tegen Antwerp, maar hij heeft dat goed gedaan", aldus de ervaren journalist bij Sporza.

Moet Skov Olsen constanter worden?

Meest recent

‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

1
1
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

50
50
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

27
27
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

66
66
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

458
458
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

278
278
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

271
271
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

260
260
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

115
115
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

493
493
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

415
415
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

263
263
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

159
159
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

403
403
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

212
212
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

289
289
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

81
81
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

441
441
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

129
129
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

449
449
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

360
360
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

137
137

Meer sportnieuws