'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

door stemmen
'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

RSC Anderlecht heeft nood aan extra klasse in de aanval. De Brusselaars hebben eigenlijk al sinds het vertrek van Julien Duranville nood aan meer opties op de flank. Komt Silas daar alsnog voor in aanmerking?

LEES OOK: 'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Silas wil liefst naar Anderlecht

Rode Ster Belgrado duwt door voor de flankaanvaller van VfB Stuttgart en vandaag om 15u begon er een meeting tussen de speler en zijn management en Stuttgart. De speler zelf had tot zaterdag een voorkeur voor RSC Anderlecht. Maar door de komst van Leander Dendoncker zou er volgens het Servische Mozarts Sports een serieuze hap uit het loonbudget zijn genomen bij Anderlecht.

Dat heeft gevolgen voor Silas. De Congolese international wil het liefst naar Anderlecht en daar heeft hij een aantal redenen voor. Zo wonen zijn vriendin en kinderen in… Brussel. Daarnaast kent hij ook een aantal spelers van Anderlecht persoonlijk, waardoor Paars-Wit voor hem de ideale oplossing zou zijn. 

Enkel Francis Amuzu

Tegen Union SG bleek dat Anderlecht nood heeft aan extra kwaliteit op de flanken. Anders Dreyer zit in een vormdip en heeft geen concurrentie, al het tweede jaar op rij, en op links weegt Nilson Angulo voorlopig te licht.

Door de blessure van Thorgan Hazard is Francis Amuzu onmisbaar geworden. Bovendien is hij de enige echt pure flankaanvaller die via een dribbel of met zijn snelheid voor een flits kan zorgen op die manier. Brian Riemer wil daar graag versterking bij.

De kans dat Silas alsnog naar RSCA gaat vertrekken, lijkt vooralsnog klein. Of zal er tegen woensdagavond alsnog iets uit de bus vallen?

Zal hij alsnog naar RSCA verkassen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

13
13
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

381
381
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

24
24
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

42
42
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

107
107
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

139
139
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

107
107
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

198
198
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

215
215
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

159
159
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

136
136
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

517
517
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

739
739
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

415
415
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

220
220
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

422
422
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

192
192
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

104
104
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

310
310
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

282
282
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

437
437

Meer sportnieuws