'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

1304 stemmen
'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

RSC Anderlecht heeft nood aan extra klasse in de aanval. De Brusselaars hebben eigenlijk al sinds het vertrek van Julien Duranville nood aan meer opties op de flank. Komt Silas daar alsnog voor in aanmerking?

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Silas wil liefst naar Anderlecht

Rode Ster Belgrado duwt door voor de flankaanvaller van VfB Stuttgart en vandaag om 15u begon er een meeting tussen de speler en zijn management en Stuttgart. De speler zelf had tot zaterdag een voorkeur voor RSC Anderlecht. Maar door de komst van Leander Dendoncker zou er volgens het Servische Mozarts Sports een serieuze hap uit het loonbudget zijn genomen bij Anderlecht.

Dat heeft gevolgen voor Silas. De Congolese international wil het liefst naar Anderlecht en daar heeft hij een aantal redenen voor. Zo wonen zijn vriendin en kinderen in… Brussel. Daarnaast kent hij ook een aantal spelers van Anderlecht persoonlijk, waardoor Paars-Wit voor hem de ideale oplossing zou zijn. 

Enkel Francis Amuzu

Tegen Union SG bleek dat Anderlecht nood heeft aan extra kwaliteit op de flanken. Anders Dreyer zit in een vormdip en heeft geen concurrentie, al het tweede jaar op rij, en op links weegt Nilson Angulo voorlopig te licht.

Door de blessure van Thorgan Hazard is Francis Amuzu onmisbaar geworden. Bovendien is hij de enige echt pure flankaanvaller die via een dribbel of met zijn snelheid voor een flits kan zorgen op die manier. Brian Riemer wil daar graag versterking bij.

De kans dat Silas alsnog naar RSCA gaat vertrekken, lijkt vooralsnog klein. Of zal er tegen woensdagavond alsnog iets uit de bus vallen?

Zal hij alsnog naar RSCA verkassen?

Meest recent

‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

15
15
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

235
235
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

60
60
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

39
39
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

44
44
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

86
86
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

50
50
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

76
76
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

318
318
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

29
29
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

161
161
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

89
89
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

289
289
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

145
145
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

68
68
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

748
748
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

259
259
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

122
122
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

140
140
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

208
208
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

572
572
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

146
146
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

176
176
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

213
213
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

268
268

Meer sportnieuws