'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

door
'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

RSC Anderlecht heeft nood aan extra klasse in de aanval. De Brusselaars hebben eigenlijk al sinds het vertrek van Julien Duranville nood aan meer opties op de flank. Komt Silas daar alsnog voor in aanmerking?

LEES OOK: Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Silas wil liefst naar Anderlecht

Rode Ster Belgrado duwt door voor de flankaanvaller van VfB Stuttgart en vandaag om 15u begon er een meeting tussen de speler en zijn management en Stuttgart. De speler zelf had tot zaterdag een voorkeur voor RSC Anderlecht. Maar door de komst van Leander Dendoncker zou er volgens het Servische Mozarts Sports een serieuze hap uit het loonbudget zijn genomen bij Anderlecht.

Dat heeft gevolgen voor Silas. De Congolese international wil het liefst naar Anderlecht en daar heeft hij een aantal redenen voor. Zo wonen zijn vriendin en kinderen in… Brussel. Daarnaast kent hij ook een aantal spelers van Anderlecht persoonlijk, waardoor Paars-Wit voor hem de ideale oplossing zou zijn. 

Enkel Francis Amuzu

Tegen Union SG bleek dat Anderlecht nood heeft aan extra kwaliteit op de flanken. Anders Dreyer zit in een vormdip en heeft geen concurrentie, al het tweede jaar op rij, en op links weegt Nilson Angulo voorlopig te licht.

Door de blessure van Thorgan Hazard is Francis Amuzu onmisbaar geworden. Bovendien is hij de enige echt pure flankaanvaller die via een dribbel of met zijn snelheid voor een flits kan zorgen op die manier. Brian Riemer wil daar graag versterking bij.

De kans dat Silas alsnog naar RSCA gaat vertrekken, lijkt vooralsnog klein. Of zal er tegen woensdagavond alsnog iets uit de bus vallen?

Zal hij alsnog naar RSCA verkassen?

Meest recent

Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

0
0
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

46
46
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

60
60
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

232
232
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

73
73
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

331
331
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

199
199
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

431
431
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

172
172
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

119
119
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

505
505
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

89
89
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

310
310
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

269
269
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

557
557
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

827
827
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

925
925
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

361
361
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

312
312
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

697
697
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

363
363
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

387
387
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263

Meer sportnieuws