'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

1304
'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

RSC Anderlecht heeft nood aan extra klasse in de aanval. De Brusselaars hebben eigenlijk al sinds het vertrek van Julien Duranville nood aan meer opties op de flank. Komt Silas daar alsnog voor in aanmerking?

LEES OOK: Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

Silas wil liefst naar Anderlecht

Rode Ster Belgrado duwt door voor de flankaanvaller van VfB Stuttgart en vandaag om 15u begon er een meeting tussen de speler en zijn management en Stuttgart. De speler zelf had tot zaterdag een voorkeur voor RSC Anderlecht. Maar door de komst van Leander Dendoncker zou er volgens het Servische Mozarts Sports een serieuze hap uit het loonbudget zijn genomen bij Anderlecht.

Dat heeft gevolgen voor Silas. De Congolese international wil het liefst naar Anderlecht en daar heeft hij een aantal redenen voor. Zo wonen zijn vriendin en kinderen in… Brussel. Daarnaast kent hij ook een aantal spelers van Anderlecht persoonlijk, waardoor Paars-Wit voor hem de ideale oplossing zou zijn. 

Enkel Francis Amuzu

Tegen Union SG bleek dat Anderlecht nood heeft aan extra kwaliteit op de flanken. Anders Dreyer zit in een vormdip en heeft geen concurrentie, al het tweede jaar op rij, en op links weegt Nilson Angulo voorlopig te licht.

Door de blessure van Thorgan Hazard is Francis Amuzu onmisbaar geworden. Bovendien is hij de enige echt pure flankaanvaller die via een dribbel of met zijn snelheid voor een flits kan zorgen op die manier. Brian Riemer wil daar graag versterking bij.

De kans dat Silas alsnog naar RSCA gaat vertrekken, lijkt vooralsnog klein. Of zal er tegen woensdagavond alsnog iets uit de bus vallen?

Zal hij alsnog naar RSCA verkassen?

Meest recent

De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

1
1
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

22
22
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

26
26
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

49
49
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

86
86
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

191
191
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

384
384
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

173
173
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

146
146
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

350
350
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

61
61
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

352
352
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

45
45
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

64
64
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

115
115
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

270
270
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

148
148
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

21
21
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

381
381
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206

Meer sportnieuws