'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

door
'Anderlecht hoopt: speler wil dolgraag naar Brussel'

RSC Anderlecht heeft nood aan extra klasse in de aanval. De Brusselaars hebben eigenlijk al sinds het vertrek van Julien Duranville nood aan meer opties op de flank. Komt Silas daar alsnog voor in aanmerking?

LEES OOK: RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Silas wil liefst naar Anderlecht

Rode Ster Belgrado duwt door voor de flankaanvaller van VfB Stuttgart en vandaag om 15u begon er een meeting tussen de speler en zijn management en Stuttgart. De speler zelf had tot zaterdag een voorkeur voor RSC Anderlecht. Maar door de komst van Leander Dendoncker zou er volgens het Servische Mozarts Sports een serieuze hap uit het loonbudget zijn genomen bij Anderlecht.

Dat heeft gevolgen voor Silas. De Congolese international wil het liefst naar Anderlecht en daar heeft hij een aantal redenen voor. Zo wonen zijn vriendin en kinderen in… Brussel. Daarnaast kent hij ook een aantal spelers van Anderlecht persoonlijk, waardoor Paars-Wit voor hem de ideale oplossing zou zijn. 

Enkel Francis Amuzu

Tegen Union SG bleek dat Anderlecht nood heeft aan extra kwaliteit op de flanken. Anders Dreyer zit in een vormdip en heeft geen concurrentie, al het tweede jaar op rij, en op links weegt Nilson Angulo voorlopig te licht.

Door de blessure van Thorgan Hazard is Francis Amuzu onmisbaar geworden. Bovendien is hij de enige echt pure flankaanvaller die via een dribbel of met zijn snelheid voor een flits kan zorgen op die manier. Brian Riemer wil daar graag versterking bij.

De kans dat Silas alsnog naar RSCA gaat vertrekken, lijkt vooralsnog klein. Of zal er tegen woensdagavond alsnog iets uit de bus vallen?

Zal hij alsnog naar RSCA verkassen?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

37
37
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

19
19
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

368
368
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

37
37
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

44
44
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

257
257
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

311
311
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

351
351
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

160
160
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

137
137
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

308
308
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

232
232
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

299
299
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

709
709
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws