'Trossard en Arsenal reageren meteen op onverwacht bod'

196 stemmen
'Trossard en Arsenal reageren meteen op onverwacht bod'

Leandro Trossard leek een rustige twee weken tegemoet te gaan nadat hij door Domenico Tedesco gepasseerd werd voor de komende interlands van de Rode Duivels tegen Israël en Frankrijk. Maandag kwam er echter zeer verrassend nieuws naar buiten over de 29-jarige flankaanvaller.

LEES OOK: Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

Arsenal weigert bod van Al-Ittihad

Plots bleek een transfer immers nog een mogelijkheid te zijn voor Trossard. Fabrizio Romano kwam met het nieuws dat Al-Ittihad, de Saudische club van onder meer Karim Benzema, een bod bij Arsenal neergelegd had voor onze landgenoot. Al-Ittihad is al een tijdje op zoek naar een flankaanvaller en trok de voorbije weken ook aan de mouw van Yannick Carrasco.

Een reactie vanuit Engeland is echter niet lang uitgebleven. The Athletic weet dat Al-Ittihad een informeel voorstel deed voor een uitleenbeurt van een seizoen, waarvoor ze 5 miljoen euro zouden betalen. Er zou in die deal ook een aankoopverplichting van 20 à 25 miljoen euro opgenomen worden.

Trossard wil zelf ook niet naar Saudi-Arabië

Arsenal zou de Saudi's echter meteen laten weten hebben dat Trossard niet te koop is. Hij blijft een belangrijke schakel in de plannen van Mikel Arteta, die nog met lof strooide na de belangrijke goal van Trossard op Aston Villa vorige week. Een transfer is dus voor geen enkele prijs bespreekbaar.

Het Belang van Limburg vernam daarnaast uit de entourage van Trossard dat ook voor de speler een transfer niet aan de orde is. Daarmee lijkt het dossier dus al meteen gesloten te zijn. Trossard blijft dus gewoon een speler van Arsenal, Al-Ittihad zal zijn winger elders moeten zoeken.

Zal Trossard dit seizoen nog belangrijk zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

2
2
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

43
43
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

42
42
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

21
21
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

288
288
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

48
48
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

29
29
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

196
196
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

87
87
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

143
143
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

355
355
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

310
310
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

79
79
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

54
54
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

160
160
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

56
56
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

433
433
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

319
319
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

302
302
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

78
78
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

317
317
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

375
375
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

71
71

Meer sportnieuws