'Trossard en Arsenal reageren meteen op onverwacht bod'

door
'Trossard en Arsenal reageren meteen op onverwacht bod'

Leandro Trossard leek een rustige twee weken tegemoet te gaan nadat hij door Domenico Tedesco gepasseerd werd voor de komende interlands van de Rode Duivels tegen Israël en Frankrijk. Maandag kwam er echter zeer verrassend nieuws naar buiten over de 29-jarige flankaanvaller.

LEES OOK: Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

Arsenal weigert bod van Al-Ittihad

Plots bleek een transfer immers nog een mogelijkheid te zijn voor Trossard. Fabrizio Romano kwam met het nieuws dat Al-Ittihad, de Saudische club van onder meer Karim Benzema, een bod bij Arsenal neergelegd had voor onze landgenoot. Al-Ittihad is al een tijdje op zoek naar een flankaanvaller en trok de voorbije weken ook aan de mouw van Yannick Carrasco.

Een reactie vanuit Engeland is echter niet lang uitgebleven. The Athletic weet dat Al-Ittihad een informeel voorstel deed voor een uitleenbeurt van een seizoen, waarvoor ze 5 miljoen euro zouden betalen. Er zou in die deal ook een aankoopverplichting van 20 à 25 miljoen euro opgenomen worden.

Trossard wil zelf ook niet naar Saudi-Arabië

Arsenal zou de Saudi's echter meteen laten weten hebben dat Trossard niet te koop is. Hij blijft een belangrijke schakel in de plannen van Mikel Arteta, die nog met lof strooide na de belangrijke goal van Trossard op Aston Villa vorige week. Een transfer is dus voor geen enkele prijs bespreekbaar.

Het Belang van Limburg vernam daarnaast uit de entourage van Trossard dat ook voor de speler een transfer niet aan de orde is. Daarmee lijkt het dossier dus al meteen gesloten te zijn. Trossard blijft dus gewoon een speler van Arsenal, Al-Ittihad zal zijn winger elders moeten zoeken.

Zal Trossard dit seizoen nog belangrijk zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

8
8
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

18
18
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

79
79
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

19
19
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

7
7
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

243
243
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

319
319
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

62
62
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

156
156
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

270
270
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

340
340
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

224
224
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

270
270
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

390
390
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

143
143
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

274
274

Meer sportnieuws