'Trossard en Arsenal reageren meteen op onverwacht bod'

door
'Trossard en Arsenal reageren meteen op onverwacht bod'

Leandro Trossard leek een rustige twee weken tegemoet te gaan nadat hij door Domenico Tedesco gepasseerd werd voor de komende interlands van de Rode Duivels tegen Israël en Frankrijk. Maandag kwam er echter zeer verrassend nieuws naar buiten over de 29-jarige flankaanvaller.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Arsenal weigert bod van Al-Ittihad

Plots bleek een transfer immers nog een mogelijkheid te zijn voor Trossard. Fabrizio Romano kwam met het nieuws dat Al-Ittihad, de Saudische club van onder meer Karim Benzema, een bod bij Arsenal neergelegd had voor onze landgenoot. Al-Ittihad is al een tijdje op zoek naar een flankaanvaller en trok de voorbije weken ook aan de mouw van Yannick Carrasco.

Een reactie vanuit Engeland is echter niet lang uitgebleven. The Athletic weet dat Al-Ittihad een informeel voorstel deed voor een uitleenbeurt van een seizoen, waarvoor ze 5 miljoen euro zouden betalen. Er zou in die deal ook een aankoopverplichting van 20 à 25 miljoen euro opgenomen worden.

Trossard wil zelf ook niet naar Saudi-Arabië

Arsenal zou de Saudi's echter meteen laten weten hebben dat Trossard niet te koop is. Hij blijft een belangrijke schakel in de plannen van Mikel Arteta, die nog met lof strooide na de belangrijke goal van Trossard op Aston Villa vorige week. Een transfer is dus voor geen enkele prijs bespreekbaar.

Het Belang van Limburg vernam daarnaast uit de entourage van Trossard dat ook voor de speler een transfer niet aan de orde is. Daarmee lijkt het dossier dus al meteen gesloten te zijn. Trossard blijft dus gewoon een speler van Arsenal, Al-Ittihad zal zijn winger elders moeten zoeken.

Zal Trossard dit seizoen nog belangrijk zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

9
9
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

15
15
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

40
40
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

83
83
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

58
58
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

87
87
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

35
35
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

355
355
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

147
147
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

94
94
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

232
232
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

318
318
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

278
278
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

99
99
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

477
477
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

98
98
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

290
290
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

255
255
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

94
94
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

235
235
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

523
523
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

130
130
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

67
67
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

607
607
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

435
435

Meer sportnieuws