'Trossard en Arsenal reageren meteen op onverwacht bod'

196
'Trossard en Arsenal reageren meteen op onverwacht bod'

Leandro Trossard leek een rustige twee weken tegemoet te gaan nadat hij door Domenico Tedesco gepasseerd werd voor de komende interlands van de Rode Duivels tegen Israël en Frankrijk. Maandag kwam er echter zeer verrassend nieuws naar buiten over de 29-jarige flankaanvaller.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Arsenal weigert bod van Al-Ittihad

Plots bleek een transfer immers nog een mogelijkheid te zijn voor Trossard. Fabrizio Romano kwam met het nieuws dat Al-Ittihad, de Saudische club van onder meer Karim Benzema, een bod bij Arsenal neergelegd had voor onze landgenoot. Al-Ittihad is al een tijdje op zoek naar een flankaanvaller en trok de voorbije weken ook aan de mouw van Yannick Carrasco.

Een reactie vanuit Engeland is echter niet lang uitgebleven. The Athletic weet dat Al-Ittihad een informeel voorstel deed voor een uitleenbeurt van een seizoen, waarvoor ze 5 miljoen euro zouden betalen. Er zou in die deal ook een aankoopverplichting van 20 à 25 miljoen euro opgenomen worden.

Trossard wil zelf ook niet naar Saudi-Arabië

Arsenal zou de Saudi's echter meteen laten weten hebben dat Trossard niet te koop is. Hij blijft een belangrijke schakel in de plannen van Mikel Arteta, die nog met lof strooide na de belangrijke goal van Trossard op Aston Villa vorige week. Een transfer is dus voor geen enkele prijs bespreekbaar.

Het Belang van Limburg vernam daarnaast uit de entourage van Trossard dat ook voor de speler een transfer niet aan de orde is. Daarmee lijkt het dossier dus al meteen gesloten te zijn. Trossard blijft dus gewoon een speler van Arsenal, Al-Ittihad zal zijn winger elders moeten zoeken.

Zal Trossard dit seizoen nog belangrijk zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

10
10
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

92
92
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

153
153
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

32
32
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

63
63
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

69
69
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

162
162
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

66
66
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

215
215
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

292
292
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

42
42
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

395
395
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

306
306
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

109
109
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

185
185
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

48
48
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

110
110
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

40
40
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

525
525

Meer sportnieuws