AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

door
AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

Het is voor AA Gent al een drukke en woelige transferzomer geweest. De Buffalo's belandden in een soap rond de mogelijke komst van Aimé Omgba, die echter nog steeds een speler van NAC Breda is. Daarnaast zagen ze ook deze transferperiode weer de nodige sterkhouders vertrekken.

De exit van Hugo Cuypers, Gift Orban en Malick Fofana in januari was amper verteerd of er trokken alweer de nodige belangrijke spelers naar de uitgang. Hyun-seok Hong wou niet bijtekenen en verkaste naar Mainz, terwijl Julien De Sart (Al-Rayyan), Tarik Tissoudali (PAOK) en Matias Fernandez-Pardo (Lille) zwichtten voor een financiële of sportieve stap hogerop.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser maakt indruk

AA Gent neemt nog afscheid van Kandouss

Aangezien de transfermarkt in de meeste landen intussen gesloten is, lijkt het grootste geweld wel al voorbij te zijn. Maar op de valreep ziet Gent toch nog een speler vertrekken. De voorbije dagen zat een vertrek van Ismaël Kandouss al in de pijplijn en die deal is nu ook afgerond.

De 26-jarige verdediger kwam dit seizoen niet meteen voor in de plannen van Wouter Vrancken, die hem tot dusver amper 23 speelminuten gegund had. De Marokkaan, die een jaar geleden overkwam van Union, stond in de pikorde achteraan onder Torunarigha, Watanabe, Gambor en Mitrovic.

Op huurbasis naar Saudi-Arabië

Kandouss gaat daarom zijn kans in Saudi-Arabië, waar hij zondagavond voorgesteld werd bij Al-Orobah. Dat is een laagvlieger in de Saudische Pro League. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Kurt Zouma (ex-West Ham) en Gaëtan Coucke, die deze zomer transfervrij overkwam van KV Mechelen.

Het zou wel slechts gaan om een uitleenbeurt, waardoor Kandouss dus in principe volgende zomer zou kunnen terugkeren in Gent. Daar heeft hij nog een contract tot 2027.

Had AA Gent hem kunnen gebruiken?

Meest recent

Club Brugge krijgt beetje hoop: "Bayern onklopbaar? Neen"

Bayern München hoopt vanavond zijn twaalfde opeenvolgende zege van het seizoen te boeken. ...

20
20
Union SG likt zijn wonden: "Of dit een tik is?"

Union SG verloor kansloos met 0-4 van Inter. Een oververdiende zege. De Brusselaars botsen in de ...

13
13
Kompany versus Club Brugge: RSCA denkt met weemoed terug

Bayern München - Club Brugge is in België toch vooral Vincent Kompany tegen Blauw-Zwart. ...

67
67
'AS Roma wil Zirkzee of Jupiler Pro League-spits'

Union SG werd de afgelopen jaren compleet leeggeroofd. Al kregen ze daar wel correcte transfersommen ...

26
26
Kompany verklapt: zó denkt Bayern-coach over Vanaken

In de Champions League waagt Club Brugge zich woensdag aan de loodzware verplaatsing op het veld van ...

175
175
'Vaste waarde moet vrezen voor WK-selectie bij Duivels'

Terwijl het clubvoetbal inmiddels weer op volle toeren draait, kan Rudi Garcia zich stilaan buigen ...

111
111
Onverwachte uithaal Hayen: "Geen recht van spreken"

Club Brugge werkte tot dusver een behoorlijk goed seizoen af, maar liet ook al de nodige steken ...

202
202
Emotionele Lang geeft vlammend interview: "Schandalig!"

Wat een erg mooie Champions League-avond had moeten worden, is uitgedraaid op een ware nachtmerrie ...

137
137
Marc Coucke schaakmat gezet: "In minder dan één minuut"

Hij is een man die niet snel terugdeinst voor risico’s. Miljardair, ondernemer, eigenaar van ...

115
115
Klap na klap: Vermeeren breekt volledig bij Marseille

Zaterdag won Marseille met 6–2 en speelde meer dan een uur tegen tien man, maar Arthur ...

523
523
Hasi in de wolken: enorme meevaller Anderlecht

RSC Anderlecht liet zondag twee punten liggen op het veld van STVV. Veel tijd om daar bij stil te ...

621
621
Totale afgang Napoli: Italianen slachten De Bruyne af

De Champions League heeft dinsdagavond enkele opvallende resultaten opgeleverd. Maar de meest ...

214
214
MacAllister geeft bijzondere verklaring na bizarre handsbal

In de Champions League heeft Union SG dinsdagavond opnieuw een pak voor de broek gekregen. Het begon ...

60
60
Bayern vs. Club Brugge: 'Hayen dropt surprise in basiself'

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een loodzware opdracht. Zo gaat de ...

395
395
Hubert baalt keihard: "Een onnodige pandoering"

Voor David Hubert is de eerste kennismaking met de Champions League geen fijne geworden. De nieuwe ...

98
98
Kranten unaniem: twee Unionisten vallen door mand

De knappe stuntzege op PSV lijkt intussen al ver in het verleden te liggen voor Union. In de laatste ...

200
200
Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

In de andere dinsdagavondwedstrijden in de Champions League kregen we heel wat spektakel te zien. ...

56
56
Union krijgt nu ook van Inter een stevige pandoering

De Champions League lijkt voor Union stilaan een kalvarietocht te gaan worden. Het kreeg al voor de ...

71
71
Oud-Rangers-Belg vindt nieuwe job bij buitenlandse topclub

De voorbije jaren waren er bij Rangers de nodige Belgen aan de slag, maar zij zijn stilaan allemaal ...

36
36
La Liga trekt staart in: controversieel plan afgevoerd

De voorbije weken was er in Spanje heel wat ophef nadat La Liga met een toch wel zeer opmerkelijk ...

68
68
'Charaï met handen in haar: enorme domper Westerlo'

Westerlo hoopt dit seizoen mee te kunnen strijden voor de top zes, maar deed vorig weekend daarvoor ...

26
26
Bertaccini stuurt boodschap: "Dat is mijn beste rol"

Anderlecht bleef zondag weer ontgoocheld achter na puntenverlies tegen STVV. Daardoor zag het de ...

167
167
Pocognoli velt oordeel over eerste week in Monaco

Woensdag staat Sébastien Pocognoli ook voor zijn vuurdoop bij AS Monaco in de Champions ...

50
50
FC Barcelona demonstreert, Pafos pakt wéér punt

Om 18u45 stonden er al twee duels in de Champions League op het programma. FC Barcelona ontving de ...

91
91
Tzolis gretiger dan ooit: "Een droomclub!"

Club Brugge moet morgen aan de bak tegen Bayern München. De Duitse topclub is momenteel ...

217
217

Meer sportnieuws