AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

door
AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

Het is voor AA Gent al een drukke en woelige transferzomer geweest. De Buffalo's belandden in een soap rond de mogelijke komst van Aimé Omgba, die echter nog steeds een speler van NAC Breda is. Daarnaast zagen ze ook deze transferperiode weer de nodige sterkhouders vertrekken.

De exit van Hugo Cuypers, Gift Orban en Malick Fofana in januari was amper verteerd of er trokken alweer de nodige belangrijke spelers naar de uitgang. Hyun-seok Hong wou niet bijtekenen en verkaste naar Mainz, terwijl Julien De Sart (Al-Rayyan), Tarik Tissoudali (PAOK) en Matias Fernandez-Pardo (Lille) zwichtten voor een financiële of sportieve stap hogerop.

LEES OOK: ‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

AA Gent neemt nog afscheid van Kandouss

Aangezien de transfermarkt in de meeste landen intussen gesloten is, lijkt het grootste geweld wel al voorbij te zijn. Maar op de valreep ziet Gent toch nog een speler vertrekken. De voorbije dagen zat een vertrek van Ismaël Kandouss al in de pijplijn en die deal is nu ook afgerond.

De 26-jarige verdediger kwam dit seizoen niet meteen voor in de plannen van Wouter Vrancken, die hem tot dusver amper 23 speelminuten gegund had. De Marokkaan, die een jaar geleden overkwam van Union, stond in de pikorde achteraan onder Torunarigha, Watanabe, Gambor en Mitrovic.

Op huurbasis naar Saudi-Arabië

Kandouss gaat daarom zijn kans in Saudi-Arabië, waar hij zondagavond voorgesteld werd bij Al-Orobah. Dat is een laagvlieger in de Saudische Pro League. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Kurt Zouma (ex-West Ham) en Gaëtan Coucke, die deze zomer transfervrij overkwam van KV Mechelen.

Het zou wel slechts gaan om een uitleenbeurt, waardoor Kandouss dus in principe volgende zomer zou kunnen terugkeren in Gent. Daar heeft hij nog een contract tot 2027.

Had AA Gent hem kunnen gebruiken?

Meest recent

'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

35
35
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

10
10
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

27
27
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

177
177
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

38
38
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

127
127
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

169
169
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

91
91
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

317
317
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

260
260
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

269
269
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

73
73
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

113
113
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

51
51
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

333
333
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

240
240
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

302
302
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

271
271
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

38
38
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

203
203
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

345
345
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

276
276
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

72
72
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

75
75

Meer sportnieuws