AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

door
AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

Het is voor AA Gent al een drukke en woelige transferzomer geweest. De Buffalo's belandden in een soap rond de mogelijke komst van Aimé Omgba, die echter nog steeds een speler van NAC Breda is. Daarnaast zagen ze ook deze transferperiode weer de nodige sterkhouders vertrekken.

De exit van Hugo Cuypers, Gift Orban en Malick Fofana in januari was amper verteerd of er trokken alweer de nodige belangrijke spelers naar de uitgang. Hyun-seok Hong wou niet bijtekenen en verkaste naar Mainz, terwijl Julien De Sart (Al-Rayyan), Tarik Tissoudali (PAOK) en Matias Fernandez-Pardo (Lille) zwichtten voor een financiële of sportieve stap hogerop.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

AA Gent neemt nog afscheid van Kandouss

Aangezien de transfermarkt in de meeste landen intussen gesloten is, lijkt het grootste geweld wel al voorbij te zijn. Maar op de valreep ziet Gent toch nog een speler vertrekken. De voorbije dagen zat een vertrek van Ismaël Kandouss al in de pijplijn en die deal is nu ook afgerond.

De 26-jarige verdediger kwam dit seizoen niet meteen voor in de plannen van Wouter Vrancken, die hem tot dusver amper 23 speelminuten gegund had. De Marokkaan, die een jaar geleden overkwam van Union, stond in de pikorde achteraan onder Torunarigha, Watanabe, Gambor en Mitrovic.

Op huurbasis naar Saudi-Arabië

Kandouss gaat daarom zijn kans in Saudi-Arabië, waar hij zondagavond voorgesteld werd bij Al-Orobah. Dat is een laagvlieger in de Saudische Pro League. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Kurt Zouma (ex-West Ham) en Gaëtan Coucke, die deze zomer transfervrij overkwam van KV Mechelen.

Het zou wel slechts gaan om een uitleenbeurt, waardoor Kandouss dus in principe volgende zomer zou kunnen terugkeren in Gent. Daar heeft hij nog een contract tot 2027.

Had AA Gent hem kunnen gebruiken?

Meest recent

'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

9
9
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

28
28
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

541
541
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

183
183
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

285
285
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

93
93
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

269
269
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

32
32
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

98
98
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

38
38
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

46
46
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

61
61
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

291
291
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

413
413
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

214
214
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

152
152
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

610
610
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

949
949
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

76
76
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

312
312
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

600
600
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

113
113
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

455
455
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

607
607

Meer sportnieuws