AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

485
AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

Het is voor AA Gent al een drukke en woelige transferzomer geweest. De Buffalo's belandden in een soap rond de mogelijke komst van Aimé Omgba, die echter nog steeds een speler van NAC Breda is. Daarnaast zagen ze ook deze transferperiode weer de nodige sterkhouders vertrekken.

De exit van Hugo Cuypers, Gift Orban en Malick Fofana in januari was amper verteerd of er trokken alweer de nodige belangrijke spelers naar de uitgang. Hyun-seok Hong wou niet bijtekenen en verkaste naar Mainz, terwijl Julien De Sart (Al-Rayyan), Tarik Tissoudali (PAOK) en Matias Fernandez-Pardo (Lille) zwichtten voor een financiële of sportieve stap hogerop.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

AA Gent neemt nog afscheid van Kandouss

Aangezien de transfermarkt in de meeste landen intussen gesloten is, lijkt het grootste geweld wel al voorbij te zijn. Maar op de valreep ziet Gent toch nog een speler vertrekken. De voorbije dagen zat een vertrek van Ismaël Kandouss al in de pijplijn en die deal is nu ook afgerond.

De 26-jarige verdediger kwam dit seizoen niet meteen voor in de plannen van Wouter Vrancken, die hem tot dusver amper 23 speelminuten gegund had. De Marokkaan, die een jaar geleden overkwam van Union, stond in de pikorde achteraan onder Torunarigha, Watanabe, Gambor en Mitrovic.

Op huurbasis naar Saudi-Arabië

Kandouss gaat daarom zijn kans in Saudi-Arabië, waar hij zondagavond voorgesteld werd bij Al-Orobah. Dat is een laagvlieger in de Saudische Pro League. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Kurt Zouma (ex-West Ham) en Gaëtan Coucke, die deze zomer transfervrij overkwam van KV Mechelen.

Het zou wel slechts gaan om een uitleenbeurt, waardoor Kandouss dus in principe volgende zomer zou kunnen terugkeren in Gent. Daar heeft hij nog een contract tot 2027.

Had AA Gent hem kunnen gebruiken?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

6
6
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

27
27
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

82
82
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

20
20
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

37
37
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

56
56
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

89
89
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

111
111
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

271
271
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

575
575
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

74
74
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

23
23
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

143
143
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

149
149
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

180
180
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

329
329
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

637
637
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

241
241
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

195
195
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

578
578
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

100
100

Meer sportnieuws