AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

485 stemmen
AA Gent ziet op de valreep nog een speler vertrekken

Het is voor AA Gent al een drukke en woelige transferzomer geweest. De Buffalo's belandden in een soap rond de mogelijke komst van Aimé Omgba, die echter nog steeds een speler van NAC Breda is. Daarnaast zagen ze ook deze transferperiode weer de nodige sterkhouders vertrekken.

De exit van Hugo Cuypers, Gift Orban en Malick Fofana in januari was amper verteerd of er trokken alweer de nodige belangrijke spelers naar de uitgang. Hyun-seok Hong wou niet bijtekenen en verkaste naar Mainz, terwijl Julien De Sart (Al-Rayyan), Tarik Tissoudali (PAOK) en Matias Fernandez-Pardo (Lille) zwichtten voor een financiële of sportieve stap hogerop.

LEES OOK: AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent neemt nog afscheid van Kandouss

Aangezien de transfermarkt in de meeste landen intussen gesloten is, lijkt het grootste geweld wel al voorbij te zijn. Maar op de valreep ziet Gent toch nog een speler vertrekken. De voorbije dagen zat een vertrek van Ismaël Kandouss al in de pijplijn en die deal is nu ook afgerond.

De 26-jarige verdediger kwam dit seizoen niet meteen voor in de plannen van Wouter Vrancken, die hem tot dusver amper 23 speelminuten gegund had. De Marokkaan, die een jaar geleden overkwam van Union, stond in de pikorde achteraan onder Torunarigha, Watanabe, Gambor en Mitrovic.

Op huurbasis naar Saudi-Arabië

Kandouss gaat daarom zijn kans in Saudi-Arabië, waar hij zondagavond voorgesteld werd bij Al-Orobah. Dat is een laagvlieger in de Saudische Pro League. Hij wordt er ploegmaat van onder meer Kurt Zouma (ex-West Ham) en Gaëtan Coucke, die deze zomer transfervrij overkwam van KV Mechelen.

Het zou wel slechts gaan om een uitleenbeurt, waardoor Kandouss dus in principe volgende zomer zou kunnen terugkeren in Gent. Daar heeft hij nog een contract tot 2027.

Had AA Gent hem kunnen gebruiken?

Meest recent

Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

44
44
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

62
62
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

152
152
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

49
49
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

133
133
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

318
318
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

134
134
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

138
138
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

60
60
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

214
214
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

271
271
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

89
89
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

324
324
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

895
895
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

484
484
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

376
376
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

579
579
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

173
173
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

180
180
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

228
228
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

494
494
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

571
571
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

220
220
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

412
412

Meer sportnieuws