Lommel veegt in Seraing eindelijk de nul weg

53 stemmen
Lommel veegt in Seraing eindelijk de nul weg

In de Challenger Pro League is Lommel er eindelijk in geslaagd om zijn eerste punten van het seizoen te pakken. De Limburgers gingen zondagavond met 1-2 winnen op het veld van Seraing, dat zo na drie speeldagen nog steeds puntenloos is.

Vorig seizoen promoveerde Lommel ei zo na nog naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen namen ze een slechte start in een woelige zomer. Sterkhouders als De Busser, Vancsa en Aguilar werden op een zijspoor gezet en hun afwezigheid liet zich voelen met een nul op zes.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Controversiële gelijkmaker Seraing

De Busser is intussen vertrokken en in Seraing waren Vancsa en Aguilar er nog steeds niet bij. Maar ook zonder hen nam Lommel een goede start. Het kwam al binnen het kwartier op voorsprong. Na een overtreding op Van Duiven ging de bal op de stip en Schoofs zette de penalty netjes om.

Vlak voor rust kwam Seraing echter op uiterst discutabele wijze langszij. Fall kopte een hoekschop binnen, al viel op de beelden niet te zien of de bal wel helemaal over de achterlijn gegaan was. Een VAR was er niet aanwezig om in te grijpen en de scheidsrechter keurde de goal toch goed.

Santos bezorgt Lommel eerste zege

Lommel liet zich die domper echter niet aan het hart komen. In de tweede helft wist het opnieuw snel te scoren. Het Spaanse talent Alvaro Santos zorgde na tien minuten met een afgeweken schot voor de 1-2.

Lommel wist die voorsprong ook vast te houden tot het einde en heeft zo zijn eerste punten van het seizoen beet. Seraing blijft achter met een nul op negen en blijft logischerwijze onderin het klassement hangen.

Zal Lommel dit seizoen nog meespelen voor promotie?

Meest recent

AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

0
0
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

52
52
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

29
29
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

72
72
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

50
50
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

33
33
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

31
31
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

88
88
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

387
387
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

84
84
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

66
66
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

204
204
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

65
65
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

64
64
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

126
126
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

92
92
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

41
41
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

62
62
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

375
375
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

65
65
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

234
234
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

293
293
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

211
211

Meer sportnieuws