KV Kortrijk en STVV blijven na draw in de kelder hangen

59 stemmen
KV Kortrijk en STVV blijven na draw in de kelder hangen

De slotwedstrijd van de zesde speeldag in de Jupiler Pro League heeft geen winnaar opgeleverd. KV Kortrijk en STVV hielden elkaar in het Guldensporenstadion in evenwicht en daar schiet geen van beide teams iets mee op. Ze blijven allebei hangen in de kelder van het klassement.

Beide teams hadden de drie punten broodnodig, maar STVV nog net iets meer. De Kanaries hebben dit seizoen immers nog geen wedstrijd gewonnen. Ze namen in Kortrijk wel een droomstart, want al na tien minuten kwamen ze op voorsprong.

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Vroege voorsprong voor STVV

Een afgeslagen vrije trap kwam terug in de zestien en daar kon Bertaccini binnenduwen. De VAR boog zich nog lange tijd over de fase, maar liet de goal uiteindelijk wel staan. Daarna was er echter niet veel meer te beleven tot de teams de kleedkamer opzochten voor de rust.

De tweede helft begon echter zoals de eerste: met een vroege goal. Na zes minuten wist Kadri een hoekschop op het hoofd van João Silva te schilderen en de Kortrijkse aanvoerder kopte zijn ploeg langszij. 

KV Kortrijk het dichtst bij een zege

Die gelijkmaker had KVK vertrouwen moeten geven, maar het duwde daarna eigenlijk niet echt door. Toch kwam het nog het dichtst bij de overwinning. Het claimde tevergeefs een penalty nadat een bal tegen de arm van Fujima belandde en in blessuretijd knalde Ambrose nog tegen de paal.

Het bleef dus echter bij 1-1 en daarmee doet geen van beide teams een goede zaak. Kortrijk blijft met zeven punten op de dertiende plaats hangen, terwijl STVV een schamele drie op achttien laat noteren. De Kanaries blijven zo voorlaatste.

🚀

Zal STVV na de interlandbreak snel zijn eerste zege pakken?

Meest recent

Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

16
16
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

238
238
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

97
97
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

9
9
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

241
241
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

92
92
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

88
88
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

522
522
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

557
557
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

259
259
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

339
339
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

86
86
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

160
160
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

205
205
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

163
163
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

181
181
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

186
186
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

215
215
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

464
464
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

305
305
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

1011
1011

Meer sportnieuws