KV Kortrijk en STVV blijven na draw in de kelder hangen

door
KV Kortrijk en STVV blijven na draw in de kelder hangen

De slotwedstrijd van de zesde speeldag in de Jupiler Pro League heeft geen winnaar opgeleverd. KV Kortrijk en STVV hielden elkaar in het Guldensporenstadion in evenwicht en daar schiet geen van beide teams iets mee op. Ze blijven allebei hangen in de kelder van het klassement.

Beide teams hadden de drie punten broodnodig, maar STVV nog net iets meer. De Kanaries hebben dit seizoen immers nog geen wedstrijd gewonnen. Ze namen in Kortrijk wel een droomstart, want al na tien minuten kwamen ze op voorsprong.

LEES OOK: STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

Vroege voorsprong voor STVV

Een afgeslagen vrije trap kwam terug in de zestien en daar kon Bertaccini binnenduwen. De VAR boog zich nog lange tijd over de fase, maar liet de goal uiteindelijk wel staan. Daarna was er echter niet veel meer te beleven tot de teams de kleedkamer opzochten voor de rust.

De tweede helft begon echter zoals de eerste: met een vroege goal. Na zes minuten wist Kadri een hoekschop op het hoofd van João Silva te schilderen en de Kortrijkse aanvoerder kopte zijn ploeg langszij. 

KV Kortrijk het dichtst bij een zege

Die gelijkmaker had KVK vertrouwen moeten geven, maar het duwde daarna eigenlijk niet echt door. Toch kwam het nog het dichtst bij de overwinning. Het claimde tevergeefs een penalty nadat een bal tegen de arm van Fujima belandde en in blessuretijd knalde Ambrose nog tegen de paal.

Het bleef dus echter bij 1-1 en daarmee doet geen van beide teams een goede zaak. Kortrijk blijft met zeven punten op de dertiende plaats hangen, terwijl STVV een schamele drie op achttien laat noteren. De Kanaries blijven zo voorlaatste.

Zal STVV na de interlandbreak snel zijn eerste zege pakken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

43
43
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

9
9
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

16
16
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

42
42
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

26
26
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

62
62
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

354
354
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

104
104
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

75
75
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

227
227
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

256
256
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

200
200
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

235
235
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

606
606
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

380
380
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

320
320
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

330
330
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

234
234
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

338
338
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

288
288
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

583
583
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

651
651
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

438
438
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

602
602
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

364
364

Meer sportnieuws