KV Kortrijk en STVV blijven na draw in de kelder hangen

59 stemmen
KV Kortrijk en STVV blijven na draw in de kelder hangen

De slotwedstrijd van de zesde speeldag in de Jupiler Pro League heeft geen winnaar opgeleverd. KV Kortrijk en STVV hielden elkaar in het Guldensporenstadion in evenwicht en daar schiet geen van beide teams iets mee op. Ze blijven allebei hangen in de kelder van het klassement.

Beide teams hadden de drie punten broodnodig, maar STVV nog net iets meer. De Kanaries hebben dit seizoen immers nog geen wedstrijd gewonnen. Ze namen in Kortrijk wel een droomstart, want al na tien minuten kwamen ze op voorsprong.

LEES OOK: STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

Vroege voorsprong voor STVV

Een afgeslagen vrije trap kwam terug in de zestien en daar kon Bertaccini binnenduwen. De VAR boog zich nog lange tijd over de fase, maar liet de goal uiteindelijk wel staan. Daarna was er echter niet veel meer te beleven tot de teams de kleedkamer opzochten voor de rust.

De tweede helft begon echter zoals de eerste: met een vroege goal. Na zes minuten wist Kadri een hoekschop op het hoofd van João Silva te schilderen en de Kortrijkse aanvoerder kopte zijn ploeg langszij. 

KV Kortrijk het dichtst bij een zege

Die gelijkmaker had KVK vertrouwen moeten geven, maar het duwde daarna eigenlijk niet echt door. Toch kwam het nog het dichtst bij de overwinning. Het claimde tevergeefs een penalty nadat een bal tegen de arm van Fujima belandde en in blessuretijd knalde Ambrose nog tegen de paal.

Het bleef dus echter bij 1-1 en daarmee doet geen van beide teams een goede zaak. Kortrijk blijft met zeven punten op de dertiende plaats hangen, terwijl STVV een schamele drie op achttien laat noteren. De Kanaries blijven zo voorlaatste.

🚀

Zal STVV na de interlandbreak snel zijn eerste zege pakken?

Meest recent

Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

1
1
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

6
6
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

9
9
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

26
26
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

209
209
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

178
178
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

129
129
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

166
166
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

392
392
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

115
115
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

67
67
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

108
108
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

514
514
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

101
101
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

350
350
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

178
178
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

192
192
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

326
326
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

302
302
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

168
168
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

86
86
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

232
232
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

666
666
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

632
632

Meer sportnieuws