KV Kortrijk en STVV blijven na draw in de kelder hangen

59 stemmen
KV Kortrijk en STVV blijven na draw in de kelder hangen

De slotwedstrijd van de zesde speeldag in de Jupiler Pro League heeft geen winnaar opgeleverd. KV Kortrijk en STVV hielden elkaar in het Guldensporenstadion in evenwicht en daar schiet geen van beide teams iets mee op. Ze blijven allebei hangen in de kelder van het klassement.

Beide teams hadden de drie punten broodnodig, maar STVV nog net iets meer. De Kanaries hebben dit seizoen immers nog geen wedstrijd gewonnen. Ze namen in Kortrijk wel een droomstart, want al na tien minuten kwamen ze op voorsprong.

LEES OOK: Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

Vroege voorsprong voor STVV

Een afgeslagen vrije trap kwam terug in de zestien en daar kon Bertaccini binnenduwen. De VAR boog zich nog lange tijd over de fase, maar liet de goal uiteindelijk wel staan. Daarna was er echter niet veel meer te beleven tot de teams de kleedkamer opzochten voor de rust.

De tweede helft begon echter zoals de eerste: met een vroege goal. Na zes minuten wist Kadri een hoekschop op het hoofd van João Silva te schilderen en de Kortrijkse aanvoerder kopte zijn ploeg langszij. 

KV Kortrijk het dichtst bij een zege

Die gelijkmaker had KVK vertrouwen moeten geven, maar het duwde daarna eigenlijk niet echt door. Toch kwam het nog het dichtst bij de overwinning. Het claimde tevergeefs een penalty nadat een bal tegen de arm van Fujima belandde en in blessuretijd knalde Ambrose nog tegen de paal.

Het bleef dus echter bij 1-1 en daarmee doet geen van beide teams een goede zaak. Kortrijk blijft met zeven punten op de dertiende plaats hangen, terwijl STVV een schamele drie op achttien laat noteren. De Kanaries blijven zo voorlaatste.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'
245

Zal STVV na de interlandbreak snel zijn eerste zege pakken?

Meest recent

'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

102
102
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

33
33
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

328
328
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

453
453
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

262
262
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

407
407
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

57
57
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

198
198
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

61
61
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

107
107
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

513
513
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

685
685
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

216
216
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

157
157
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

184
184
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

166
166
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

437
437
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

106
106
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

123
123
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

187
187
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

615
615
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

558
558
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

360
360
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

131
131

Meer sportnieuws