‘Last minute topdeal Club Brugge: nieuwe box-to-box’

1561
‘Last minute topdeal Club Brugge: nieuwe box-to-box’

Raphael Onyedika leek deze zomer op weg naar een transfer, maar door een matige competitiestart overweegt Club Brugge hem toch te behouden. Een bod van minstens 20 miljoen euro zou echter moeilijk te weigeren zijn, en met interesse vanuit Saoedi-Arabië blijft een vertrek mogelijk. Mocht Onyedika vertrekken, kijkt Club Brugge naar Oussama Targhalline van Le Havre als vervanger.

De 22-jarige Marokkaanse middenvelder, technisch sterk en met een goed spelinzicht, kan als box-to-box speler een belangrijke rol spelen. Club Brugge heeft nog tijd om de deal rond te krijgen, terwijl Targhalline zijn opties openhoudt nu hij zijn laatste contractjaar ingaat.

LEES OOK: 'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Onyedika kan nog steeds vertrekken naar Saoedi-Arabië

Raphael Onyedika leek deze zomer met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid Club Brugge te zullen verlaten. Samen met Andreas Skov Olsen werd hij gezien als de man die deze mercato een transfer zou maken. "Die kans is reëel," verklaarde Nicky Hayen na de wedstrijd tegen Standard.

Na een stroeve competitiestart voor blauw-zwart is het idee ontstaan dat Club Brugge er misschien beter aan doet om Onyedika nog een seizoen te behouden. Zowel de spelers, technische staf als het bestuur zien hem dan ook liever niet vertrekken.

Maar, een bod van minstens 20 miljoen euro blijft moeilijk te weigeren. Hoewel er interesse was vanuit de Premier League, sloot de transferdeadline daar afgelopen vrijdag. Er is echter nog belangstelling vanuit Saoedi-Arabië, waar de transfermarkt nog enkele dagen open is.

Een vertrek van Onyedika behoort dus nog steeds tot de mogelijkheden

Club Brugge kan profiteren van Belgische transferdeadline

Als Raphael Onyedika toch nog vertrekt, zal Club Brugge snel op zoek moeten naar een extra middenvelder. De eerder aangetrokken Ardon Jashari, die als vervanger van Onyedika werd binnengehaald, weet namelijk niet te overtuigen.

Daarom heeft de Belgische landskampioen zijn zinnen gezet op Oussama Targhalline van Le Havre FC. De eerste gesprekken tussen Club Brugge en de entourage van Targhalline zijn al gevoerd.

Hoewel Stade Brest vrijdag nog in de race was voor zijn handtekening, kwam er geen transfer tot stand voordat de Franse transferdeadline verstreek.

Hierdoor blijft de 22-jarige middenvelder voorlopig bij Le Havre, maar Club Brugge heeft nog iets meer tijd om de deal rond te krijgen, aangezien de Belgische transfermarkt nog iets langer open is.

Cruciale Targhalline gaat bovendien laatste contractjaar in

Mathieu Bodmer, sportief directeur van Le Havre, wilde Oussama Targhalline deze zomer graag een nieuw contract laten ondertekenen bij de club. De 22-jarige Marokkaanse middenvelder begint aan zijn laatste contractjaar en trok de aandacht van verschillende clubs uit Frankrijk en Italië, terwijl ook Rangers FC interesse toonde.

Targhalline hield deze zomer bewust al zijn opties open, maar begin september is er nog altijd geen transfer gerealiseerd en heeft hij zijn contract bij Le Havre nog steeds niet verlengd.

Hoewel Targhalline bekendstaat als een blessuregevoelige speler, is zijn invloed op het spel van Le Havre onmiskenbaar wanneer hij op 100% van zijn fysieke vermogen is. Zijn balvastheid en sterke passing maken hem cruciaal om Le Havre dominant te laten spelen.

Knap profiel als box-to-box-middenvelder

Oussama Targhalline blinkt uit door zijn technisch vermogen, spelinzicht en intercepties. Als nummer zes combineert hij spelintelligentie, loopvermogen, balvastheid en nauwkeurige passing, waardoor hij ook gemakkelijk een rij hoger kan spelen.

In een rol als box-to-box speler komt hij optimaal tot zijn recht doordat hij zowel voor de verdediging als in een meer aanvallende positie het verschil kan maken. Hij is vrij groot (1m86), maar blijft toch een vrij elegante speler met de bal aan zijn voeten.

Hij is dynamisch en technisch verfijnd, en wordt door sommigen gezien als een creatieve speler, terwijl anderen vooral zijn hoog voetbal-IQ bewonderen. Zijn veelzijdigheid maakt hem een unieke speler op het veld.

Walid Regragui, de bondscoach van Marokko, sprak lovend over hem: “Technisch gezien is hij een hele goede speler. Hij heeft veel speelvolume, het is een box-to-box-profiel dat we niet hadden.”

Club Brugge heeft een speler zoals Targhalline nodig

Meest recent

'Man City plant enorme transferbom met De Jong'

Er viel deze zomer al heel wat transfervuurwerk te noteren in de Premier League en dat lijkt nog ...

5
5
'Arsenal zet ook Rode Duivel nog op verlanglijst'

Arsenal heeft zijn start dit seizoen niet gemist. Zowel in de Community Shield tegen Manchester City ...

17
17
'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest en er lijkt nog één ...

151
151
Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

36
36
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

35
35
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

48
48
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

201
201
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

272
272
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

66
66
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

106
106
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

392
392
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

453
453
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

86
86
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

159
159
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

352
352
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

98
98
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

408
408
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

346
346
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

840
840
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

368
368
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

566
566
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

398
398
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

141
141
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

1336
1336

Meer sportnieuws