‘Last minute topdeal Club Brugge: nieuwe box-to-box’

1561 stemmen
‘Last minute topdeal Club Brugge: nieuwe box-to-box’

Raphael Onyedika leek deze zomer op weg naar een transfer, maar door een matige competitiestart overweegt Club Brugge hem toch te behouden. Een bod van minstens 20 miljoen euro zou echter moeilijk te weigeren zijn, en met interesse vanuit Saoedi-Arabië blijft een vertrek mogelijk. Mocht Onyedika vertrekken, kijkt Club Brugge naar Oussama Targhalline van Le Havre als vervanger.

De 22-jarige Marokkaanse middenvelder, technisch sterk en met een goed spelinzicht, kan als box-to-box speler een belangrijke rol spelen. Club Brugge heeft nog tijd om de deal rond te krijgen, terwijl Targhalline zijn opties openhoudt nu hij zijn laatste contractjaar ingaat.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Club, miljoenentransfer El Ouahdi'

Onyedika kan nog steeds vertrekken naar Saoedi-Arabië

Raphael Onyedika leek deze zomer met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid Club Brugge te zullen verlaten. Samen met Andreas Skov Olsen werd hij gezien als de man die deze mercato een transfer zou maken. "Die kans is reëel," verklaarde Nicky Hayen na de wedstrijd tegen Standard.

Na een stroeve competitiestart voor blauw-zwart is het idee ontstaan dat Club Brugge er misschien beter aan doet om Onyedika nog een seizoen te behouden. Zowel de spelers, technische staf als het bestuur zien hem dan ook liever niet vertrekken.

Maar, een bod van minstens 20 miljoen euro blijft moeilijk te weigeren. Hoewel er interesse was vanuit de Premier League, sloot de transferdeadline daar afgelopen vrijdag. Er is echter nog belangstelling vanuit Saoedi-Arabië, waar de transfermarkt nog enkele dagen open is.

Een vertrek van Onyedika behoort dus nog steeds tot de mogelijkheden

Club Brugge kan profiteren van Belgische transferdeadline

Als Raphael Onyedika toch nog vertrekt, zal Club Brugge snel op zoek moeten naar een extra middenvelder. De eerder aangetrokken Ardon Jashari, die als vervanger van Onyedika werd binnengehaald, weet namelijk niet te overtuigen.

Daarom heeft de Belgische landskampioen zijn zinnen gezet op Oussama Targhalline van Le Havre FC. De eerste gesprekken tussen Club Brugge en de entourage van Targhalline zijn al gevoerd.

Hoewel Stade Brest vrijdag nog in de race was voor zijn handtekening, kwam er geen transfer tot stand voordat de Franse transferdeadline verstreek.

Hierdoor blijft de 22-jarige middenvelder voorlopig bij Le Havre, maar Club Brugge heeft nog iets meer tijd om de deal rond te krijgen, aangezien de Belgische transfermarkt nog iets langer open is.

Cruciale Targhalline gaat bovendien laatste contractjaar in

Mathieu Bodmer, sportief directeur van Le Havre, wilde Oussama Targhalline deze zomer graag een nieuw contract laten ondertekenen bij de club. De 22-jarige Marokkaanse middenvelder begint aan zijn laatste contractjaar en trok de aandacht van verschillende clubs uit Frankrijk en Italië, terwijl ook Rangers FC interesse toonde.

Targhalline hield deze zomer bewust al zijn opties open, maar begin september is er nog altijd geen transfer gerealiseerd en heeft hij zijn contract bij Le Havre nog steeds niet verlengd.

Hoewel Targhalline bekendstaat als een blessuregevoelige speler, is zijn invloed op het spel van Le Havre onmiskenbaar wanneer hij op 100% van zijn fysieke vermogen is. Zijn balvastheid en sterke passing maken hem cruciaal om Le Havre dominant te laten spelen.

Knap profiel als box-to-box-middenvelder

Oussama Targhalline blinkt uit door zijn technisch vermogen, spelinzicht en intercepties. Als nummer zes combineert hij spelintelligentie, loopvermogen, balvastheid en nauwkeurige passing, waardoor hij ook gemakkelijk een rij hoger kan spelen.

In een rol als box-to-box speler komt hij optimaal tot zijn recht doordat hij zowel voor de verdediging als in een meer aanvallende positie het verschil kan maken. Hij is vrij groot (1m86), maar blijft toch een vrij elegante speler met de bal aan zijn voeten.

Hij is dynamisch en technisch verfijnd, en wordt door sommigen gezien als een creatieve speler, terwijl anderen vooral zijn hoog voetbal-IQ bewonderen. Zijn veelzijdigheid maakt hem een unieke speler op het veld.

Walid Regragui, de bondscoach van Marokko, sprak lovend over hem: “Technisch gezien is hij een hele goede speler. Hij heeft veel speelvolume, het is een box-to-box-profiel dat we niet hadden.”

Club Brugge heeft een speler zoals Targhalline nodig

Meest recent

Garcia of nieuwe bondscoach? Vandenbempt spreekt heldere taal

Terwijl dit weekend de ontknoping van het WK 2026 wordt afgewerkt, is de KBVB-top volop bezig met ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Club, miljoenentransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

135
135
Grote troef overname Antwerp: toptransfers op komst?

Royal Antwerp FC is overgenomen door Wouter Vandenhaute en consorten. Paul Gheysens neemt afscheid ...

200
200
Straffe wending Khalaili: Hubert doet boekje open

Anan Khalaili leek op weg naar een zomerse toptransfer naar Internazionale. Er werd al een akkoord ...

76
76
Donald Trump praat mond voorbij over Balogun-affaire

De Balogun-affaire blijft nog nazinderen. De spits van de Verenigde Staten was geschorst tegen ...

239
239
Onverwachte laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

180
180
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

174
174
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

174
174
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

92
92
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

355
355
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

524
524
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

838
838
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

349
349
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

315
315
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

241
241
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

903
903
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

1149
1149
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

155
155
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

185
185
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

38
38
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

524
524
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

319
319
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

600
600
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

685
685
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

181
181

Meer sportnieuws