‘Last minute topdeal Club Brugge: nieuwe box-to-box’

door
‘Last minute topdeal Club Brugge: nieuwe box-to-box’

Raphael Onyedika leek deze zomer op weg naar een transfer, maar door een matige competitiestart overweegt Club Brugge hem toch te behouden. Een bod van minstens 20 miljoen euro zou echter moeilijk te weigeren zijn, en met interesse vanuit Saoedi-Arabië blijft een vertrek mogelijk. Mocht Onyedika vertrekken, kijkt Club Brugge naar Oussama Targhalline van Le Havre als vervanger.

De 22-jarige Marokkaanse middenvelder, technisch sterk en met een goed spelinzicht, kan als box-to-box speler een belangrijke rol spelen. Club Brugge heeft nog tijd om de deal rond te krijgen, terwijl Targhalline zijn opties openhoudt nu hij zijn laatste contractjaar ingaat.

LEES OOK: TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Onyedika kan nog steeds vertrekken naar Saoedi-Arabië

Raphael Onyedika leek deze zomer met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid Club Brugge te zullen verlaten. Samen met Andreas Skov Olsen werd hij gezien als de man die deze mercato een transfer zou maken. "Die kans is reëel," verklaarde Nicky Hayen na de wedstrijd tegen Standard.

Na een stroeve competitiestart voor blauw-zwart is het idee ontstaan dat Club Brugge er misschien beter aan doet om Onyedika nog een seizoen te behouden. Zowel de spelers, technische staf als het bestuur zien hem dan ook liever niet vertrekken.

Maar, een bod van minstens 20 miljoen euro blijft moeilijk te weigeren. Hoewel er interesse was vanuit de Premier League, sloot de transferdeadline daar afgelopen vrijdag. Er is echter nog belangstelling vanuit Saoedi-Arabië, waar de transfermarkt nog enkele dagen open is.

Een vertrek van Onyedika behoort dus nog steeds tot de mogelijkheden

Club Brugge kan profiteren van Belgische transferdeadline

Als Raphael Onyedika toch nog vertrekt, zal Club Brugge snel op zoek moeten naar een extra middenvelder. De eerder aangetrokken Ardon Jashari, die als vervanger van Onyedika werd binnengehaald, weet namelijk niet te overtuigen.

Daarom heeft de Belgische landskampioen zijn zinnen gezet op Oussama Targhalline van Le Havre FC. De eerste gesprekken tussen Club Brugge en de entourage van Targhalline zijn al gevoerd.

Hoewel Stade Brest vrijdag nog in de race was voor zijn handtekening, kwam er geen transfer tot stand voordat de Franse transferdeadline verstreek.

Hierdoor blijft de 22-jarige middenvelder voorlopig bij Le Havre, maar Club Brugge heeft nog iets meer tijd om de deal rond te krijgen, aangezien de Belgische transfermarkt nog iets langer open is.

Cruciale Targhalline gaat bovendien laatste contractjaar in

Mathieu Bodmer, sportief directeur van Le Havre, wilde Oussama Targhalline deze zomer graag een nieuw contract laten ondertekenen bij de club. De 22-jarige Marokkaanse middenvelder begint aan zijn laatste contractjaar en trok de aandacht van verschillende clubs uit Frankrijk en Italië, terwijl ook Rangers FC interesse toonde.

Targhalline hield deze zomer bewust al zijn opties open, maar begin september is er nog altijd geen transfer gerealiseerd en heeft hij zijn contract bij Le Havre nog steeds niet verlengd.

Hoewel Targhalline bekendstaat als een blessuregevoelige speler, is zijn invloed op het spel van Le Havre onmiskenbaar wanneer hij op 100% van zijn fysieke vermogen is. Zijn balvastheid en sterke passing maken hem cruciaal om Le Havre dominant te laten spelen.

Knap profiel als box-to-box-middenvelder

Oussama Targhalline blinkt uit door zijn technisch vermogen, spelinzicht en intercepties. Als nummer zes combineert hij spelintelligentie, loopvermogen, balvastheid en nauwkeurige passing, waardoor hij ook gemakkelijk een rij hoger kan spelen.

In een rol als box-to-box speler komt hij optimaal tot zijn recht doordat hij zowel voor de verdediging als in een meer aanvallende positie het verschil kan maken. Hij is vrij groot (1m86), maar blijft toch een vrij elegante speler met de bal aan zijn voeten.

Hij is dynamisch en technisch verfijnd, en wordt door sommigen gezien als een creatieve speler, terwijl anderen vooral zijn hoog voetbal-IQ bewonderen. Zijn veelzijdigheid maakt hem een unieke speler op het veld.

Walid Regragui, de bondscoach van Marokko, sprak lovend over hem: “Technisch gezien is hij een hele goede speler. Hij heeft veel speelvolume, het is een box-to-box-profiel dat we niet hadden.”

Club Brugge heeft een speler zoals Targhalline nodig

Meest recent

Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

106
106
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

44
44
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

68
68
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

225
225
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

208
208
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

235
235
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

401
401
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

133
133
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

82
82
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

38
38
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

79
79
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

314
314
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

86
86
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

93
93
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

93
93
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

70
70
Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

62
62
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

258
258
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

401
401
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

88
88
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

232
232
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

188
188
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

221
221
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

521
521

Meer sportnieuws