‘Last minute topdeal Club Brugge: nieuwe box-to-box’

1561 stemmen
‘Last minute topdeal Club Brugge: nieuwe box-to-box’

Raphael Onyedika leek deze zomer op weg naar een transfer, maar door een matige competitiestart overweegt Club Brugge hem toch te behouden. Een bod van minstens 20 miljoen euro zou echter moeilijk te weigeren zijn, en met interesse vanuit Saoedi-Arabië blijft een vertrek mogelijk. Mocht Onyedika vertrekken, kijkt Club Brugge naar Oussama Targhalline van Le Havre als vervanger.

De 22-jarige Marokkaanse middenvelder, technisch sterk en met een goed spelinzicht, kan als box-to-box speler een belangrijke rol spelen. Club Brugge heeft nog tijd om de deal rond te krijgen, terwijl Targhalline zijn opties openhoudt nu hij zijn laatste contractjaar ingaat.

LEES OOK: 'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Onyedika kan nog steeds vertrekken naar Saoedi-Arabië

Raphael Onyedika leek deze zomer met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid Club Brugge te zullen verlaten. Samen met Andreas Skov Olsen werd hij gezien als de man die deze mercato een transfer zou maken. "Die kans is reëel," verklaarde Nicky Hayen na de wedstrijd tegen Standard.

Na een stroeve competitiestart voor blauw-zwart is het idee ontstaan dat Club Brugge er misschien beter aan doet om Onyedika nog een seizoen te behouden. Zowel de spelers, technische staf als het bestuur zien hem dan ook liever niet vertrekken.

Maar, een bod van minstens 20 miljoen euro blijft moeilijk te weigeren. Hoewel er interesse was vanuit de Premier League, sloot de transferdeadline daar afgelopen vrijdag. Er is echter nog belangstelling vanuit Saoedi-Arabië, waar de transfermarkt nog enkele dagen open is.

Een vertrek van Onyedika behoort dus nog steeds tot de mogelijkheden

Club Brugge kan profiteren van Belgische transferdeadline

Als Raphael Onyedika toch nog vertrekt, zal Club Brugge snel op zoek moeten naar een extra middenvelder. De eerder aangetrokken Ardon Jashari, die als vervanger van Onyedika werd binnengehaald, weet namelijk niet te overtuigen.

Daarom heeft de Belgische landskampioen zijn zinnen gezet op Oussama Targhalline van Le Havre FC. De eerste gesprekken tussen Club Brugge en de entourage van Targhalline zijn al gevoerd.

Hoewel Stade Brest vrijdag nog in de race was voor zijn handtekening, kwam er geen transfer tot stand voordat de Franse transferdeadline verstreek.

Hierdoor blijft de 22-jarige middenvelder voorlopig bij Le Havre, maar Club Brugge heeft nog iets meer tijd om de deal rond te krijgen, aangezien de Belgische transfermarkt nog iets langer open is.

Cruciale Targhalline gaat bovendien laatste contractjaar in

Mathieu Bodmer, sportief directeur van Le Havre, wilde Oussama Targhalline deze zomer graag een nieuw contract laten ondertekenen bij de club. De 22-jarige Marokkaanse middenvelder begint aan zijn laatste contractjaar en trok de aandacht van verschillende clubs uit Frankrijk en Italië, terwijl ook Rangers FC interesse toonde.

Targhalline hield deze zomer bewust al zijn opties open, maar begin september is er nog altijd geen transfer gerealiseerd en heeft hij zijn contract bij Le Havre nog steeds niet verlengd.

Hoewel Targhalline bekendstaat als een blessuregevoelige speler, is zijn invloed op het spel van Le Havre onmiskenbaar wanneer hij op 100% van zijn fysieke vermogen is. Zijn balvastheid en sterke passing maken hem cruciaal om Le Havre dominant te laten spelen.

Knap profiel als box-to-box-middenvelder

Oussama Targhalline blinkt uit door zijn technisch vermogen, spelinzicht en intercepties. Als nummer zes combineert hij spelintelligentie, loopvermogen, balvastheid en nauwkeurige passing, waardoor hij ook gemakkelijk een rij hoger kan spelen.

In een rol als box-to-box speler komt hij optimaal tot zijn recht doordat hij zowel voor de verdediging als in een meer aanvallende positie het verschil kan maken. Hij is vrij groot (1m86), maar blijft toch een vrij elegante speler met de bal aan zijn voeten.

Hij is dynamisch en technisch verfijnd, en wordt door sommigen gezien als een creatieve speler, terwijl anderen vooral zijn hoog voetbal-IQ bewonderen. Zijn veelzijdigheid maakt hem een unieke speler op het veld.

Walid Regragui, de bondscoach van Marokko, sprak lovend over hem: “Technisch gezien is hij een hele goede speler. Hij heeft veel speelvolume, het is een box-to-box-profiel dat we niet hadden.”

Club Brugge heeft een speler zoals Targhalline nodig

Meest recent

Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

156
156
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

405
405
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

122
122
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

518
518
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

29
29
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

52
52
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

104
104
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

64
64
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

79
79
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

252
252
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

420
420
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

74
74
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

351
351
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

355
355
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

318
318
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

102
102
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

233
233
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

174
174
Lommel SK heeft beet: tweede ingaande transfer een feit

Transfernieuws bij Lommel SK. De Limburgers hebben vandaag hun tweede ingaande transfer meegedeeld ...

36
36
Ajax maakt stunt bekend: Tolu Arokodare tekent

Ajax heeft een volgende toptransfer aangekondigd. De Amsterdammers maakten vandaag de komst van Tolu ...

169
169
Bruno zet RSCA met de voeten op de grond: "De titel?"

Er staat héél veel druk op de ketel bij RSC Anderlecht. De Brusselaars moéten ...

802
802
'Standard schrikt: Premier League lonkt naar sterkhouder'

Bij Standard konden ze deze zomer al eens de kassa laten rinkelen, want Wolverhampton Wanderers ...

164
164
'Hasi wil nu ook in Genk komen shoppen'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

225
225
'Vierde aanwinst voor Club: transfersom bekend'

Het duurde even voor de zomermercato van Club Brugge op gang kwam, maar sinds het einde van het WK ...

829
829
Marc Coucke ziet familieverhaal onverwachte wending nemen

Marc Coucke staat al jaren bekend als een ondernemer die kansen ziet waar anderen ze laten liggen. ...

98
98

Meer sportnieuws