Chelsea pakt na deadline nog uit met straffe transfer Sancho

160 stemmen
Chelsea pakt na deadline nog uit met straffe transfer Sancho

Het valt amper nog bij te houden hoeveel spelers er neergestreken zijn bij Chelsea sinds de club twee jaar geleden overgenomen werd door Clearlake. Ook deze zomer waren de Blues weer bijzonder actief op de transfermarkt, met onder meer de transfer van Mike Penders (Genk). Zelfs na het verstrijken van de transferdeadline strijken er nog nieuwe spelers neer op Stamford Bridge.

In Engeland ging de transfermarkt vrijdagavond dicht, maar desondanks kondigt Chelsea een dag later nog een transfer aan. En niet de minste, want ze plukken op de valreep nog Jadon Sancho weg bij Manchester United.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Chelsea haalt Sancho nog binnen

De 24-jarige flankaanvaller kwam ook deze jaargang niet voor in de plannen van Erik ten Hag. Nochtans deed hij het in de tweede helft van vorig seizoen zeer goed op huurbasis bij Borussia Dortmund, maar toch zag de Nederlander het opnieuw niet in Sancho zitten.

De voorbije wedstrijden haalde de winger niet eens de wedstrijdselectie, maar nu verlost Chelsea hem dus uit de tribunes van Old Trafford. Dat doen ze middels een uitleenbeurt die gepaard gaat met een aankoopverplichting voor volgende zomer.

Man Utd slikt enorm verlies

Chelsea zal in totaal inclusief bonussen 30 miljoen euro op tafel leggen voor de komst van Sancho, waardoor Man Utd een fors verlies moet slikken. In 2021 betaalden ze immers nog 85 miljoen om hem voor de neus van half Europa bij Borussia Dortmund weg te kapen.

Maar Sancho kon de torenhoge verwachtingen bij United nooit inlossen. In drie jaar kwam hij tot 83 wedstrijden, waarin hij twaalf doelpunten en zes assists liet optekenen. Bij Chelsea zal het een pak beter moeten.

Zal hij bij Chelsea weer helemaal ontploffen?

Meest recent

Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

30
30
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

57
57
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

80
80
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

16
16
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

64
64
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

85
85
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

74
74
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

110
110
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

177
177
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

32
32
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

136
136
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

287
287
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

343
343
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

331
331
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

61
61
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

62
62
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

110
110
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

124
124
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

193
193
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

307
307
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

120
120

Meer sportnieuws