'Fredberg moet strijden voor laatste toptransfer Anderlecht'

767
'Fredberg moet strijden voor laatste toptransfer Anderlecht'

De supporters van Anderlecht hebben deze zomer alweer heel wat geduld moeten oefenen, maar uiteindelijk krijgen ze toch weer enkele stevige aanwinsten voorgeschoteld. Na Jan-Carlo Simic, Thomas Foket, Ludwig Augustinsson en Zanka streek zaterdagavond met Leander Dendoncker een grote naam als vijfde aanwinst neer.

Mogelijk blijft het daar niet bij en haalt CEO Sports Jesper Fredberg in de laatste dagen van de zomermercato nog fors uit. Er doen nog verschillende geruchten de ronde over onder meer Odysseas Vlachodimos (Newcastle) en Christian Eriksen (Man Utd), terwijl enkele dagen geleden ook Silas Katompa Mvumpa plots aan Anderlecht gelinkt werd.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Anderlecht wil Katompa Mvumpa huren met aankoopoptie

De 25-jarige Congolees is een flankaanvaller en dat is één van de posities waarop Paars-Wit zich aanvankelijk leek te willen gaan versterken. Bij VfB Stuttgart heeft hij weinig uitzicht op speelminuten. Hij mocht nog een halfuur invallen in de Duitse Supercup, maar daarna bleef hij twee wedstrijden aan de bank gekluisterd. Zaterdag zat hij tegen Mainz zelfs niet in de selectie.

Met een geschatte marktwaarde van 10 miljoen euro is Mvumpa wel een zeer dure vogel. Sacha Tavolieri bevestigt dan ook dat het de bedoeling is dat de speler op huurbasis zal neerstrijken in het Lotto Park, al zou Fredberg wel proberen om ook een aankoopoptie te bedingen.

Stuttgart werkt niet mee

De onderhandelingen zouden echter niet al te best opschieten omdat Stuttgart niet echt meewerkt. De Duitsers zullen natuurlijk hun spelers nodig hebben gezien hun drukke kalender, want ze spelen dit seizoen ook voor het eerst in lange tijd nog eens Champions League.

Het valt dus af te wachten of Mvumpa effectief bij Anderlecht zal neerstrijken. Fredberg heeft nog tot vrijdag de tijd om de transfer over de streep te trekken, al zou het beter zijn om de deal al een dag of twee vroeger af te ronden voor de deadline voor het indienen van de spelerslijst bij de UEFA.

Zal Anderlecht de deal nog kunnen afronden?

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

16
16
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

51
51
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

14
14
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

31
31
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

90
90
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

55
55
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

32
32
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

58
58
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

92
92
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

155
155
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

373
373
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

148
148
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

168
168
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

407
407
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

447
447
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

193
193
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

631
631
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

165
165

Meer sportnieuws