'Fredberg moet strijden voor laatste toptransfer Anderlecht'

door
'Fredberg moet strijden voor laatste toptransfer Anderlecht'

De supporters van Anderlecht hebben deze zomer alweer heel wat geduld moeten oefenen, maar uiteindelijk krijgen ze toch weer enkele stevige aanwinsten voorgeschoteld. Na Jan-Carlo Simic, Thomas Foket, Ludwig Augustinsson en Zanka streek zaterdagavond met Leander Dendoncker een grote naam als vijfde aanwinst neer.

Mogelijk blijft het daar niet bij en haalt CEO Sports Jesper Fredberg in de laatste dagen van de zomermercato nog fors uit. Er doen nog verschillende geruchten de ronde over onder meer Odysseas Vlachodimos (Newcastle) en Christian Eriksen (Man Utd), terwijl enkele dagen geleden ook Silas Katompa Mvumpa plots aan Anderlecht gelinkt werd.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht wil Katompa Mvumpa huren met aankoopoptie

De 25-jarige Congolees is een flankaanvaller en dat is één van de posities waarop Paars-Wit zich aanvankelijk leek te willen gaan versterken. Bij VfB Stuttgart heeft hij weinig uitzicht op speelminuten. Hij mocht nog een halfuur invallen in de Duitse Supercup, maar daarna bleef hij twee wedstrijden aan de bank gekluisterd. Zaterdag zat hij tegen Mainz zelfs niet in de selectie.

Met een geschatte marktwaarde van 10 miljoen euro is Mvumpa wel een zeer dure vogel. Sacha Tavolieri bevestigt dan ook dat het de bedoeling is dat de speler op huurbasis zal neerstrijken in het Lotto Park, al zou Fredberg wel proberen om ook een aankoopoptie te bedingen.

Stuttgart werkt niet mee

De onderhandelingen zouden echter niet al te best opschieten omdat Stuttgart niet echt meewerkt. De Duitsers zullen natuurlijk hun spelers nodig hebben gezien hun drukke kalender, want ze spelen dit seizoen ook voor het eerst in lange tijd nog eens Champions League.

Het valt dus af te wachten of Mvumpa effectief bij Anderlecht zal neerstrijken. Fredberg heeft nog tot vrijdag de tijd om de transfer over de streep te trekken, al zou het beter zijn om de deal al een dag of twee vroeger af te ronden voor de deadline voor het indienen van de spelerslijst bij de UEFA.

Zal Anderlecht de deal nog kunnen afronden?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

22
22
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

31
31
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

132
132
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

23
23
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

292
292
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

346
346
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

66
66
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

274
274
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

236
236
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

163
163
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

277
277
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

131
131
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

350
350
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

236
236
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

282
282
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

400
400
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

153
153
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

281
281

Meer sportnieuws