'Fredberg moet strijden voor laatste toptransfer Anderlecht'

767
'Fredberg moet strijden voor laatste toptransfer Anderlecht'

De supporters van Anderlecht hebben deze zomer alweer heel wat geduld moeten oefenen, maar uiteindelijk krijgen ze toch weer enkele stevige aanwinsten voorgeschoteld. Na Jan-Carlo Simic, Thomas Foket, Ludwig Augustinsson en Zanka streek zaterdagavond met Leander Dendoncker een grote naam als vijfde aanwinst neer.

Mogelijk blijft het daar niet bij en haalt CEO Sports Jesper Fredberg in de laatste dagen van de zomermercato nog fors uit. Er doen nog verschillende geruchten de ronde over onder meer Odysseas Vlachodimos (Newcastle) en Christian Eriksen (Man Utd), terwijl enkele dagen geleden ook Silas Katompa Mvumpa plots aan Anderlecht gelinkt werd.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Anderlecht wil Katompa Mvumpa huren met aankoopoptie

De 25-jarige Congolees is een flankaanvaller en dat is één van de posities waarop Paars-Wit zich aanvankelijk leek te willen gaan versterken. Bij VfB Stuttgart heeft hij weinig uitzicht op speelminuten. Hij mocht nog een halfuur invallen in de Duitse Supercup, maar daarna bleef hij twee wedstrijden aan de bank gekluisterd. Zaterdag zat hij tegen Mainz zelfs niet in de selectie.

Met een geschatte marktwaarde van 10 miljoen euro is Mvumpa wel een zeer dure vogel. Sacha Tavolieri bevestigt dan ook dat het de bedoeling is dat de speler op huurbasis zal neerstrijken in het Lotto Park, al zou Fredberg wel proberen om ook een aankoopoptie te bedingen.

Stuttgart werkt niet mee

De onderhandelingen zouden echter niet al te best opschieten omdat Stuttgart niet echt meewerkt. De Duitsers zullen natuurlijk hun spelers nodig hebben gezien hun drukke kalender, want ze spelen dit seizoen ook voor het eerst in lange tijd nog eens Champions League.

Het valt dus af te wachten of Mvumpa effectief bij Anderlecht zal neerstrijken. Fredberg heeft nog tot vrijdag de tijd om de transfer over de streep te trekken, al zou het beter zijn om de deal al een dag of twee vroeger af te ronden voor de deadline voor het indienen van de spelerslijst bij de UEFA.

Zal Anderlecht de deal nog kunnen afronden?

Meest recent

Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

55
55
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

67
67
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

27
27
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

30
30
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

66
66
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

53
53
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

48
48
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

93
93
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

227
227
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

59
59
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

148
148
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

112
112
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

400
400
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

153
153
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

248
248
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

107
107
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

424
424
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

348
348
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

239
239
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

201
201
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

165
165
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

138
138
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

235
235

Meer sportnieuws