Dender blijft verbazen en is leider na zege op Kiel

door
Dender blijft verbazen en is leider na zege op Kiel

FCV Dender heeft zaterdagnamiddag het duel de promovendi naar zich toegetrokken. Het ging op het Kiel met 1-2 winnen van Beerschot en blijft daarmee zijn sterke start verderzetten. Het wipt voorlopig zelfs naar de koppositie. Beerschot blijft na een vijfde nederlaag op rij dan weer de rode lantaarn.

Het was een blitzstart die Dender de zege bezorgde tegen de kampioen van de Challenger Pro League. Na elf minuten gaf het scorebord immers al 0-2 aan.

LEES OOK: 'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Dender na elf minuten al op 0-2

Al in de tweede minuute waren de bezoekers op voorsprong gekomen. Beerschot verdedigde niet al te best in de zestien en Hrncar kon uiteindelijk in de rebound profiteren. Nog geen tien minuten later slikten de Mannekes ook nog eens een ongelukkige penalty nadat Konstantopoulos de bal tegen de hand gekregen had.

Nsimba twijfelde niet en knalde de strafschop rechtdoor voorbij Matijas. Beerschot zat dus meteen in grote problemen, maar gaandeweg knokte het zich toch beter in de wedstrijd. Al mocht het ook van geluk spreken dat Hrncar kort voor rust de 0-3 liet liggen.

Beerschot maakt het nog even spannend

Na rust bleef Beerschot proberen om de bakens te verzetten. Twintig minuten voor tijd lukte het ook de aansluitingstreffer. De bal ging op de stip na een overtreding van Pupe op Colassin en Matthys zette de penalty netjes om.

Beerschot probeerde daarna nog een slotoffensief op te zetten, maar het bleef toch opletten voor de counters van Dender. Uiteindelijk kwam eerder dan de gelijkmaker de 1-3 nog dichterbij, want Nsimba trof nog de paal. Dender trok de drie punten dus over de streep en is met elf punten voorlopig leider, terwijl Beerschot achterblijft met één op achttien.

Zal Dender nog lang bovenaan blijven meedraaien?

Meest recent

Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

7
7
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

9
9
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

25
25
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

59
59
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

79
79
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

151
151
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

48
48
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

138
138
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

385
385
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

195
195
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

42
42
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

177
177
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

211
211
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

84
84
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

164
164
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

212
212
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

229
229
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

156
156
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

338
338
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

252
252
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

71
71
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

43
43
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

151
151

Meer sportnieuws