'Zéér pijnlijk: Wout Faes incasseert ferme slag'

door
'Zéér pijnlijk: Wout Faes incasseert ferme slag'

Wout Faes is een vaste waarde bij de Rode Duivels en Leicester City, maar de centrale verdediger had graag een toptransfer gemaakt deze zomer. Gisteren was Transfer Deadline Day en Faes zit nog steeds bij Leicester.

Faes is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar brak volledig door bij KV Oostende. In de winter van 2020 legde Stade Reims drie miljoen euro op tafel en twee jaar later betaalde Leicester City een slordige zeventien miljoen euro.

LEES OOK: ‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Langdurig contract

Bij Leicester heeft Faes nu nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van twintig miljoen euro. De centrale verdediger promoveerde van de Championship naar de Premier League en is een belangrijke pion van Leicester City.

Ondanks de promotie wilde Faes een toptransfer maken. De negentienvoudige interantional voelde zich na het EK in Duitsland klaar voor een stap hogerop, maar incasseert nu een pijnlijke slag. Journalist Sacha Tavolieri laat weten dat niemand geïnteresseerd was.

Géén aanbieding

Faes kreeg geen enkele aanbieding en zal dus bij Leicester moeten blijven. Ondertussen is de centrale verdediger ook weer opgeroepen door bondscoach Domenico Tedesco voor de wedstrijden van de Rode Duivels tegen Israël en Frankrijk.

De 26-jarige centrale verdediger is een vaste pion onder Tedesco. Ook op het Europees Kampioenschap speelde Faes alle wedstrijden. Bij de supporters krijgt de ex-Anderlecht-speler soms de wind van voren.

Is Faes klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

25
25
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

47
47
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

96
96
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

65
65
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

207
207
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

208
208
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

253
253
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

78
78
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

68
68
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

318
318
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

434
434
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

371
371
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

325
325
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

243
243
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1792
1792
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

124
124
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

320
320
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

416
416
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

236
236
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

188
188
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

235
235
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

261
261
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

95
95
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

94
94
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

69
69

Meer sportnieuws