'Zéér pijnlijk: Wout Faes incasseert ferme slag'

336 stemmen
'Zéér pijnlijk: Wout Faes incasseert ferme slag'

Wout Faes is een vaste waarde bij de Rode Duivels en Leicester City, maar de centrale verdediger had graag een toptransfer gemaakt deze zomer. Gisteren was Transfer Deadline Day en Faes zit nog steeds bij Leicester.

Faes is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar brak volledig door bij KV Oostende. In de winter van 2020 legde Stade Reims drie miljoen euro op tafel en twee jaar later betaalde Leicester City een slordige zeventien miljoen euro.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Langdurig contract

Bij Leicester heeft Faes nu nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van twintig miljoen euro. De centrale verdediger promoveerde van de Championship naar de Premier League en is een belangrijke pion van Leicester City.

Ondanks de promotie wilde Faes een toptransfer maken. De negentienvoudige interantional voelde zich na het EK in Duitsland klaar voor een stap hogerop, maar incasseert nu een pijnlijke slag. Journalist Sacha Tavolieri laat weten dat niemand geïnteresseerd was.

Géén aanbieding

Faes kreeg geen enkele aanbieding en zal dus bij Leicester moeten blijven. Ondertussen is de centrale verdediger ook weer opgeroepen door bondscoach Domenico Tedesco voor de wedstrijden van de Rode Duivels tegen Israël en Frankrijk.

De 26-jarige centrale verdediger is een vaste pion onder Tedesco. Ook op het Europees Kampioenschap speelde Faes alle wedstrijden. Bij de supporters krijgt de ex-Anderlecht-speler soms de wind van voren.

Is Faes klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

124
124
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

85
85
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

230
230
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

100
100
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

79
79
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

273
273
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

31
31
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

402
402
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

75
75
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

268
268
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

486
486
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

62
62
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

203
203
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

101
101
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

335
335
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

534
534
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

429
429
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

179
179
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

89
89
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

426
426
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

512
512
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

144
144
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

355
355

Meer sportnieuws