Niets staat nog in de weg: toptransfer Anderlecht arriveert

1320
Niets staat nog in de weg: toptransfer Anderlecht arriveert

Jesper Fredberg heeft zijn droomtarget binnen. Ex-speler Leander Dendoncker is in het UZ Gent gearriveerd om zijn medische tests af te leggen. Niets staat een toptransfer nog in de weg.

Dendoncker maakte in het verleden al furore bij Anderlecht vooraleer hij de overstap maakte naar Wolverhampton. De Engelse club legde en kleine veertien miljoen euro op tafel. Drie jaar later betaalde Aston Villa vijftien miljoen euro voor de middenvelder.

LEES OOK: ‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Toptransfer

Bij Aston Villa kreeg hij de afgelopen jaren te maken met veel concurrentie en werd de Rode Duivel op huurbasis naar Napoli gestuurd. Ook daar kon hij echter geen potten breken en Dendoncker hoopt zijn carrière bij Anderlecht te herlanceren. De 29-jarige middenvelder maakt een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

Zo heeft Fredberg zijn toptransfer eindelijk beet. Dendoncker is een 32-voudige Rode Duivel, maar komt al een tijdje niet meer in aanmerking voor een selectie. Bij Anderlecht kan de middenvelder zich mogelijk weer in beeld spelen. Paars-wit heeft nog een paar dagen om deals te sluiten. De transfermarkt is voor de grote Europese competities al gesloten.

Nog op komst?

Dan is het nog de vraag of Dendoncker de enige 'late' toptransfer zal zijn. Ook Christian Eriksen en Dennis Praet worden nog nadrukkelijk genoemd. Het is geen geheim dat Fredberg deze mercato graag transfervrije deals afsluit. Daardoor lijkt Praet nog een mooie opportuniteit. Eriksen zou voor zo’n vijf miljoen euro op te halen zijn bij Manchester United.

Vind jij dit een absolute stunttransfer van Anderlecht?

Meest recent

Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

3
3
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

48
48
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

79
79
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

174
174
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

196
196
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

30
30
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

218
218
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

51
51
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

29
29
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

126
126
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

122
122
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

69
69
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

52
52
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

56
56
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

345
345
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

63
63
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

147
147
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

153
153
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

183
183
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

69
69
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

82
82
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

401
401

Meer sportnieuws