Antwerp kraait victorie en zet teller op 40 miljoen euro

door
Antwerp kraait victorie en zet teller op 40 miljoen euro

De kogel is door de kerk. Mandela Keita is niet langer een speler van Royal Antwerp FC. De Belgische middenvelder heeft een mooie transfer weten te versieren naar Parma. Dat geraakte officieel bekend.

LEES OOK: Tom Waes laat RAFC-fans in complete verbazing

Keita tekent bij Parma

Keita levert 12 miljoen euro op en in de toekomst kan dat bedrag nog oplopen. Er zitten ook 3 miljoen euro aan bonussen in de deal en een doorverkooppercentage van 15%. Antwerp is daardoor vooral zeer tevreden, want financieel kan het elke euro gebruiken.

De Great Old verkocht al stevig en incasseerde deze mercato al voor 40 miljoen euro aan transfergelden. De verwachting is wel dat er de komende dagen nog wat volk bijkomt. Zo is het absoluut nodig dat er nog een middenvelder (Joseph Nonge van Juventus?) en een centrumspits aan de kern worden toegevoegd.

Antwerp verliest veel kwaliteit

Antwerp verloor deze mercato wel al veel kwaliteit. Dat zagen we ook aan de zwakke competitiestart met 6 op 15. De club zal wellicht niet gaan meespelen voor de prijzen en dat is toch teleurstellend. De club met stamnummer heeft duidelijk een stap terug moeten zetten. Een teken dat Paul Gheysens toch te snel en te ver is gesprongen de eerste jaren. Er wordt nu dus teruggeschakeld om op meer logische wijze te groeien. 

🔥 Wat iedereen nu leest

Baseggio dropt enorme Jashari-bom bij AC Milan
Baseggio dropt enorme Jashari-bom bij AC Milan
'DAZN op zucht van akkoord met Telenet & Proximus'
'DAZN op zucht van akkoord met Telenet & Proximus'

Groot verlies voor Antwerp?

Meest recent

‘Jashari-ziekte’ trekt naar Charleroi: "Mentaal moeilijk"

Bij Sporting Charleroi gaat er wellicht nog verkocht moeten worden na het mislopen van de groepsfase ...

11
11
Lierse SK en Lokeren halen slag thuis op transfermarkt

Transfernieuws vanuit de Challenger Pro League. Daar maakten Lierse SK en Lokeren vandaag twee ...

16
16
Fink bevestigt deal: énorme versterking voor Genk

Geen overload aan transfers bij KRC Genk. Een uitzondering aan de Belgische top deze zomer. Trainer ...

173
173
STVV blijft doorrazen en is voorlopig leider

STVV begon sterk aan het seizoen en hoopte na een knappe 4 op 6 tegen AA Gent en Sporting Charleroi ...

59
59
Moris komt met héél pijnlijke Anderlecht-boodschap

Binnen enkele weken speelt RSC Anderlecht de Brusselse derby tegen Union SG. Bij Paars-Wit begint ...

289
289
Leko verrast en benoemt dé voorbeeldclub in België

AA Gent heeft sinds de titel in 2015 de stap naar de Belgische top niet blijvend kunnen zetten. Ze ...

151
151
Beerschot zorgt voor spektakel, Jong AA Gent verrast

De Challenger Pro League opende vandaag de deuren. Beerschot moest aan de bak op het veld van ...

125
125
Rednic dropt nieuwe ster in topduel met Genk

Bij Standard zal het dit weekend toch een stuk beter moeten dan de povere vertoning tegen FCV ...

195
195
'Knaltransfer Saelemaekers: eerste bod onderweg'

Gaat Alexis Saelemaekers weldra nog een verrassende transfer versieren? Het zou zomaar kunnen. De ...

83
83
Gentse nieuwkomer: “Dat verhaal over Anderlecht…”

Bij AA Gent mag Ivan Leko zeker niet mopperen over de versterkingen die hij al kreeg. Er kwamen een ...

239
239
Openhartige Eden Hazard verklapt héél wat geheimen

RSC Anderlecht heeft met spelers als Jérémy Doku, Vincent Kompany, Romelu Lukaku en ...

457
457
Messi zorgt voor zware klap bij Inter Miami

Lionel Messi is nog steeds de ster en drijvende kracht van Inter Miami, maar een blessure tijdens de ...

28
28
Anderlecht blunderde: Van der Elst niét akkoord

Bij RSC Anderlecht is het nog te wisselvallig, maar er vallen wel enkele leuke zaken te noteren. Zo ...

264
264
Koude douche van Vrancken voor nieuwe sensatie

STVV kende al een goede mercato en Wouter Vrancken zal tevreden zijn dat Keisuke Goto ook nog naar ...

113
113
Ajax stelt volgende megatransfer én primeur voor

Ajax heeft een volgende speler aangetrokken. De Amsterdammers hebben weer een zeer stevig bedrag ...

73
73
Fink vloekt: Genk incasseert extra opdoffer uit ziekenboeg

Na een magere één op zes hoopt KRC Genk zondag tegen Standard een eerste driepunter te ...

309
309
Telecomoperatoren zetten DAZN met rug tegen de muur

Krijgen we dit seizoen nog Belgisch voetbal via de traditionele kanalen te zien? Het lijkt alsmaar ...

1733
1733
Maandenlang geheim: Lies Vandenberghe doorbreekt stilte

Voor veel mensen zijn Maarten Breckx en Lies Vandenberghe het mooiste 'sportkoppel' in medialand. De ...

871
871
Anderlecht strikt toptalent: contract tot medio 2028

Olivier Renard richt zijn pijlen op de transfermarkt voornamelijk op jongere targets, maar dat ook ...

147
147
Hayen blijft puzzelen: Club Brugge maakt selectie bekend

Het seizoen is nog maar pas weer begonnen, maar de belangrijke matchen volgen mekaar nu al snel ...

711
711
'Déjà vu voor Antwerp: transfer ketst op valreep af'

Naar jaarlijkse traditie is Antwerp ook deze zomer een bezige bij op de transfermarkt. Zowel op ...

230
230
Hasi haalt gram: bocht van 180 graden in Anderlecht?

Dankzij een 3-0 zege tegen Sherrif Tiraspol staat RSC Anderlecht met één been in de ...

460
460
'Doorbraak op til: recordtransfer voor Club Brugge?'

De kassa rinkelt deze zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, waar Ardon Jashari zopas een ...

905
905
Schandaal rond ex VRT-journaliste schokt sport- én medialand

Radiopresentator Bart D.R. (38), bekend van Radio 1, MNM en Nostalgie, staat onder vuur in een ...

366
366
Dubbelslag Antwerp op komst: Wils praat mond voorbij

Royal Antwerp FC hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. The Great Old ...

986
986

Meer sportnieuws