Onweerswolken boven STVV: "Hoor de geruchten al lang"

door
Onweerswolken boven STVV:

Bij STVV staat er veel druk op coach Christian Lattanzio. De Italiaan moet een resultaat neerzetten tegen KV Kortrijk, anders dreigt een ontslag. De coach sprak bij Het Belang van Limburg over zijn positie.

LEES OOK: Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Mazzu wordt genoemd bij STVV

Felice Mazzu zou aangeboden zijn op Stayen. Dat nieuws werd gretig in de media gelanceerd. Lattanzio reageerde op zijn persbabbel. “Hoeveel coaches staan er intussen klaar om mij op te volgen? Ik hoor immers al sinds onze eerste match geruchten over opvolgers voor mijn positie. Als er de volgende dagen boven mijn hoofd dingen beslist worden over mijn positie, heb ik daar toch geen vat op”, zei de trainer. Hij wil de focus behouden op zijn team.

"Ik werk verder met hetgeen ik hier begonnen ben en waarvoor ik vanaf het begin tijd heb gevraagd, om een nieuwe ploeg te bouwen. Elke keer opnieuw hoor ik dat we moeten winnen, elke keer opnieuw moet ik herhalen dat er veel jongens vertrokken zijn in de zomer en dat we dus tijd nodig hebben. Natuurlijk willen wij elke week winnen."

Nood aan punten tegen KV Kortrijk

Tegen KV Kortrijk moet Lattanzio wel punten rapen. Tegen Charleroi en FCV Dender had het bestuur op meer gehoopt dan 1 op 6 en vooral 7 tegengoals. Dat ze tegen Anderlecht, Antwerp en Union SG weinig punten zouden rapen (1) lag in de lijn der verwachtingen.

Daarom is de match tegen Kortrijk van groot belang. Tegen dergelijke ploegen moet STVV punten pakken. Als de coach ook na zes wedstrijden nog geen zege weet te boeken, is het niet geheel onlogisch dat de druk begint toe te nemen.

Gaat Lattanzio het tij nog kunnen keren?

Meest recent

'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

3
3
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

18
18
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

128
128
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

65
65
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

114
114
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

37
37
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

52
52
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

300
300
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

136
136
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

608
608
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

138
138
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

78
78
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

197
197
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

87
87
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

399
399
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

238
238
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

69
69
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

232
232
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

61
61
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

186
186
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

129
129
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

495
495
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

613
613
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

487
487

Meer sportnieuws