Onweerswolken boven STVV: "Hoor de geruchten al lang"

200 stemmen
Onweerswolken boven STVV:

Bij STVV staat er veel druk op coach Christian Lattanzio. De Italiaan moet een resultaat neerzetten tegen KV Kortrijk, anders dreigt een ontslag. De coach sprak bij Het Belang van Limburg over zijn positie.

LEES OOK: Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

Mazzu wordt genoemd bij STVV

Felice Mazzu zou aangeboden zijn op Stayen. Dat nieuws werd gretig in de media gelanceerd. Lattanzio reageerde op zijn persbabbel. “Hoeveel coaches staan er intussen klaar om mij op te volgen? Ik hoor immers al sinds onze eerste match geruchten over opvolgers voor mijn positie. Als er de volgende dagen boven mijn hoofd dingen beslist worden over mijn positie, heb ik daar toch geen vat op”, zei de trainer. Hij wil de focus behouden op zijn team.

"Ik werk verder met hetgeen ik hier begonnen ben en waarvoor ik vanaf het begin tijd heb gevraagd, om een nieuwe ploeg te bouwen. Elke keer opnieuw hoor ik dat we moeten winnen, elke keer opnieuw moet ik herhalen dat er veel jongens vertrokken zijn in de zomer en dat we dus tijd nodig hebben. Natuurlijk willen wij elke week winnen."

Nood aan punten tegen KV Kortrijk

Tegen KV Kortrijk moet Lattanzio wel punten rapen. Tegen Charleroi en FCV Dender had het bestuur op meer gehoopt dan 1 op 6 en vooral 7 tegengoals. Dat ze tegen Anderlecht, Antwerp en Union SG weinig punten zouden rapen (1) lag in de lijn der verwachtingen.

Daarom is de match tegen Kortrijk van groot belang. Tegen dergelijke ploegen moet STVV punten pakken. Als de coach ook na zes wedstrijden nog geen zege weet te boeken, is het niet geheel onlogisch dat de druk begint toe te nemen.

🚀

Gaat Lattanzio het tij nog kunnen keren?

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

10
10
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

317
317
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

86
86
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

248
248
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

136
136
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

222
222
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

168
168
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1006
1006
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

77
77
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

409
409
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

233
233
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

627
627
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

725
725
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

161
161
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

793
793
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

71
71
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

69
69
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100

Meer sportnieuws