‘KAA Gent ontvangt last minute nog absolute jackpot’

door
‘KAA Gent ontvangt last minute nog absolute jackpot’

KAA Gent moet tegen het einde van de transfermarkt nog afscheid nemen van een goudhaantje. Matias Fernandez-Pardo trekt naar het Franse Lille, dat laat journalist Sacha Tavolieri weten.

De buitenspeler ontplofte vorig seizoen volledig in de Europe Play-Offs en deze zomermercato stonden de clubs in de rij. Vooral het Italiaanse Lazio én AS Roma werden genoemd, maar het is Lille dat aan de haal gaat met de Belgische jeugdinternational.

LEES OOK: Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

Absolute jackpot

Bij KAA Gent heeft Fernandez-Pardo nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van drie miljoen euro. Naar verluidt legt Lille een bedrag van twaalf miljoen euro inclusief bonussen op tafel. De Buffalo’s ontvangen zo de absolute jackpot voor het 19-jarige talent.

De Belgische jeugdinternational toonde zich aldus in de Europe Play-Offs van vorig seizoen en dit seizoen was Fernandez-Pardo op weg om een sterkhouder te worden in de ploeg van Wouter Vrancken. Nog voor hij dat volledig kon afdwingen maakt de aanvaller echter al een toptransfer.

Klaar voor stap hogerop?

Fernandez-Pardo is een Belgische jeugdinternational en voelde zich klaar voor de stap hogerop. KAA Gent deed in het verleden al zaken met Lille (Jonathan David, red.) en ontvangt nu weer miljoenen van de Franse club. Overigens speelde de buitenspeler eerder al in de jeugd van Lille vooraleer hij naar Gent trok.

Is Fernandez-Pardo klaar voor de stap naar Lille?

Meest recent

Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

13
13
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

2
2
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

7
7
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

81
81
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

121
121
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

103
103
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

237
237
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

219
219
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

117
117
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

515
515
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

137
137
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

44
44
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

44
44
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

158
158
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

161
161
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

544
544
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

128
128
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

217
217
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

180
180
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

152
152
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

369
369
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

160
160
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102

Meer sportnieuws