‘Anderlecht te kijk gezet, Westerlo sluit deal van 10 miljoen’

398
‘Anderlecht te kijk gezet, Westerlo sluit deal van 10 miljoen’

Westerlo haalde in het verleden al verschillende verrassende miljoenentransfers binnen. Denk maar aan de 5,5 miljoen euro voor Matija Frigan, maar deze keer ontvangt het een enorme som voor een uitgaande transfer. Een deal waar Anderlecht te kijk wordt gezet.

Anderlecht-jeugdproduct Lucas Stassin staat namelijk voor een transfer naar Saint-Etienne. De aanvaller zal zich wel moeten haasten en is volgens Sacha Tavolieri meteen afgereisd naar Frankrijk om de deal af te ronden. Westerlo weigerde eerst nog een bod, maar ging toch overstag na een verhoogde poging.

LEES OOK: Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting Van Bommel

Miljoenentransfer

Westerlo doet ongelooflijke zaken met Stassin. Het voormalige talent van Anderlecht heeft nog een contract tot 2027 bij Westerlo met een marktwaarde van drie miljoen euro, maar de Kemphanen ontvangen maar liefst een kleine tien miljoen euro inclusief bonussen.

Een knap staaltje onderhandelingswerk want eerder weigerde het aanbieding van zeven miljoen euro van Saint-Etienne. Anderlecht slaat zich voor het hoofd. De aanvaller trok in de zomer van 2023 voor 1,5 miljoen euro omdat hij geen speelkansen kreeg bij paars-wit.

Stap hogerop

De Belgische jeugdinternational kreeg die kansen wél bij Westerlo. In totaal kwam de aanvaller 32 keer in actie voor de Kemphanen en vond hij elf keer de weg naar doel. Stassin wist ook zes assists te geven. Voor RSCA Futures speelde Stassin 29 matchen met vijftien doelpunten en drie assists.

Na nog geen volledig seizoen op het hoogste niveau maakt Stassin aldus een stap hogerop naar de Franse velden. Traditieclub Saint-Etienne legt aldus een slordige tien miljoen euro op tafel waardoor de kassa van de club ook flink gespekt zal woden. Gaan de Kemphanen nog de mercato op?

Had Anderlecht meer kansen moet geven aan Stassin?

Meest recent

Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

17
17
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

68
68
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

10
10
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

210
210
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

118
118
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

52
52
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

166
166
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

245
245
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

25
25
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

117
117
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

190
190
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

133
133
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

165
165
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

101
101
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

587
587
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

57
57
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

144
144
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

150
150
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

411
411
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

227
227
Imke Courtois snoeihard aangepakt na KVM-uitspraak

Imke Courtois heeft zich in een interview bij Sporza niet meteen van haar meest overtuigende kant ...

572
572
Één Rode Duivel maakt kans op Ballon d’Or-prijs

De verkiezing van de Ballon d’Or staat voor de deur en naar goede gewoonte sijpelen de ...

52
52
Ongeziene jackpot: Club Brugge heeft WK voor Clubs in vizier

Over drie jaar is er weer een WK voor Clubs. Het nieuwe format zorgt ervoor dat het tornooi is ...

340
340
Nieuwe klacht tegen Infantino: “Machtsmisbruik voor Trump”

De rel rond Gianni Infantino blijft nog voortduren. Na het WK 2026 is de kritiek op de Zwitserse ...

107
107
Charleroi krijgt zware straf: ook Cercle deelt in malaise

Vorig seizoen ontspoorde de Waalse derby tussen Sporting Charleroi en Standard Luik volledig en het ...

84
84

Meer sportnieuws