‘Anderlecht te kijk gezet, Westerlo sluit deal van 10 miljoen’

door
‘Anderlecht te kijk gezet, Westerlo sluit deal van 10 miljoen’

Westerlo haalde in het verleden al verschillende verrassende miljoenentransfers binnen. Denk maar aan de 5,5 miljoen euro voor Matija Frigan, maar deze keer ontvangt het een enorme som voor een uitgaande transfer. Een deal waar Anderlecht te kijk wordt gezet.

Anderlecht-jeugdproduct Lucas Stassin staat namelijk voor een transfer naar Saint-Etienne. De aanvaller zal zich wel moeten haasten en is volgens Sacha Tavolieri meteen afgereisd naar Frankrijk om de deal af te ronden. Westerlo weigerde eerst nog een bod, maar ging toch overstag na een verhoogde poging.

LEES OOK: Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Miljoenentransfer

Westerlo doet ongelooflijke zaken met Stassin. Het voormalige talent van Anderlecht heeft nog een contract tot 2027 bij Westerlo met een marktwaarde van drie miljoen euro, maar de Kemphanen ontvangen maar liefst een kleine tien miljoen euro inclusief bonussen.

Een knap staaltje onderhandelingswerk want eerder weigerde het aanbieding van zeven miljoen euro van Saint-Etienne. Anderlecht slaat zich voor het hoofd. De aanvaller trok in de zomer van 2023 voor 1,5 miljoen euro omdat hij geen speelkansen kreeg bij paars-wit.

Stap hogerop

De Belgische jeugdinternational kreeg die kansen wél bij Westerlo. In totaal kwam de aanvaller 32 keer in actie voor de Kemphanen en vond hij elf keer de weg naar doel. Stassin wist ook zes assists te geven. Voor RSCA Futures speelde Stassin 29 matchen met vijftien doelpunten en drie assists.

Na nog geen volledig seizoen op het hoogste niveau maakt Stassin aldus een stap hogerop naar de Franse velden. Traditieclub Saint-Etienne legt aldus een slordige tien miljoen euro op tafel waardoor de kassa van de club ook flink gespekt zal woden. Gaan de Kemphanen nog de mercato op?

Had Anderlecht meer kansen moet geven aan Stassin?

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

43
43
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

43
43
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

302
302
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

247
247
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

71
71
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

249
249
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

447
447
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

69
69
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

56
56
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

36
36
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

317
317
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

481
481
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

244
244
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

83
83
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

71
71
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

410
410
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

304
304
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

193
193
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

107
107
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

230
230
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws