‘Anderlecht te kijk gezet, Westerlo sluit deal van 10 miljoen’

door
‘Anderlecht te kijk gezet, Westerlo sluit deal van 10 miljoen’

Westerlo haalde in het verleden al verschillende verrassende miljoenentransfers binnen. Denk maar aan de 5,5 miljoen euro voor Matija Frigan, maar deze keer ontvangt het een enorme som voor een uitgaande transfer. Een deal waar Anderlecht te kijk wordt gezet.

Anderlecht-jeugdproduct Lucas Stassin staat namelijk voor een transfer naar Saint-Etienne. De aanvaller zal zich wel moeten haasten en is volgens Sacha Tavolieri meteen afgereisd naar Frankrijk om de deal af te ronden. Westerlo weigerde eerst nog een bod, maar ging toch overstag na een verhoogde poging.

LEES OOK: Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Miljoenentransfer

Westerlo doet ongelooflijke zaken met Stassin. Het voormalige talent van Anderlecht heeft nog een contract tot 2027 bij Westerlo met een marktwaarde van drie miljoen euro, maar de Kemphanen ontvangen maar liefst een kleine tien miljoen euro inclusief bonussen.

Een knap staaltje onderhandelingswerk want eerder weigerde het aanbieding van zeven miljoen euro van Saint-Etienne. Anderlecht slaat zich voor het hoofd. De aanvaller trok in de zomer van 2023 voor 1,5 miljoen euro omdat hij geen speelkansen kreeg bij paars-wit.

Stap hogerop

De Belgische jeugdinternational kreeg die kansen wél bij Westerlo. In totaal kwam de aanvaller 32 keer in actie voor de Kemphanen en vond hij elf keer de weg naar doel. Stassin wist ook zes assists te geven. Voor RSCA Futures speelde Stassin 29 matchen met vijftien doelpunten en drie assists.

Na nog geen volledig seizoen op het hoogste niveau maakt Stassin aldus een stap hogerop naar de Franse velden. Traditieclub Saint-Etienne legt aldus een slordige tien miljoen euro op tafel waardoor de kassa van de club ook flink gespekt zal woden. Gaan de Kemphanen nog de mercato op?

Had Anderlecht meer kansen moet geven aan Stassin?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

42
42
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

42
42
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

51
51
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

125
125
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

49
49
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

97
97
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

980
980
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

50
50
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

62
62
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

415
415
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

202
202
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

111
111
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

134
134
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

975
975
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

121
121
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

360
360
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

826
826
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

126
126
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

421
421
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

637
637
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

280
280

Meer sportnieuws