‘Anderlecht te kijk gezet, Westerlo sluit deal van 10 miljoen’

door
‘Anderlecht te kijk gezet, Westerlo sluit deal van 10 miljoen’

Westerlo haalde in het verleden al verschillende verrassende miljoenentransfers binnen. Denk maar aan de 5,5 miljoen euro voor Matija Frigan, maar deze keer ontvangt het een enorme som voor een uitgaande transfer. Een deal waar Anderlecht te kijk wordt gezet.

Anderlecht-jeugdproduct Lucas Stassin staat namelijk voor een transfer naar Saint-Etienne. De aanvaller zal zich wel moeten haasten en is volgens Sacha Tavolieri meteen afgereisd naar Frankrijk om de deal af te ronden. Westerlo weigerde eerst nog een bod, maar ging toch overstag na een verhoogde poging.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Miljoenentransfer

Westerlo doet ongelooflijke zaken met Stassin. Het voormalige talent van Anderlecht heeft nog een contract tot 2027 bij Westerlo met een marktwaarde van drie miljoen euro, maar de Kemphanen ontvangen maar liefst een kleine tien miljoen euro inclusief bonussen.

Een knap staaltje onderhandelingswerk want eerder weigerde het aanbieding van zeven miljoen euro van Saint-Etienne. Anderlecht slaat zich voor het hoofd. De aanvaller trok in de zomer van 2023 voor 1,5 miljoen euro omdat hij geen speelkansen kreeg bij paars-wit.

Stap hogerop

De Belgische jeugdinternational kreeg die kansen wél bij Westerlo. In totaal kwam de aanvaller 32 keer in actie voor de Kemphanen en vond hij elf keer de weg naar doel. Stassin wist ook zes assists te geven. Voor RSCA Futures speelde Stassin 29 matchen met vijftien doelpunten en drie assists.

Na nog geen volledig seizoen op het hoogste niveau maakt Stassin aldus een stap hogerop naar de Franse velden. Traditieclub Saint-Etienne legt aldus een slordige tien miljoen euro op tafel waardoor de kassa van de club ook flink gespekt zal woden. Gaan de Kemphanen nog de mercato op?

Had Anderlecht meer kansen moet geven aan Stassin?

Meest recent

Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

0
0
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

86
86
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

24
24
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

21
21
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

519
519
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

343
343
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

116
116
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

58
58
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

130
130
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

250
250
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

80
80
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

266
266
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

131
131
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

238
238
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

266
266
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

200
200
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

57
57
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

102
102
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

364
364
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

209
209
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

296
296
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

524
524
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

161
161

Meer sportnieuws