'Mazzu maakt opmerkelijke rentree in Jupiler Pro League'

door
'Mazzu maakt opmerkelijke rentree in Jupiler Pro League'

Felice Mazzu heeft enkele woelige jaren gekend. Twee jaar geleden loodste de 58-jarige trainer nog ei zo na Union naar de titel in het eerste jaar van de club in eerste klasse. Sindsdien verging het hem echter een pak minder.

Zijn straffe prestaties met Union leverden Mazzu een prestigieuze overgang naar Anderlecht op, waar hem de weinig benijdenswaardige taak wachtte om Vincent Kompany op te volgen. Die druk bleek te groot om dragen en de kern matchte niet met de ambities van de club. Het leidde ertoe dat Mazzu al in oktober na drie maanden ontslagen werd.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Mazzu vijf maanden na ontslag terug in JPL

Amper een maand later keerde de Italo-Belg terug bij Charleroi, waar hij eerder al successen gekend had. Daar liep het aanvankelijk nog goed, maar vorig seizoen belandden de Carolo's in de kelder van het klassement. Hij werd na het einde van de reguliere competitie ontslagen nadat hij de Relegation Play-Off niet had kunnen ontlopen.

Sindsdien was Mazzu werkloos, maar daar zou snel verandering in kunnen komen. Vijf jaar nadat hij Mambourg door een achterpoortje verliet, zou hij volgens Sudpresse weer aan de slag kunnen in de Jupiler Pro League.

STVV denkt aan trainerswissel

Mazzu zou namelijk al onderhandelen met STVV, dat nochtans pas deze zomer met Christian Lattanzio een nieuwe trainer aanstelde. De onbekende Italiaan kreeg echter een zeer moeilijke taak na het boerenjaar onder Thorsten Fink en het vertrek van een buslading sterkhouders.

Met twee op vijftien werd de start volledig gemist en STVV staat momenteel pas voorlaatste. Als er zondag niet gewonnen wordt in Kortrijk, zou Lattanzio alweer mogen beschikken en zou Mazzu zijn intrede maken. Het zou meteen de eerste trainerswissel van het seizoen in de Jupiler Pro League worden.

Zou Mazzu dit STVV uit het slop kunnen trekken?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

23
23
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

19
19
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

40
40
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

132
132
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

55
55
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

180
180
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

70
70
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

138
138
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

123
123
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

217
217
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

489
489
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

117
117
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

234
234
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

189
189
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

91
91
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

311
311
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

278
278
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

320
320
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

238
238
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

249
249
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

904
904
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

283
283

Meer sportnieuws