'Mazzu maakt opmerkelijke rentree in Jupiler Pro League'

door
'Mazzu maakt opmerkelijke rentree in Jupiler Pro League'

Felice Mazzu heeft enkele woelige jaren gekend. Twee jaar geleden loodste de 58-jarige trainer nog ei zo na Union naar de titel in het eerste jaar van de club in eerste klasse. Sindsdien verging het hem echter een pak minder.

Zijn straffe prestaties met Union leverden Mazzu een prestigieuze overgang naar Anderlecht op, waar hem de weinig benijdenswaardige taak wachtte om Vincent Kompany op te volgen. Die druk bleek te groot om dragen en de kern matchte niet met de ambities van de club. Het leidde ertoe dat Mazzu al in oktober na drie maanden ontslagen werd.

LEES OOK: "Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Mazzu vijf maanden na ontslag terug in JPL

Amper een maand later keerde de Italo-Belg terug bij Charleroi, waar hij eerder al successen gekend had. Daar liep het aanvankelijk nog goed, maar vorig seizoen belandden de Carolo's in de kelder van het klassement. Hij werd na het einde van de reguliere competitie ontslagen nadat hij de Relegation Play-Off niet had kunnen ontlopen.

Sindsdien was Mazzu werkloos, maar daar zou snel verandering in kunnen komen. Vijf jaar nadat hij Mambourg door een achterpoortje verliet, zou hij volgens Sudpresse weer aan de slag kunnen in de Jupiler Pro League.

STVV denkt aan trainerswissel

Mazzu zou namelijk al onderhandelen met STVV, dat nochtans pas deze zomer met Christian Lattanzio een nieuwe trainer aanstelde. De onbekende Italiaan kreeg echter een zeer moeilijke taak na het boerenjaar onder Thorsten Fink en het vertrek van een buslading sterkhouders.

Met twee op vijftien werd de start volledig gemist en STVV staat momenteel pas voorlaatste. Als er zondag niet gewonnen wordt in Kortrijk, zou Lattanzio alweer mogen beschikken en zou Mazzu zijn intrede maken. Het zou meteen de eerste trainerswissel van het seizoen in de Jupiler Pro League worden.

Zou Mazzu dit STVV uit het slop kunnen trekken?

Meest recent

Kompany in de bres voor Bayern-schietschijf: "Sinds ik hier ben ..."

Bayern München lijkt helemaal klaar voor de hervatting van de Champions League. Het won vrijdag ...

1
1
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

60
60
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

18
18
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

25
25
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

173
173
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

111
111
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

110
110
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

84
84
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

206
206
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

134
134
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

176
176
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

505
505
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

159
159
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

102
102
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

311
311
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

389
389
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

286
286
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

275
275
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

172
172
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

89
89
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

128
128
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

84
84

Meer sportnieuws