'Mazzu maakt opmerkelijke rentree in Jupiler Pro League'

532 stemmen
'Mazzu maakt opmerkelijke rentree in Jupiler Pro League'

Felice Mazzu heeft enkele woelige jaren gekend. Twee jaar geleden loodste de 58-jarige trainer nog ei zo na Union naar de titel in het eerste jaar van de club in eerste klasse. Sindsdien verging het hem echter een pak minder.

Zijn straffe prestaties met Union leverden Mazzu een prestigieuze overgang naar Anderlecht op, waar hem de weinig benijdenswaardige taak wachtte om Vincent Kompany op te volgen. Die druk bleek te groot om dragen en de kern matchte niet met de ambities van de club. Het leidde ertoe dat Mazzu al in oktober na drie maanden ontslagen werd.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Mazzu vijf maanden na ontslag terug in JPL

Amper een maand later keerde de Italo-Belg terug bij Charleroi, waar hij eerder al successen gekend had. Daar liep het aanvankelijk nog goed, maar vorig seizoen belandden de Carolo's in de kelder van het klassement. Hij werd na het einde van de reguliere competitie ontslagen nadat hij de Relegation Play-Off niet had kunnen ontlopen.

Sindsdien was Mazzu werkloos, maar daar zou snel verandering in kunnen komen. Vijf jaar nadat hij Mambourg door een achterpoortje verliet, zou hij volgens Sudpresse weer aan de slag kunnen in de Jupiler Pro League.

STVV denkt aan trainerswissel

Mazzu zou namelijk al onderhandelen met STVV, dat nochtans pas deze zomer met Christian Lattanzio een nieuwe trainer aanstelde. De onbekende Italiaan kreeg echter een zeer moeilijke taak na het boerenjaar onder Thorsten Fink en het vertrek van een buslading sterkhouders.

Met twee op vijftien werd de start volledig gemist en STVV staat momenteel pas voorlaatste. Als er zondag niet gewonnen wordt in Kortrijk, zou Lattanzio alweer mogen beschikken en zou Mazzu zijn intrede maken. Het zou meteen de eerste trainerswissel van het seizoen in de Jupiler Pro League worden.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"
340

Zou Mazzu dit STVV uit het slop kunnen trekken?

Meest recent

'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

15
15
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

58
58
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

63
63
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

173
173
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

210
210
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

19
19
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

822
822
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

32
32
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

34
34
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

83
83
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

340
340
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

128
128
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

141
141
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

66
66
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

103
103
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

61
61
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

59
59
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

238
238
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

144
144
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

122
122
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

40
40
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

303
303
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

194
194
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22

Meer sportnieuws