Selectie Rode Duivels bekend: Tedesco verrast enorm

door stemmen
Selectie Rode Duivels bekend: Tedesco verrast enorm

De selectie van de Rode Duivels voor de interlandperiode in de Nations League is bekendgemaakt. Na het mislukte Europees Kampioenschap in Duitsland moeten Domenico Tedesco en consorten aan de bak tegen Israël en Frankrijk.

En Tedesco heeft zijn selectie definitief bekendgemaakt. De Italiaanse keuzeheer zorgt voor enkele enorme verrassingen. Tedesco lijkt van plan om de jonge talenten een kans te geven. Enkele vaste namen zijn uit de selectie gelaten.

Persconferentie

Tedesco nam zijn tijd tijdens de persconferentie om het afgelopen EK te bespreken. De bondscoach gaf toe dat er al tijdens het tornooi een evaluatie had plaatsgevonden. De wedstrijd tegen Oekraïne was cruciaal en Tedesco sloeg mea culpa voor de match tegen Frankrijk. De Rode Duivels pasten zich te veel aan.

Vervolgens kwam Tedesco bij de selectie voor de Nations League-matchen tegen Israël en Frankrijk. De bondscoach verraste met enkele opvallende namen zoals Julien Duranville en Arne Engels. Topscorer aller tijden van de Rode Duivels, Romelu Lukaku is er niet bij. Kevin De Bruyne wel.

Geen Lukaku

Romelu Lukaku vroeg volgens Tedesco zelf om niet geselecteerd te worden. De aanvaller heeft geen matchritme en heeft nog maar net zijn transfer naar Napoli afgerond. Ook Axel Witsel is er niet bij. De routinier werd nog uit zijn pensioen gehaald afgelopen EK. Buitenspelers Yannick Carrasco en Leandro Trossard ontbreken eveneens.

Met Duranville (18) is er een zéér verrassende debutant opgeroepen. Het jeugdproduct van Anderlecht moet nog doorbreken bij Borussia Dortmund, maar mag meteen aan het grote werk ruiken bij de Belgische nationale ploeg. Ook ex-Club Brugge-middenvelder Engels, nu Augsburg, is een debutant.

LEES OOK: De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

Goede keuzes van Tedesco?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

5
5
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

61
61
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

37
37
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

137
137
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

99
99
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

110
110
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

208
208
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

960
960
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

197
197
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

80
80
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

286
286
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

69
69
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

270
270
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

242
242
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

229
229
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

285
285
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

190
190
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

144
144
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

587
587
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

837
837
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

450
450
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

250
250
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

133
133
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

88
88
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207

Meer sportnieuws