‘Saudi-Arabië klopt aan bij KAA Gent met verrassend bod’

532 stemmen
‘Saudi-Arabië klopt aan bij KAA Gent met verrassend bod’

KAA Gent plaatste zich gisteren voor de groepsfase van de Conference League en de transfermarkt zit er bijna op. De selectie van coach Wouter Vrancken begint op orde te komen, maar het zit met Ismaël Kandouss nog met een overbodige speler.

De 26-jarige verdediger kwam in de zomer van 2023 voor een kleine twee miljoen euro over van Union SG, maar Vrancken rekent niet meer op de Marokkaanse international. Eerder werd Standard Luik al genoemd, maar het Saudi-Arabische Al Orobah komt met nu met een verrassend bod op de proppen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Eindelijk oplossing

Standard was in de markt voor Kandouss omdat Nathan Ngoy op weg was naar Luton Town. De miljoenentransfer van de centrale verdediger viel uiteindelijk in het water en de Rouches wilden enkel een extra verdediger houden als er een verdediger wegging. Zo zat KAA Gent nog steeds met Kandouss opgescheept.

Maar nu komt er een oplossing uit de bus. Journalist Sacha Tavolieri meldt dat KAA Gent al in verregaande onderhandelingen zit met het Saudi-Arabische Al Orobah. Het gaat om een uitleenbeurt en de centrale verdediger ziet een transfer naar het Midden-Oosten ook zitten.

Geen speelkansen

Kandouss heeft bij KAA Gent nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van drie miljoen euro. Bij de Buffalo’s kan de verdediger echter niet op speelkansen rekenen onder Vrancken, de opvolger van Hein Vanhaezebrouck.

Bij Union was Kandouss een absolute sterkhouder en in totaal speelde hij 145 wedstrijden voor de Brusselaars waarin hij vijf keer kon scoren. Voor KAA Gent kwam de Marokkaan tot 51 matchen met twee doelpunten.

Een goede oplossing voor Kandouss?

Meest recent

'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

12
12
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

17
17
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

70
70
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

42
42
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

174
174
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

176
176
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

59
59
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

262
262
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

28
28
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

417
417
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

294
294
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

345
345
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

137
137
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

61
61
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

117
117
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

98
98
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

46
46
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

212
212
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

263
263
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

130
130
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

78
78
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

776
776
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

524
524
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

283
283
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

308
308

Meer sportnieuws