‘Saudi-Arabië klopt aan bij KAA Gent met verrassend bod’

532 stemmen
‘Saudi-Arabië klopt aan bij KAA Gent met verrassend bod’

KAA Gent plaatste zich gisteren voor de groepsfase van de Conference League en de transfermarkt zit er bijna op. De selectie van coach Wouter Vrancken begint op orde te komen, maar het zit met Ismaël Kandouss nog met een overbodige speler.

De 26-jarige verdediger kwam in de zomer van 2023 voor een kleine twee miljoen euro over van Union SG, maar Vrancken rekent niet meer op de Marokkaanse international. Eerder werd Standard Luik al genoemd, maar het Saudi-Arabische Al Orobah komt met nu met een verrassend bod op de proppen.

LEES OOK: Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Eindelijk oplossing

Standard was in de markt voor Kandouss omdat Nathan Ngoy op weg was naar Luton Town. De miljoenentransfer van de centrale verdediger viel uiteindelijk in het water en de Rouches wilden enkel een extra verdediger houden als er een verdediger wegging. Zo zat KAA Gent nog steeds met Kandouss opgescheept.

Maar nu komt er een oplossing uit de bus. Journalist Sacha Tavolieri meldt dat KAA Gent al in verregaande onderhandelingen zit met het Saudi-Arabische Al Orobah. Het gaat om een uitleenbeurt en de centrale verdediger ziet een transfer naar het Midden-Oosten ook zitten.

Geen speelkansen

Kandouss heeft bij KAA Gent nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van drie miljoen euro. Bij de Buffalo’s kan de verdediger echter niet op speelkansen rekenen onder Vrancken, de opvolger van Hein Vanhaezebrouck.

Bij Union was Kandouss een absolute sterkhouder en in totaal speelde hij 145 wedstrijden voor de Brusselaars waarin hij vijf keer kon scoren. Voor KAA Gent kwam de Marokkaan tot 51 matchen met twee doelpunten.

Een goede oplossing voor Kandouss?

Meest recent

'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

32
32
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

20
20
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

154
154
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

85
85
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

75
75
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

352
352
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

292
292
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

290
290
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

82
82
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

538
538
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

109
109
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

348
348
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

48
48
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

86
86
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

134
134
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

275
275
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

860
860
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

232
232
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

341
341
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

468
468
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

94
94
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

573
573
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

113
113

Meer sportnieuws