‘Saudi-Arabië klopt aan bij KAA Gent met verrassend bod’

door
‘Saudi-Arabië klopt aan bij KAA Gent met verrassend bod’

KAA Gent plaatste zich gisteren voor de groepsfase van de Conference League en de transfermarkt zit er bijna op. De selectie van coach Wouter Vrancken begint op orde te komen, maar het zit met Ismaël Kandouss nog met een overbodige speler.

De 26-jarige verdediger kwam in de zomer van 2023 voor een kleine twee miljoen euro over van Union SG, maar Vrancken rekent niet meer op de Marokkaanse international. Eerder werd Standard Luik al genoemd, maar het Saudi-Arabische Al Orobah komt met nu met een verrassend bod op de proppen.

LEES OOK: Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Eindelijk oplossing

Standard was in de markt voor Kandouss omdat Nathan Ngoy op weg was naar Luton Town. De miljoenentransfer van de centrale verdediger viel uiteindelijk in het water en de Rouches wilden enkel een extra verdediger houden als er een verdediger wegging. Zo zat KAA Gent nog steeds met Kandouss opgescheept.

Maar nu komt er een oplossing uit de bus. Journalist Sacha Tavolieri meldt dat KAA Gent al in verregaande onderhandelingen zit met het Saudi-Arabische Al Orobah. Het gaat om een uitleenbeurt en de centrale verdediger ziet een transfer naar het Midden-Oosten ook zitten.

Geen speelkansen

Kandouss heeft bij KAA Gent nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van drie miljoen euro. Bij de Buffalo’s kan de verdediger echter niet op speelkansen rekenen onder Vrancken, de opvolger van Hein Vanhaezebrouck.

Bij Union was Kandouss een absolute sterkhouder en in totaal speelde hij 145 wedstrijden voor de Brusselaars waarin hij vijf keer kon scoren. Voor KAA Gent kwam de Marokkaan tot 51 matchen met twee doelpunten.

Een goede oplossing voor Kandouss?

Meest recent

Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

22
22
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

52
52
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

69
69
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

51
51
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

118
118
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

308
308
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

415
415
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

68
68
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

54
54
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

287
287
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

23
23
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

180
180
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

267
267
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

318
318
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

149
149
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

78
78
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

188
188
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

113
113
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

172
172
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

386
386
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

135
135
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

256
256
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

350
350
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

239
239

Meer sportnieuws