‘Saudi-Arabië klopt aan bij KAA Gent met verrassend bod’

door
‘Saudi-Arabië klopt aan bij KAA Gent met verrassend bod’

KAA Gent plaatste zich gisteren voor de groepsfase van de Conference League en de transfermarkt zit er bijna op. De selectie van coach Wouter Vrancken begint op orde te komen, maar het zit met Ismaël Kandouss nog met een overbodige speler.

De 26-jarige verdediger kwam in de zomer van 2023 voor een kleine twee miljoen euro over van Union SG, maar Vrancken rekent niet meer op de Marokkaanse international. Eerder werd Standard Luik al genoemd, maar het Saudi-Arabische Al Orobah komt met nu met een verrassend bod op de proppen.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Eindelijk oplossing

Standard was in de markt voor Kandouss omdat Nathan Ngoy op weg was naar Luton Town. De miljoenentransfer van de centrale verdediger viel uiteindelijk in het water en de Rouches wilden enkel een extra verdediger houden als er een verdediger wegging. Zo zat KAA Gent nog steeds met Kandouss opgescheept.

Maar nu komt er een oplossing uit de bus. Journalist Sacha Tavolieri meldt dat KAA Gent al in verregaande onderhandelingen zit met het Saudi-Arabische Al Orobah. Het gaat om een uitleenbeurt en de centrale verdediger ziet een transfer naar het Midden-Oosten ook zitten.

Geen speelkansen

Kandouss heeft bij KAA Gent nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van drie miljoen euro. Bij de Buffalo’s kan de verdediger echter niet op speelkansen rekenen onder Vrancken, de opvolger van Hein Vanhaezebrouck.

Bij Union was Kandouss een absolute sterkhouder en in totaal speelde hij 145 wedstrijden voor de Brusselaars waarin hij vijf keer kon scoren. Voor KAA Gent kwam de Marokkaan tot 51 matchen met twee doelpunten.

Een goede oplossing voor Kandouss?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

14
14
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

53
53
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

306
306
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

39
39
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

536
536
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

63
63
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

137
137
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

824
824
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

85
85
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

578
578
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

396
396
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1253
1253
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

210
210
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

511
511
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

339
339
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

898
898
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

658
658
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

634
634
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws