'Union weet sterkhouder onverwacht aan boord te houden'

door
'Union weet sterkhouder onverwacht aan boord te houden'

De zomer is traditioneel een vervelende periode voor Union, waarin het heel wat sterkhouders verliest. Dat was de voorbije maanden niet anders: trainer Alexander Blessin trok naar Sankt Pauli en in zijn zog verlieten ook Mohamed Amoura (Wolfsburg), Gustaf Nilsson (Club Brugge) en Cameron Puertas (Al-Qadsiah) het Dudenpark.

Daarmee verloor Union zijn succescoach én zijn volledige offensieve compartiment. Bovendien moest het de voorbije weken het vertrek van nog enkele smaakmakers vrezen. Zo werd er hard getrokken aan Noah Sadiki en was de verwachting dat ook Koki Machida nog zou vertrekken.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Machida blijft bij Union

Maar volgens Het Nieuwsblad ziet het er nu toch naar uit dat de Japanse verdediger zal blijven. In de grote voetballanden sluit de transfermarkt immers al vrijdagavond en op dit moment is er geen transfer in de maak. Er kwam geen voorstel dat zowel Union als Machida kon verleiden.

Beide partijen stelden immers hun eisen voor een vertrek. Union wou minstens 10 miljoen euro vangen, terwijl Machida dan weer droomde van een club uit de linkerkolom van de Premier League. Een transfer naar een degradatiekandidaat of naar het Midden-Oosten zag hij niet zitten.

Geen voorstel dat alle partijen zinde

Die eisen bleken niet compatibel met de interesse en dus blijft Machida normaliter gewoon bij Union. Dat is een opsteker voor de vice-kampioen, want door de blessures van Sykes en Burgess is de spoeling achterin momenteel zeer dun. Sebastien Pocognoli beschikt momenteel over slechts drie verdedigers voor drie posities.

Union zal dus nog minstens tot januari op Machida kunnen rekenen, behoudens een verrassende wending. De 27-jarige streek begin 2022 neer in Brussel. Aanvankelijk werd hij gehuurd van Kashima Antlers en vorige zomer nam Union hem voor 1 miljoen euro definitief over.

Is dat goed nieuws voor Union?

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

40
40
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

36
36
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

52
52
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

43
43
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

66
66
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

54
54
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

242
242
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

69
69
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

31
31
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

226
226
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

353
353
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

655
655
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

81
81
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

128
128
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

133
133
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

821
821
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

417
417
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

398
398
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

183
183
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

458
458
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

296
296
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1312
1312
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

137
137
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

173
173

Meer sportnieuws