'Verrassende wending Arnstad: Anderlecht telt zijn centen'

1058 stemmen
'Verrassende wending Arnstad: Anderlecht telt zijn centen'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de Europa League door opnieuw Dinamo Minsk met het kleinste verschil te kloppen. Voor die wedstrijd had Brian Riemer nog steeds een plaats in zijn kern voor Louis Patris en Kristian Arnstad, ondanks dat beide spelers op vertrekken staan.

Het duo kwam echter opnieuw niet van de bank en mogelijk was het ook hun laatste keer in het Lotto Park. Na NEC heeft immers ook STVV zich concreet gemeld voor Patris en ook Arnstad lijkt snel een transfer af te gaan ronden. Al valt er wel een verrassende wending te noteren rond de jonge Noor.

LEES OOK: Fan bespuwd en woede-uitbarsting: Anderlecht biedt toch 4M

Arnstad trekt naar Aarhus

Hij leek vorige week nog op weg naar Rapid Wien, terwijl enkele dagen geleden ook Rangers genoemd werd. Maar uiteindelijk wordt geen van beide teams de bestemming van de 20-jarige middenvelder. Hij zou kiezen voor een terugkeer naar Scandinavië en in Denemarken aan de slag gaan.

Volgens Tipsbladet is het uiteindelijk Aarhus dat met Arnstad aan de haal gaat. Zij zouden van hem zelfs de duurste aankoop uit de clubgeschiedenis maken. Anderlecht zou uiteindelijk nog 2,1 miljoen euro vangen.

Mooie transfersom voor Anderlecht

Dat is toch een fraaie som voor een speler die het voorbije anderhalf jaar amper aan de bak kwam en bovendien ook in zijn laatste contractjaar zat. CEO Sports Jesper Fredberg heeft dus goed onderhandeld met zijn landgenoten en Anderlecht een extra opsteker bezorgd.

Arnstad zou vrijdag al naar Denemarken afreizen om zijn medische testen af te leggen en daarna zijn contract te tekenen. Hij trekt na vijf jaar de deur bij Anderlecht aan zich dicht, want hij was in 2019 als tiener neergestreken vanuit Stabaek.

Heeft Anderlecht een goede deal gesloten?

Meest recent

Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

255
255
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

210
210
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

40
40
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

167
167
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

239
239
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

432
432
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

31
31
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

518
518
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

373
373
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

300
300
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

749
749
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

159
159
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

172
172
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

604
604
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

722
722
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

351
351
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

78
78
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

417
417
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

942
942
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

216
216
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

330
330
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

718
718
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

461
461
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

371
371

Meer sportnieuws