Antwerp troeft concurrentie af: toptalent zet kribbel

452
Antwerp troeft concurrentie af: toptalent zet kribbel

Antwerp haalde deze zomer al een aantal ervaren rotten in huis, maar na de verkoop van Mandela Keita en George Ilenikhena wil de Great Old wel blijven inzetten op de jeugd. In dat opzicht sloeg het zopas een belangrijke slag.

De afgelopen jaren braken steeds meer producten van eigen kweek door op de Bosuil. Zo zou na Arthur Vermeeren ook Zeno Van den Bosch op korte termijn wel eens een stap hogerop kunnen zetten. Een voorbeeld dat heel wat jongeren uiteraard willen volgen.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Antwerp strikt Renders

Een van hen is Semm Renders, die zopas zijn kribbel zette onder een eerste profcontract in Deurne-Noord. Dat maakt het stamnummer één bekend via de officiële kanalen, waar Jean Kindermans als CEO van de RAFC Academy ook een woordje uitleg verschaft.

"We zijn heel blij dat Semm, ondanks interesse van vooraanstaande clubs, de keuze heeft gemaakt om bij RAFC door te groeien naar de A-ploeg", klinkt het onder meer. Wie er dan nog naar de diensten van de 16-jarige rechtsachter hengelde is nog niet bekend.

Kans van De Roeck?

"Semm is een polyvalente en dynamische voetballer, met veel snelheid en intensiteit in zijn spel, die zowel kan aanvallen als verdedigen. De Young Reds zullen voor hem als een trampoline dienen om de stap naar de A-ploeg te kunnen zetten", aldus Kindermans.

Nadat hij vorig seizoen al zes keer in actie kwam in de Youth League moet Renders straks dus eerst een vaste waarde worden bij het tweede elftal in Eerste Nationale. Benieuwd of ook Jonas De Roeck de jeugdinternational al snel een kans gunt bij de hoofdmacht.

Antwerp moet nog meer inzetten op eigen jeugd

Meest recent

Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

14
14
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

22
22
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

6
6
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

75
75
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

101
101
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

76
76
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

76
76
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

324
324
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

106
106
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

77
77
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

92
92
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

28
28
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

71
71
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

278
278
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

52
52
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

114
114
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

221
221
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

76
76
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

214
214
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1066
1066

Meer sportnieuws