Antwerp troeft concurrentie af: toptalent zet kribbel

door
Antwerp troeft concurrentie af: toptalent zet kribbel

Antwerp haalde deze zomer al een aantal ervaren rotten in huis, maar na de verkoop van Mandela Keita en George Ilenikhena wil de Great Old wel blijven inzetten op de jeugd. In dat opzicht sloeg het zopas een belangrijke slag.

De afgelopen jaren braken steeds meer producten van eigen kweek door op de Bosuil. Zo zou na Arthur Vermeeren ook Zeno Van den Bosch op korte termijn wel eens een stap hogerop kunnen zetten. Een voorbeeld dat heel wat jongeren uiteraard willen volgen.

LEES OOK: Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

Antwerp strikt Renders

Een van hen is Semm Renders, die zopas zijn kribbel zette onder een eerste profcontract in Deurne-Noord. Dat maakt het stamnummer één bekend via de officiële kanalen, waar Jean Kindermans als CEO van de RAFC Academy ook een woordje uitleg verschaft.

"We zijn heel blij dat Semm, ondanks interesse van vooraanstaande clubs, de keuze heeft gemaakt om bij RAFC door te groeien naar de A-ploeg", klinkt het onder meer. Wie er dan nog naar de diensten van de 16-jarige rechtsachter hengelde is nog niet bekend.

Kans van De Roeck?

"Semm is een polyvalente en dynamische voetballer, met veel snelheid en intensiteit in zijn spel, die zowel kan aanvallen als verdedigen. De Young Reds zullen voor hem als een trampoline dienen om de stap naar de A-ploeg te kunnen zetten", aldus Kindermans.

Nadat hij vorig seizoen al zes keer in actie kwam in de Youth League moet Renders straks dus eerst een vaste waarde worden bij het tweede elftal in Eerste Nationale. Benieuwd of ook Jonas De Roeck de jeugdinternational al snel een kans gunt bij de hoofdmacht.

Antwerp moet nog meer inzetten op eigen jeugd

Meest recent

Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

3
3
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

23
23
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

73
73
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

163
163
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

49
49
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

267
267
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

56
56
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

118
118
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

113
113
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

63
63
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

100
100
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

268
268
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

796
796
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

360
360
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

279
279
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

738
738
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

195
195
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

674
674
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

465
465
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

146
146
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

992
992
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

45
45
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

402
402
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

909
909
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

1092
1092

Meer sportnieuws