'Anderlecht hakt knoop door over concurrent Coosemans'

door
'Anderlecht hakt knoop door over concurrent Coosemans'

Hier en daar klinkt het dat zijn huiswerk zo goed als af is, maar in de late uurtjes van de zomermercato ligt er voor Jesper Fredberg toch nog heel wat werk op de plank. Vooral op inkomend gebied lijkt de CEO Sports van Anderlecht nog drukke dagen tegemoet te gaan.

Behalve versterking op het middenveld en in het aanvallend compartiment zoeken de Brusselaars tenslotte ook nog altijd naar een opvolger voor Kasper Schmeichel tussen de palen. Al wist diens back-up Colin Coosemans die rol de afgelopen weken wel al met verve te vervullen.

LEES OOK: Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Anderlecht keert kar

In die mate zelfs dat Fredberg volgens Het Laatste Nieuws niet langer op zoek is naar een onbetwiste nummer één om hem opnieuw naar de bank te verdringen. Nochtans leek dat aanvankelijk wel nog de bedoeling: zo deden onder andere Koen Casteels en Jean Butez de ronde.

Ronkende namen die geen vrede zou nemen met een status als nummer twee. Hoewel het nog steeds niet uit te sluiten valt dat die laatste nog wordt weggeplukt bij Antwerp lijkt Paars-Wit nu evenwel toch van plan om Coosemans een volwaardige kans te gunnen als eerste keeper.

Coosemans nummer 1

Dat betekent niet dat er sowieso geen extra concurrent meer bijkomt, maar Anderlecht lijkt haar pijlen nu wel te richten op andere profielen om de strijd met hem aan te gaan. Zo deed het recent naar verluidt tevergeefs een poging om Jay Gorter, derde doelman bij Ajax, te strikken.

Daarnaast circuleert ook Odysseas Vlachodimos in de wandelgangen. Afwachten of Fredberg nog voor de deadline van 6 september vers bloed onder de lat vindt. Of liefst al nog iets vroeger, want twee dagen eerder moet de Europese spelerslijst worden ingediend. Wordt vervolgd.

Goede keuze van RSCA?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

25
25
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

51
51
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

39
39
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

222
222
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

131
131
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

343
343
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

335
335
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

322
322
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

127
127
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

209
209
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

166
166
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

177
177
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

661
661
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

691
691
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

320
320
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

168
168
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

293
293

Meer sportnieuws