'Anderlecht hakt knoop door over concurrent Coosemans'

door
'Anderlecht hakt knoop door over concurrent Coosemans'

Hier en daar klinkt het dat zijn huiswerk zo goed als af is, maar in de late uurtjes van de zomermercato ligt er voor Jesper Fredberg toch nog heel wat werk op de plank. Vooral op inkomend gebied lijkt de CEO Sports van Anderlecht nog drukke dagen tegemoet te gaan.

Behalve versterking op het middenveld en in het aanvallend compartiment zoeken de Brusselaars tenslotte ook nog altijd naar een opvolger voor Kasper Schmeichel tussen de palen. Al wist diens back-up Colin Coosemans die rol de afgelopen weken wel al met verve te vervullen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Anderlecht keert kar

In die mate zelfs dat Fredberg volgens Het Laatste Nieuws niet langer op zoek is naar een onbetwiste nummer één om hem opnieuw naar de bank te verdringen. Nochtans leek dat aanvankelijk wel nog de bedoeling: zo deden onder andere Koen Casteels en Jean Butez de ronde.

Ronkende namen die geen vrede zou nemen met een status als nummer twee. Hoewel het nog steeds niet uit te sluiten valt dat die laatste nog wordt weggeplukt bij Antwerp lijkt Paars-Wit nu evenwel toch van plan om Coosemans een volwaardige kans te gunnen als eerste keeper.

Coosemans nummer 1

Dat betekent niet dat er sowieso geen extra concurrent meer bijkomt, maar Anderlecht lijkt haar pijlen nu wel te richten op andere profielen om de strijd met hem aan te gaan. Zo deed het recent naar verluidt tevergeefs een poging om Jay Gorter, derde doelman bij Ajax, te strikken.

Daarnaast circuleert ook Odysseas Vlachodimos in de wandelgangen. Afwachten of Fredberg nog voor de deadline van 6 september vers bloed onder de lat vindt. Of liefst al nog iets vroeger, want twee dagen eerder moet de Europese spelerslijst worden ingediend. Wordt vervolgd.

Goede keuze van RSCA?

Meest recent

‘Deze vier Duivels krijgen ‘laatste kans’ voor WK’

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

11
11
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

102
102
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

33
33
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

198
198
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

47
47
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

82
82
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

94
94
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

97
97
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

51
51
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

471
471
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

72
72
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

202
202
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

120
120
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

476
476
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

198
198
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

114
114
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

290
290
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

181
181
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

318
318
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

586
586
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

271
271
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

136
136
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

379
379
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

190
190

Meer sportnieuws