'Anderlecht slaat stiekem toe met piepjonge aanwinst'

door
'Anderlecht slaat stiekem toe met piepjonge aanwinst'

In de late uurtjes van de mercato hoopt Jesper Fredberg zowel langs inkomende als uitgaande zijde nog enkele deals af te ronden bij Anderlecht. In de jacht op vers bloed richt de CEO Sports zijn pijlen vooral op enkele ronkende namen. Al blijven andere targets dan weer onder de radar.

Zo verraste Paars-Wit eerder deze zomer reeds vriend en vijand met de komst van Jan-Carlo Simic, Thomas Foket en Mathias Zanka Jorgensen, deals die telkens in mum van tijd werden afgerond. Ondertussen zou er ook al een volgende nieuwkomer zijn neergestreken in het Lotto Park.

LEES OOK: Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Makalou naar RSCA

Volgens het Afrikaanse medium Africa Foot staat Hamidou Makalou namelijk op het punt om zijn kribbel te zetten bij de Brusselaars. De 18-jarige Malinees nam een paar weken geleden zelfs al eens met de RSCA Futures deel aan een toernooi in Nederland, waar hij zichzelf mocht bewijzen.

Met succes blijkbaar, want Makalou zou weldra zijn kribbel zetten onder een langdurig contract in Neerpede. Nog volgens dezelfde bron is de deal bijna in kannen en kruiken. De recordkampioen zou zo het pleit winnen van pakweg RB Salzburg en Chelsea, die hem eveneens wilden inlijven.

Rijpen bij Futures?

Anderlecht zou echter vooral dankzij de financiële voorwaarden die het de jeugdinternational aanbiedt het verschil hebben gemaakt. Wellicht zal Makalou, in eigen land opgeleid aan de befaamde jeugdacademie van oude bekende Jean-Marc Guillou, eerst nog aansluiten bij het tweede elftal.

In de Challenger Pro League, waar de troepen van Jelle Coen met een nul op zes hun start dreigen te missen, mag de middenvelder tonen wat hij in zijn mars heeft. Benieuwd of Makalou vervolgens op korte termijn de stap naar de hoofdmacht kan zetten. Brian Ruimer kruist alvast de vingers.

RSCA moet meer inzetten op dit soort talenten

Meest recent

Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

386
386
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

28
28
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

107
107
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

455
455
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

45
45
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

105
105
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

180
180
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

70
70
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

156
156
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

476
476
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

68
68
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

29
29
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

193
193
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

250
250
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

509
509
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

194
194
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

166
166
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

94
94
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

78
78
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

393
393
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

100
100
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61

Meer sportnieuws