'Anderlecht slaat stiekem toe met piepjonge aanwinst'

door
'Anderlecht slaat stiekem toe met piepjonge aanwinst'

In de late uurtjes van de mercato hoopt Jesper Fredberg zowel langs inkomende als uitgaande zijde nog enkele deals af te ronden bij Anderlecht. In de jacht op vers bloed richt de CEO Sports zijn pijlen vooral op enkele ronkende namen. Al blijven andere targets dan weer onder de radar.

Zo verraste Paars-Wit eerder deze zomer reeds vriend en vijand met de komst van Jan-Carlo Simic, Thomas Foket en Mathias Zanka Jorgensen, deals die telkens in mum van tijd werden afgerond. Ondertussen zou er ook al een volgende nieuwkomer zijn neergestreken in het Lotto Park.

LEES OOK: Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Makalou naar RSCA

Volgens het Afrikaanse medium Africa Foot staat Hamidou Makalou namelijk op het punt om zijn kribbel te zetten bij de Brusselaars. De 18-jarige Malinees nam een paar weken geleden zelfs al eens met de RSCA Futures deel aan een toernooi in Nederland, waar hij zichzelf mocht bewijzen.

Met succes blijkbaar, want Makalou zou weldra zijn kribbel zetten onder een langdurig contract in Neerpede. Nog volgens dezelfde bron is de deal bijna in kannen en kruiken. De recordkampioen zou zo het pleit winnen van pakweg RB Salzburg en Chelsea, die hem eveneens wilden inlijven.

Rijpen bij Futures?

Anderlecht zou echter vooral dankzij de financiële voorwaarden die het de jeugdinternational aanbiedt het verschil hebben gemaakt. Wellicht zal Makalou, in eigen land opgeleid aan de befaamde jeugdacademie van oude bekende Jean-Marc Guillou, eerst nog aansluiten bij het tweede elftal.

In de Challenger Pro League, waar de troepen van Jelle Coen met een nul op zes hun start dreigen te missen, mag de middenvelder tonen wat hij in zijn mars heeft. Benieuwd of Makalou vervolgens op korte termijn de stap naar de hoofdmacht kan zetten. Brian Ruimer kruist alvast de vingers.

RSCA moet meer inzetten op dit soort talenten

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

41
41
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

55
55
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

27
27
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

56
56
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

246
246
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

285
285
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

183
183
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

214
214
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

253
253
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

487
487
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

97
97
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

211
211
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

113
113
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

62
62
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

162
162
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

51
51
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

228
228
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

623
623

Meer sportnieuws