'Enorme stunt KV Kortrijk met spits van zes miljoen euro'

418 stemmen
'Enorme stunt KV Kortrijk met spits van zes miljoen euro'

KV Kortrijk hoopt dit seizoen degradatievoetbal te vermijden. De Kerels willen daarom nog stevig uitpakken op de transfermarkt. Volgens journalist Glen Williams staat het op het punt om Roko Simic van RB Salzburg binnen te halen.

Simic is een 20-jaige Italiaanse Kroaat die tot 2025 onder contract staat bij RB Salzburg met een marktwaarde van zes miljoen euro. Het Welshe Cardiff City gaat de aanvaller deze zomermercato echter binnenhalen. Door de connecties van eigenaar Vincent Tan wordt de spits meteen naar KV Kortrijk gestuurd.

LEES OOK: KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Stunt van formaat

Roko Simic is de zoon van Kroatisch icoon Dario Simic en wordt in eigen land gezien als een enorm talent. De Kroatische jeugdinternational staat dicht bij een transfer naar Engelse tweedeklasser Cardiff City, maar die club wil Simic meteen uitlenen aan zusterclub KV Kortrijk.

De Kerels pakken aldus uit met een stunt van formaat. In totaal kwam Simic 54 keer in actie voor RB Salzburg waarin hij zeven keer kon scoren en drie assists kon geven. Nu gaat de 20-jarige targetman op zoek naar speelminuten bij KV Kortrijk vooraleer hij aast op een doorbraak in Engeland.

Degradatievoetbal vermijden

Afgelopen seizoen kon KV Kortrijk nipt degradatie ontwijken en dat willen de Kerels dit seizoen vermijden. Het is echter wisselvallig aan het seizoen begonnen met een zes op vijftien. Het kon al wel stunten tegen Cercle Brugge (1-2) en Standard Luik (1-0). Met Simic komt er alvast een enorme kwaliteitsinjectie.

Een grote transferstunt van Kortrijk?

Meest recent

'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

3
3
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

10
10
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

18
18
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

35
35
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

130
130
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

105
105
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

55
55
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

45
45
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

62
62
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

481
481
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

542
542
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

125
125
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

377
377
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

175
175
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

274
274
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

221
221
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1173
1173
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

87
87
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

467
467
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

321
321
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

707
707
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

834
834
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

88
88
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

177
177
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

842
842

Meer sportnieuws