'AA Gent laat na Hong nog speler naar Duitsland vertrekken'

door
'AA Gent laat na Hong nog speler naar Duitsland vertrekken'

Met de kwalificatie voor de Conference League op zak heeft AA Gent alvast één belangrijke opdracht weten te volbrengen. De komende week kan de focus zo op het einde van de zomermercato, waarbij er nog één en ander beweegt bij de Buffalo's.

Donderdagvoormiddag moesten ze bijvoorbeeld opnieuw afscheid nemen van een sterkhouder, want het verwachte vertrek van Hyun-seok Hong werd afgerond. De Zuid-Koreaanse publiekslieveling zette zijn handtekening bij FSV Mainz 05. Mogelijk ziet hij straks nog een andere Gent-speler neerstrijken in Duitsland.

LEES OOK: Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Yokota vertrekt alweer bij AA Gent

Sacha Tavolieri meldt dat ook Daisuke Yokota nog kan vertrekken. Gent haalde de Japanse flankaanvaller in januari nog voor 2 miljoen euro op bij het Poolse Gornik Zabrze om mee het vertrek van Fofana, Orban en Cuypers op te vangen. Yokota streek toen neer samen met Surdez en Sonko en kwam van dat trio nog het vaakst in actie tot een knieblessure roet in het eten gooide.

Ook dit seizoen begon hij nog als titularis, maar de jongste weken verdween Yokota uit beeld. In het tweeluik tegen Partizan en de laatste competitiewedstrijd tegen Westerlo bleef hij telkens aan de bank gekluisterd. De omschakeling naar een 3-5-2 maakt dat zijn profiel niet echt meer in de plannen van Wouter Vrancken past.

UItleenbeurt aan Kaiserslautern

Gent zou de 24-jarige daarom tijdelijk laten vertrekken. Ze zouden een akkoord bereikt hebben met Kaiserslautern over een uitleenbeurt. De traditieclub is met een zeven op negen goed aan het seizoen begonnen in de 2. Bundesliga.

Ook na het vertrek van Yokota zal Vrancken nog voldoende opties overhouden voorin. Hij kan immers nog altijd rekenen op Gudjohnsen, Surdez, Dean en Fernandez-Pardo voor twee posities. Die laatste is echter ook nog altijd gegeerd.

Zal hij zich nog doorzetten bij AA Gent?

Meest recent

Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

8
8
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

11
11
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

186
186
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

247
247
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

676
676
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

179
179
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

236
236
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

252
252
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

236
236
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

341
341
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

185
185
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

290
290
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

223
223
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

312
312
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2862
2862
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

618
618
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

418
418
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

318
318
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

222
222
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

462
462
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

178
178
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1333
1333
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

575
575
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1742
1742
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

502
502

Meer sportnieuws