'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

door
'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

AA Gent wist woensdagavond stand te houden tegen Partizan en wist zich daardoor te plaatsen voor de league phase van de Conference League. Dat is een opsteker op zowel sportief als financieel vlak voor de Buffalo's, want een Europees avontuur brengt hoe dan ook enkele miljoenen in het laatje.

Miljoenen zullen er weldra bovendien ook nog binnenkomen voor Hyun-seok Hong, want de Zuid-Koreaanse middenvelder zou op het punt staan om voor 4 miljoen euro naar Mainz te verkassen. Dat maakt dat Gent weer wat meer financiële ruimte heeft en het zich in andere dossiers wat aggressiever kan opstellen.

LEES OOK: Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

Fenerbahçe drukt door voor Brown

Zo is er bijvoorbeeld nog veel interesse voor Matias Fernandez-Pardo en Archie Brown, maar hen wil Gent liefst niet kwijt. Die eerste wordt nog steeds genoemd in Italië, terwijl Fenerbahçe aan de mouw van Brown trekt. De Turken zijn op zoek naar een nieuwe linksachter nadat ze EK-revelatie Ferdi Kadioglu aan Brighton verkocht hebben.

Sacha Tavolieri weet dat Fenerbahçe intussen ook al een eerste bod bij Gent neergelegd heeft voor de Engelse back. Ze hadden daarbij 8 miljoen euro veil en met bonussen kon die som nog oplopen tot 10 miljoen. Gent veegde de aanbieding echter van tafel.

AA Gent wil minstens 12 miljoen

Ze blijven immers vasthouden aan hun vraagprijs van minstens 12 miljoen euro. Ze willen dus een stevige winst maken op de 22-jarige, want een jaar geleden betaalden ze 4 miljoen om Brown weg te halen bij het Zwitserse Lausanne-Sport.

Vorig seizoen was Brown echter één van de revelaties en de voorbije maanden werd hij al aan een waslijst aan buitenlandse clubs in grotere competities gelinkt. Bovendien ligt de speler nog vast tot 2027, waardoor Gent in een sterke onderhandelingspositie zit.

🚀

Is dat een haalbaar bedrag voor Brown?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

103
103
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

51
51
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

259
259
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

94
94
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

199
199
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

132
132
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

157
157
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

359
359
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

241
241
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

123
123
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

275
275
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

153
153
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

143
143
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

270
270
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

424
424
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

154
154
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

557
557

Meer sportnieuws