'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

door
'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

AA Gent wist woensdagavond stand te houden tegen Partizan en wist zich daardoor te plaatsen voor de league phase van de Conference League. Dat is een opsteker op zowel sportief als financieel vlak voor de Buffalo's, want een Europees avontuur brengt hoe dan ook enkele miljoenen in het laatje.

Miljoenen zullen er weldra bovendien ook nog binnenkomen voor Hyun-seok Hong, want de Zuid-Koreaanse middenvelder zou op het punt staan om voor 4 miljoen euro naar Mainz te verkassen. Dat maakt dat Gent weer wat meer financiële ruimte heeft en het zich in andere dossiers wat aggressiever kan opstellen.

LEES OOK: Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

Fenerbahçe drukt door voor Brown

Zo is er bijvoorbeeld nog veel interesse voor Matias Fernandez-Pardo en Archie Brown, maar hen wil Gent liefst niet kwijt. Die eerste wordt nog steeds genoemd in Italië, terwijl Fenerbahçe aan de mouw van Brown trekt. De Turken zijn op zoek naar een nieuwe linksachter nadat ze EK-revelatie Ferdi Kadioglu aan Brighton verkocht hebben.

Sacha Tavolieri weet dat Fenerbahçe intussen ook al een eerste bod bij Gent neergelegd heeft voor de Engelse back. Ze hadden daarbij 8 miljoen euro veil en met bonussen kon die som nog oplopen tot 10 miljoen. Gent veegde de aanbieding echter van tafel.

AA Gent wil minstens 12 miljoen

Ze blijven immers vasthouden aan hun vraagprijs van minstens 12 miljoen euro. Ze willen dus een stevige winst maken op de 22-jarige, want een jaar geleden betaalden ze 4 miljoen om Brown weg te halen bij het Zwitserse Lausanne-Sport.

Vorig seizoen was Brown echter één van de revelaties en de voorbije maanden werd hij al aan een waslijst aan buitenlandse clubs in grotere competities gelinkt. Bovendien ligt de speler nog vast tot 2027, waardoor Gent in een sterke onderhandelingspositie zit.

Is dat een haalbaar bedrag voor Brown?

Meest recent

Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

0
0
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

71
71
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

50
50
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

24
24
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

162
162
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

7
7
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

82
82
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

397
397
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

52
52
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

72
72
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

218
218
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

162
162
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

134
134
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

173
173
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

286
286
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

287
287
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

82
82
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

38
38
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

185
185
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

458
458
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

360
360
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

249
249
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

297
297

Meer sportnieuws