'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

169 stemmen
'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

AA Gent wist woensdagavond stand te houden tegen Partizan en wist zich daardoor te plaatsen voor de league phase van de Conference League. Dat is een opsteker op zowel sportief als financieel vlak voor de Buffalo's, want een Europees avontuur brengt hoe dan ook enkele miljoenen in het laatje.

Miljoenen zullen er weldra bovendien ook nog binnenkomen voor Hyun-seok Hong, want de Zuid-Koreaanse middenvelder zou op het punt staan om voor 4 miljoen euro naar Mainz te verkassen. Dat maakt dat Gent weer wat meer financiële ruimte heeft en het zich in andere dossiers wat aggressiever kan opstellen.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Fenerbahçe drukt door voor Brown

Zo is er bijvoorbeeld nog veel interesse voor Matias Fernandez-Pardo en Archie Brown, maar hen wil Gent liefst niet kwijt. Die eerste wordt nog steeds genoemd in Italië, terwijl Fenerbahçe aan de mouw van Brown trekt. De Turken zijn op zoek naar een nieuwe linksachter nadat ze EK-revelatie Ferdi Kadioglu aan Brighton verkocht hebben.

Sacha Tavolieri weet dat Fenerbahçe intussen ook al een eerste bod bij Gent neergelegd heeft voor de Engelse back. Ze hadden daarbij 8 miljoen euro veil en met bonussen kon die som nog oplopen tot 10 miljoen. Gent veegde de aanbieding echter van tafel.

AA Gent wil minstens 12 miljoen

Ze blijven immers vasthouden aan hun vraagprijs van minstens 12 miljoen euro. Ze willen dus een stevige winst maken op de 22-jarige, want een jaar geleden betaalden ze 4 miljoen om Brown weg te halen bij het Zwitserse Lausanne-Sport.

Vorig seizoen was Brown echter één van de revelaties en de voorbije maanden werd hij al aan een waslijst aan buitenlandse clubs in grotere competities gelinkt. Bovendien ligt de speler nog vast tot 2027, waardoor Gent in een sterke onderhandelingspositie zit.

Is dat een haalbaar bedrag voor Brown?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

87
87
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

25
25
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

79
79
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

74
74
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

110
110
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

142
142
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

239
239
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

770
770
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

519
519
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

379
379
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

692
692
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

519
519
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2186
2186
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws