'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

door
'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

AA Gent wist woensdagavond stand te houden tegen Partizan en wist zich daardoor te plaatsen voor de league phase van de Conference League. Dat is een opsteker op zowel sportief als financieel vlak voor de Buffalo's, want een Europees avontuur brengt hoe dan ook enkele miljoenen in het laatje.

Miljoenen zullen er weldra bovendien ook nog binnenkomen voor Hyun-seok Hong, want de Zuid-Koreaanse middenvelder zou op het punt staan om voor 4 miljoen euro naar Mainz te verkassen. Dat maakt dat Gent weer wat meer financiële ruimte heeft en het zich in andere dossiers wat aggressiever kan opstellen.

LEES OOK: De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

Fenerbahçe drukt door voor Brown

Zo is er bijvoorbeeld nog veel interesse voor Matias Fernandez-Pardo en Archie Brown, maar hen wil Gent liefst niet kwijt. Die eerste wordt nog steeds genoemd in Italië, terwijl Fenerbahçe aan de mouw van Brown trekt. De Turken zijn op zoek naar een nieuwe linksachter nadat ze EK-revelatie Ferdi Kadioglu aan Brighton verkocht hebben.

Sacha Tavolieri weet dat Fenerbahçe intussen ook al een eerste bod bij Gent neergelegd heeft voor de Engelse back. Ze hadden daarbij 8 miljoen euro veil en met bonussen kon die som nog oplopen tot 10 miljoen. Gent veegde de aanbieding echter van tafel.

AA Gent wil minstens 12 miljoen

Ze blijven immers vasthouden aan hun vraagprijs van minstens 12 miljoen euro. Ze willen dus een stevige winst maken op de 22-jarige, want een jaar geleden betaalden ze 4 miljoen om Brown weg te halen bij het Zwitserse Lausanne-Sport.

Vorig seizoen was Brown echter één van de revelaties en de voorbije maanden werd hij al aan een waslijst aan buitenlandse clubs in grotere competities gelinkt. Bovendien ligt de speler nog vast tot 2027, waardoor Gent in een sterke onderhandelingspositie zit.

Is dat een haalbaar bedrag voor Brown?

Meest recent

'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

16
16
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

55
55
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

48
48
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

15
15
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

258
258
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

154
154
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

89
89
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

227
227
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

469
469
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

71
71
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

313
313
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

200
200
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

150
150
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

164
164
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

242
242
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

677
677
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

397
397
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

453
453
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

326
326
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

265
265
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

131
131
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

153
153
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

336
336
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

435
435

Meer sportnieuws