'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

169 stemmen
'AA Gent pakt zeer pittig prijskaartje op Brown'

AA Gent wist woensdagavond stand te houden tegen Partizan en wist zich daardoor te plaatsen voor de league phase van de Conference League. Dat is een opsteker op zowel sportief als financieel vlak voor de Buffalo's, want een Europees avontuur brengt hoe dan ook enkele miljoenen in het laatje.

Miljoenen zullen er weldra bovendien ook nog binnenkomen voor Hyun-seok Hong, want de Zuid-Koreaanse middenvelder zou op het punt staan om voor 4 miljoen euro naar Mainz te verkassen. Dat maakt dat Gent weer wat meer financiële ruimte heeft en het zich in andere dossiers wat aggressiever kan opstellen.

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

Fenerbahçe drukt door voor Brown

Zo is er bijvoorbeeld nog veel interesse voor Matias Fernandez-Pardo en Archie Brown, maar hen wil Gent liefst niet kwijt. Die eerste wordt nog steeds genoemd in Italië, terwijl Fenerbahçe aan de mouw van Brown trekt. De Turken zijn op zoek naar een nieuwe linksachter nadat ze EK-revelatie Ferdi Kadioglu aan Brighton verkocht hebben.

Sacha Tavolieri weet dat Fenerbahçe intussen ook al een eerste bod bij Gent neergelegd heeft voor de Engelse back. Ze hadden daarbij 8 miljoen euro veil en met bonussen kon die som nog oplopen tot 10 miljoen. Gent veegde de aanbieding echter van tafel.

AA Gent wil minstens 12 miljoen

Ze blijven immers vasthouden aan hun vraagprijs van minstens 12 miljoen euro. Ze willen dus een stevige winst maken op de 22-jarige, want een jaar geleden betaalden ze 4 miljoen om Brown weg te halen bij het Zwitserse Lausanne-Sport.

Vorig seizoen was Brown echter één van de revelaties en de voorbije maanden werd hij al aan een waslijst aan buitenlandse clubs in grotere competities gelinkt. Bovendien ligt de speler nog vast tot 2027, waardoor Gent in een sterke onderhandelingspositie zit.

Is dat een haalbaar bedrag voor Brown?

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

30
30
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

115
115
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

22
22
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

225
225
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

32
32
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

151
151
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

398
398
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

410
410
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

113
113
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

78
78
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

344
344
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

379
379
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

371
371
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

133
133
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

673
673
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

282
282
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

316
316
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

299
299
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

326
326

Meer sportnieuws