Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

door
Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

AA Gent heeft een eerste succesje mogen vieren. De club plaatste zich ten koste van Partizan Belgrado voor de groepsfase van de Conference League. Trainer Wouter Vrancken en Sports Manager Arnar Vidarsson waren uiteraard zeer belangrijk.

Vrancken tevreden voor Baro

"Ik ben zeer tevreden, want de Europese kwalificatie was het grote doel van de eerste maanden. Ik ben heel blij voor de club AA Gent en voor Sam Baro, omdat het eerste doel is bereikt in het nieuwe project. Er is nu een goede vibe en deze kwalificatie is daarom ook belangrijk”, zei Vrancken achteraf op de persbabbel.

Vidarsson was uiteraard ook bijzonder tevreden. AA Gent heeft hierdoor rust in de club gekregen. Bij een uitschakeling zou er zeker kritiek zijn gekomen. “We zijn heel blij dat we voor de zesde keer op rij mogen deelnemen aan een groepsfase van een Europees toernooi. Dat is op alle vlakken belangrijk voor de club. We zitten met een nieuw verhaal, dan wordt er met argusogen gekeken naar alles wat er gebeurt. Daarom was de maand augustus zeer belangrijk. Als we ons niet hadden weten te kwalificeren, dan was het seizoen eigenlijk al een beetje mislukt na al die jaren dat je het wel had gehaald. Dan zou er kritiek komen, dat weet je. Daarom is dit heel belangrijk, maar we willen meer. Het is een signaal dat we op de goede weg zijn."

Transfer op komst bij AA Gent

AA Gent gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. "Financieel is een Europese groepsfase altijd een grote bonus, daar moeten we niet flauw over doen. Het is zeker dat er nog veranderingen gaan komen in de kern. Er zullen in- en uitgaand nog zaken gebeuren, maar we weten nog niet 100% wat er gaat gebeuren. We zijn alvast klaar."

Gaat AA Gent nog uitpakken op de transfermarkt?

Meest recent

Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

25
25
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

210
210
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

224
224
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

115
115
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

282
282
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

471
471
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

424
424
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

94
94
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

176
176
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

275
275
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

283
283
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

422
422
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

78
78
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

403
403
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

419
419
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

108
108
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

677
677
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

413
413
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

192
192
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

339
339
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

542
542
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

223
223
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

275
275
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

127
127
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

528
528

Meer sportnieuws