Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

door
Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

AA Gent heeft een eerste succesje mogen vieren. De club plaatste zich ten koste van Partizan Belgrado voor de groepsfase van de Conference League. Trainer Wouter Vrancken en Sports Manager Arnar Vidarsson waren uiteraard zeer belangrijk.

Vrancken tevreden voor Baro

"Ik ben zeer tevreden, want de Europese kwalificatie was het grote doel van de eerste maanden. Ik ben heel blij voor de club AA Gent en voor Sam Baro, omdat het eerste doel is bereikt in het nieuwe project. Er is nu een goede vibe en deze kwalificatie is daarom ook belangrijk”, zei Vrancken achteraf op de persbabbel.

Vidarsson was uiteraard ook bijzonder tevreden. AA Gent heeft hierdoor rust in de club gekregen. Bij een uitschakeling zou er zeker kritiek zijn gekomen. “We zijn heel blij dat we voor de zesde keer op rij mogen deelnemen aan een groepsfase van een Europees toernooi. Dat is op alle vlakken belangrijk voor de club. We zitten met een nieuw verhaal, dan wordt er met argusogen gekeken naar alles wat er gebeurt. Daarom was de maand augustus zeer belangrijk. Als we ons niet hadden weten te kwalificeren, dan was het seizoen eigenlijk al een beetje mislukt na al die jaren dat je het wel had gehaald. Dan zou er kritiek komen, dat weet je. Daarom is dit heel belangrijk, maar we willen meer. Het is een signaal dat we op de goede weg zijn."

Transfer op komst bij AA Gent

AA Gent gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. "Financieel is een Europese groepsfase altijd een grote bonus, daar moeten we niet flauw over doen. Het is zeker dat er nog veranderingen gaan komen in de kern. Er zullen in- en uitgaand nog zaken gebeuren, maar we weten nog niet 100% wat er gaat gebeuren. We zijn alvast klaar."

Gaat AA Gent nog uitpakken op de transfermarkt?

Meest recent

Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

4
4
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

10
10
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

134
134
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

124
124
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

160
160
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

39
39
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

183
183
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

125
125
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

40
40
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

61
61
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

761
761
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

473
473
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

169
169
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

91
91
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

169
169
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

345
345
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

88
88
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

298
298
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

145
145
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

273
273
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

277
277
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

227
227
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

118
118
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

61
61

Meer sportnieuws