Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

door
Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

AA Gent heeft een eerste succesje mogen vieren. De club plaatste zich ten koste van Partizan Belgrado voor de groepsfase van de Conference League. Trainer Wouter Vrancken en Sports Manager Arnar Vidarsson waren uiteraard zeer belangrijk.

Vrancken tevreden voor Baro

"Ik ben zeer tevreden, want de Europese kwalificatie was het grote doel van de eerste maanden. Ik ben heel blij voor de club AA Gent en voor Sam Baro, omdat het eerste doel is bereikt in het nieuwe project. Er is nu een goede vibe en deze kwalificatie is daarom ook belangrijk”, zei Vrancken achteraf op de persbabbel.

Vidarsson was uiteraard ook bijzonder tevreden. AA Gent heeft hierdoor rust in de club gekregen. Bij een uitschakeling zou er zeker kritiek zijn gekomen. “We zijn heel blij dat we voor de zesde keer op rij mogen deelnemen aan een groepsfase van een Europees toernooi. Dat is op alle vlakken belangrijk voor de club. We zitten met een nieuw verhaal, dan wordt er met argusogen gekeken naar alles wat er gebeurt. Daarom was de maand augustus zeer belangrijk. Als we ons niet hadden weten te kwalificeren, dan was het seizoen eigenlijk al een beetje mislukt na al die jaren dat je het wel had gehaald. Dan zou er kritiek komen, dat weet je. Daarom is dit heel belangrijk, maar we willen meer. Het is een signaal dat we op de goede weg zijn."

Transfer op komst bij AA Gent

AA Gent gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. "Financieel is een Europese groepsfase altijd een grote bonus, daar moeten we niet flauw over doen. Het is zeker dat er nog veranderingen gaan komen in de kern. Er zullen in- en uitgaand nog zaken gebeuren, maar we weten nog niet 100% wat er gaat gebeuren. We zijn alvast klaar."

Gaat AA Gent nog uitpakken op de transfermarkt?

Meest recent

'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

14
14
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

69
69
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

233
233
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

261
261
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

186
186
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

247
247
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

156
156
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

293
293
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

209
209
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

403
403
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

458
458
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

321
321
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

432
432
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

301
301
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

326
326
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

79
79
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

349
349
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

293
293
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

213
213
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

375
375
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

145
145
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

111
111
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

189
189
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

305
305
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

608
608

Meer sportnieuws