Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

door
Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

AA Gent heeft een eerste succesje mogen vieren. De club plaatste zich ten koste van Partizan Belgrado voor de groepsfase van de Conference League. Trainer Wouter Vrancken en Sports Manager Arnar Vidarsson waren uiteraard zeer belangrijk.

LEES OOK: Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Vrancken tevreden voor Baro

"Ik ben zeer tevreden, want de Europese kwalificatie was het grote doel van de eerste maanden. Ik ben heel blij voor de club AA Gent en voor Sam Baro, omdat het eerste doel is bereikt in het nieuwe project. Er is nu een goede vibe en deze kwalificatie is daarom ook belangrijk”, zei Vrancken achteraf op de persbabbel.

Vidarsson was uiteraard ook bijzonder tevreden. AA Gent heeft hierdoor rust in de club gekregen. Bij een uitschakeling zou er zeker kritiek zijn gekomen. “We zijn heel blij dat we voor de zesde keer op rij mogen deelnemen aan een groepsfase van een Europees toernooi. Dat is op alle vlakken belangrijk voor de club. We zitten met een nieuw verhaal, dan wordt er met argusogen gekeken naar alles wat er gebeurt. Daarom was de maand augustus zeer belangrijk. Als we ons niet hadden weten te kwalificeren, dan was het seizoen eigenlijk al een beetje mislukt na al die jaren dat je het wel had gehaald. Dan zou er kritiek komen, dat weet je. Daarom is dit heel belangrijk, maar we willen meer. Het is een signaal dat we op de goede weg zijn."

Transfer op komst bij AA Gent

AA Gent gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. "Financieel is een Europese groepsfase altijd een grote bonus, daar moeten we niet flauw over doen. Het is zeker dat er nog veranderingen gaan komen in de kern. Er zullen in- en uitgaand nog zaken gebeuren, maar we weten nog niet 100% wat er gaat gebeuren. We zijn alvast klaar."

Gaat AA Gent nog uitpakken op de transfermarkt?

Meest recent

Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

3
3
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

13
13
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

18
18
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

133
133
Herman Brusselmans neemt wraak: afgedropen in stilte

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

21
21
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

45
45
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

29
29
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

318
318
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

465
465
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

327
327
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

389
389
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

160
160
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

219
219
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

177
177
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

181
181
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

148
148
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

358
358
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

97
97
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

338
338
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

261
261
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

458
458
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

247
247
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

274
274
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

265
265

Meer sportnieuws