Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

door
Vidarsson voorspelt nog transfervuurwerk bij AA Gent

AA Gent heeft een eerste succesje mogen vieren. De club plaatste zich ten koste van Partizan Belgrado voor de groepsfase van de Conference League. Trainer Wouter Vrancken en Sports Manager Arnar Vidarsson waren uiteraard zeer belangrijk.

Vrancken tevreden voor Baro

"Ik ben zeer tevreden, want de Europese kwalificatie was het grote doel van de eerste maanden. Ik ben heel blij voor de club AA Gent en voor Sam Baro, omdat het eerste doel is bereikt in het nieuwe project. Er is nu een goede vibe en deze kwalificatie is daarom ook belangrijk”, zei Vrancken achteraf op de persbabbel.

Vidarsson was uiteraard ook bijzonder tevreden. AA Gent heeft hierdoor rust in de club gekregen. Bij een uitschakeling zou er zeker kritiek zijn gekomen. “We zijn heel blij dat we voor de zesde keer op rij mogen deelnemen aan een groepsfase van een Europees toernooi. Dat is op alle vlakken belangrijk voor de club. We zitten met een nieuw verhaal, dan wordt er met argusogen gekeken naar alles wat er gebeurt. Daarom was de maand augustus zeer belangrijk. Als we ons niet hadden weten te kwalificeren, dan was het seizoen eigenlijk al een beetje mislukt na al die jaren dat je het wel had gehaald. Dan zou er kritiek komen, dat weet je. Daarom is dit heel belangrijk, maar we willen meer. Het is een signaal dat we op de goede weg zijn."

Transfer op komst bij AA Gent

AA Gent gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. "Financieel is een Europese groepsfase altijd een grote bonus, daar moeten we niet flauw over doen. Het is zeker dat er nog veranderingen gaan komen in de kern. Er zullen in- en uitgaand nog zaken gebeuren, maar we weten nog niet 100% wat er gaat gebeuren. We zijn alvast klaar."

Gaat AA Gent nog uitpakken op de transfermarkt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

25
25
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

5
5
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

35
35
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

17
17
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

20
20
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

93
93
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

51
51
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

200
200
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

51
51
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

53
53
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

17
17
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

63
63
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

97
97
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

423
423
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

31
31
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

76
76
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

231
231
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

35
35
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

283
283
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

120
120
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

55
55
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

255
255
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

157
157

Meer sportnieuws