'AA Gent blaast transfersoap plots weer nieuw leven in'

door
'AA Gent blaast transfersoap plots weer nieuw leven in'

AA Gent heeft al een bewogen transferzomer gekend. Daarin zag het alweer de nodige sterkhouders vertrekken. Tarik Tissoudali verkaste naar PAOK, Julien De Sart zwichtte voor een lucratieve aanbieding van Al-Rayyan en nu lijkt ook Hyun-seok Hong op weg naar de uitgang.

De Zuid-Koreaan viel de voorbije wedstrijden al naast de selectie omdat hij met een transfer in zijn hoofd zat en nu lijkt Mainz zijn bestemming te gaan worden. Volgens Het Laatste Nieuws tellen de Duitsers zo'n 4 miljoen euro neer en met dat geld lijkt AA Gent meteen een vervanger te willen aantrekken.

LEES OOK: 'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent meldt zich weer voor Omgba

Daarvoor zou het een oude piste nieuw leven in willen blazen, want volgens VI melden de Buffalo's zich opnieuw voor Aimé Omgba. Eerder deze zomer leek de 21-jarige Nederlander al op weg naar de Planet Group Arena en dat draaide toen uit op een heuse soap.

Gent en NAC vonden toen een akkoord over de transfer, maar bij de medische keuring dook een probleem op. Daarop wou Gent de deal opnieuw onderhandelen, maar dat vonden ze bij NAC maar niets. De Nederlanders bliezen de transfer af. Omgba stuurde daarna enkele dagen zijn kat.

Met NAC op zoek naar oplossing

Sindsdien vertoeft de speler nog altijd in een vagevuur, want trainer Carl Hoefkens nam hem dit seizoen nog geen enkele keer in de selectie op. Maar nu lijkt er dus alsnog een wending in de maak te zijn.

De voorbije dagen zou er weer intensiever contact zijn tussen NAC en de entourage van Omgba om een oplossing te vinden. Daardoor wordt de kans weer een stuk groter geacht dat hij alsnog naar Gent zal trekken. Dat heeft nog tot 6 september om de transfer alsnog af te ronden.

Zal AA Gent hem alsnog kunnen binnenhalen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

9
9
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

57
57
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

10
10
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

21
21
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

145
145
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

122
122
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

80
80
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

130
130
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

196
196
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

115
115
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

162
162
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

264
264
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

190
190
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

506
506
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

220
220
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

320
320
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

302
302
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

336
336
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

161
161
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

224
224
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

148
148
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

183
183
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

87
87
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

184
184
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38

Meer sportnieuws