'AA Gent blaast transfersoap plots weer nieuw leven in'

179 stemmen
'AA Gent blaast transfersoap plots weer nieuw leven in'

AA Gent heeft al een bewogen transferzomer gekend. Daarin zag het alweer de nodige sterkhouders vertrekken. Tarik Tissoudali verkaste naar PAOK, Julien De Sart zwichtte voor een lucratieve aanbieding van Al-Rayyan en nu lijkt ook Hyun-seok Hong op weg naar de uitgang.

De Zuid-Koreaan viel de voorbije wedstrijden al naast de selectie omdat hij met een transfer in zijn hoofd zat en nu lijkt Mainz zijn bestemming te gaan worden. Volgens Het Laatste Nieuws tellen de Duitsers zo'n 4 miljoen euro neer en met dat geld lijkt AA Gent meteen een vervanger te willen aantrekken.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent meldt zich weer voor Omgba

Daarvoor zou het een oude piste nieuw leven in willen blazen, want volgens VI melden de Buffalo's zich opnieuw voor Aimé Omgba. Eerder deze zomer leek de 21-jarige Nederlander al op weg naar de Planet Group Arena en dat draaide toen uit op een heuse soap.

Gent en NAC vonden toen een akkoord over de transfer, maar bij de medische keuring dook een probleem op. Daarop wou Gent de deal opnieuw onderhandelen, maar dat vonden ze bij NAC maar niets. De Nederlanders bliezen de transfer af. Omgba stuurde daarna enkele dagen zijn kat.

Met NAC op zoek naar oplossing

Sindsdien vertoeft de speler nog altijd in een vagevuur, want trainer Carl Hoefkens nam hem dit seizoen nog geen enkele keer in de selectie op. Maar nu lijkt er dus alsnog een wending in de maak te zijn.

De voorbije dagen zou er weer intensiever contact zijn tussen NAC en de entourage van Omgba om een oplossing te vinden. Daardoor wordt de kans weer een stuk groter geacht dat hij alsnog naar Gent zal trekken. Dat heeft nog tot 6 september om de transfer alsnog af te ronden.

🚀

Zal AA Gent hem alsnog kunnen binnenhalen?

Meest recent

'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

5
5
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

64
64
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

38
38
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

56
56
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

46
46
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

25
25
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

127
127
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

44
44
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

212
212
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

92
92
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

201
201
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

285
285
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

174
174
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

884
884
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1148
1148
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

394
394
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

189
189
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

260
260
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

205
205
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

61
61
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

167
167
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

91
91
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

191
191

Meer sportnieuws