'AA Gent blaast transfersoap plots weer nieuw leven in'

door
'AA Gent blaast transfersoap plots weer nieuw leven in'

AA Gent heeft al een bewogen transferzomer gekend. Daarin zag het alweer de nodige sterkhouders vertrekken. Tarik Tissoudali verkaste naar PAOK, Julien De Sart zwichtte voor een lucratieve aanbieding van Al-Rayyan en nu lijkt ook Hyun-seok Hong op weg naar de uitgang.

De Zuid-Koreaan viel de voorbije wedstrijden al naast de selectie omdat hij met een transfer in zijn hoofd zat en nu lijkt Mainz zijn bestemming te gaan worden. Volgens Het Laatste Nieuws tellen de Duitsers zo'n 4 miljoen euro neer en met dat geld lijkt AA Gent meteen een vervanger te willen aantrekken.

LEES OOK: 'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

AA Gent meldt zich weer voor Omgba

Daarvoor zou het een oude piste nieuw leven in willen blazen, want volgens VI melden de Buffalo's zich opnieuw voor Aimé Omgba. Eerder deze zomer leek de 21-jarige Nederlander al op weg naar de Planet Group Arena en dat draaide toen uit op een heuse soap.

Gent en NAC vonden toen een akkoord over de transfer, maar bij de medische keuring dook een probleem op. Daarop wou Gent de deal opnieuw onderhandelen, maar dat vonden ze bij NAC maar niets. De Nederlanders bliezen de transfer af. Omgba stuurde daarna enkele dagen zijn kat.

Met NAC op zoek naar oplossing

Sindsdien vertoeft de speler nog altijd in een vagevuur, want trainer Carl Hoefkens nam hem dit seizoen nog geen enkele keer in de selectie op. Maar nu lijkt er dus alsnog een wending in de maak te zijn.

De voorbije dagen zou er weer intensiever contact zijn tussen NAC en de entourage van Omgba om een oplossing te vinden. Daardoor wordt de kans weer een stuk groter geacht dat hij alsnog naar Gent zal trekken. Dat heeft nog tot 6 september om de transfer alsnog af te ronden.

Zal AA Gent hem alsnog kunnen binnenhalen?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor storm op tv en daarbuiten

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

6
6
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

7
7
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

64
64
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

119
119
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

101
101
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

196
196
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

150
150
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

69
69
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

296
296
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

413
413
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

40
40
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

61
61
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

323
323
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

382
382
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

147
147
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

116
116
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

108
108
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

314
314
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

88
88
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

399
399
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

127
127
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

296
296
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

457
457
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

284
284
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

817
817

Meer sportnieuws