'AA Gent blaast transfersoap plots weer nieuw leven in'

door
'AA Gent blaast transfersoap plots weer nieuw leven in'

AA Gent heeft al een bewogen transferzomer gekend. Daarin zag het alweer de nodige sterkhouders vertrekken. Tarik Tissoudali verkaste naar PAOK, Julien De Sart zwichtte voor een lucratieve aanbieding van Al-Rayyan en nu lijkt ook Hyun-seok Hong op weg naar de uitgang.

De Zuid-Koreaan viel de voorbije wedstrijden al naast de selectie omdat hij met een transfer in zijn hoofd zat en nu lijkt Mainz zijn bestemming te gaan worden. Volgens Het Laatste Nieuws tellen de Duitsers zo'n 4 miljoen euro neer en met dat geld lijkt AA Gent meteen een vervanger te willen aantrekken.

LEES OOK: 'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

AA Gent meldt zich weer voor Omgba

Daarvoor zou het een oude piste nieuw leven in willen blazen, want volgens VI melden de Buffalo's zich opnieuw voor Aimé Omgba. Eerder deze zomer leek de 21-jarige Nederlander al op weg naar de Planet Group Arena en dat draaide toen uit op een heuse soap.

Gent en NAC vonden toen een akkoord over de transfer, maar bij de medische keuring dook een probleem op. Daarop wou Gent de deal opnieuw onderhandelen, maar dat vonden ze bij NAC maar niets. De Nederlanders bliezen de transfer af. Omgba stuurde daarna enkele dagen zijn kat.

Met NAC op zoek naar oplossing

Sindsdien vertoeft de speler nog altijd in een vagevuur, want trainer Carl Hoefkens nam hem dit seizoen nog geen enkele keer in de selectie op. Maar nu lijkt er dus alsnog een wending in de maak te zijn.

De voorbije dagen zou er weer intensiever contact zijn tussen NAC en de entourage van Omgba om een oplossing te vinden. Daardoor wordt de kans weer een stuk groter geacht dat hij alsnog naar Gent zal trekken. Dat heeft nog tot 6 september om de transfer alsnog af te ronden.

Zal AA Gent hem alsnog kunnen binnenhalen?

Meest recent

'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

6
6
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

21
21
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

22
22
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

128
128
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

37
37
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

59
59
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

403
403
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

147
147
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

96
96
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

399
399
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

623
623
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

134
134
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

43
43
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

67
67
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

58
58
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

507
507
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

243
243
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

168
168
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

527
527
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

304
304
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

124
124
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

271
271
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

223
223
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

291
291

Meer sportnieuws