'Barça trekt na gigantische domper meteen transfermarkt op'

door
'Barça trekt na gigantische domper meteen transfermarkt op'

FC Barcelona boekte dinsdagavond ook in zijn derde wedstrijd in La Liga een overwinning, al kostte dat tegen Rayo Vallecano heel wat moeite. Pas in de slotfase kon debutant Dani Olmo de drie punten over de streep trekken. In de laatste seconden van de wedstrijd moest Barça echter nog een enorme domper slikken.

Het zag immers Marc Bernal uitvallen met een knieblessure. De 17-jarige middenvelder was deze zomer gelanceerd door Hansi Flick en maakte de voorbije weken grote indruk. Hij werd zelfs al omschreven als 'de nieuwe Sergio Busquets'. Maar nu is Barça hem voor lange tijd kwijt.

LEES OOK: Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

Barça ziet nieuw goudhaantje meteen uitvallen

De Catalanen moesten woensdag bevestigden dat Bernal zijn kruisband gescheurd heeft en dat hij ook een meniscusblessure opgelopen heeft. Daardoor zal hij maanden aan de kant moeten blijven en de verwachting is zelfs dat zijn seizoen er nu al opzit. Het is de zoveelste keer dat Barça één van zijn goudhaantjes een zware blessure ziet oplopen, na eerder al Ansu Fati, Pedri en Gavi.

Daardoor moet Barcelona nu twee dagen voor de transferdeadline in allerijl nog op zoek naar een nieuwe nummer zes. Die zoektocht werd eerder gestaakt door de ontbolstering van Bernal, maar nu moet er snel nog versterking gevonden worden. Volgens Fabrizio Romano klopt Barça nu aan bij Liverpool.

Vervanger gezocht bij Liverpool

Ze zouden de Reds een voorstel gedaan hebben om Stefan Bajcetic te huren. De 19-jarige Spaanse jeugdinternational liet in de lente van 2023 mooie dingen zien in de hoofdmacht van Liverpool, maar werd sindsdien geremd door blessures. Dit seizoen lijkt hij niet voor te komen in de plannen van Arne Slot.

Barça zou bereid zijn om 4 miljoen euro neer te tellen om Bajcetic dit seizoen te huren. Een aankoopoptie zou niet in de deal opgenomen worden. De Catalanen krijgen wel concurrentie van Red Bull Salzburg, dat dinsdag al een aanbieding neergelegd zou hebben om de speler ook te huren.

Zou dat een goede transfer zijn van Barça?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

4
4
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

25
25
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

31
31
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

145
145
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

21
21
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

41
41
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

188
188
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

154
154
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

93
93
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

157
157
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

229
229
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

135
135
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

177
177
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

291
291
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

208
208
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

556
556
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

264
264
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

339
339
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

346
346
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

228
228
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

152
152

Meer sportnieuws