Riemer geeft Vertonghen-update en ziet speler uitvallen

door
Riemer geeft Vertonghen-update en ziet speler uitvallen

RSC Anderlecht speelt morgen tegen Dinamo Minsk. De Brusselaars wonnen de heenwedstrijd met 0-1 en willen het dan ook afmaken in het Lotto Park. Brian Riemer gaf een update over de fitheid van zijn kern. 

LEES OOK: WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Amuzu kan invallen

Francis Amuzu trainde vandaag terug mee, Jan Vertonghen nog niet. Riemer zal geen van de twee in de basis kunnen opstellen tegen de Wit-Russen. Dat verklaarde de Deense coach op zijn persbabbel.

“Amuzu is terug klaar, maar hij zal niet kunnen starten. We moeten verstandig omgaan met hem. Hij zal als invaller aanwezig zijn. Vertonghen is nog out en Kana is ook geblesseerd. Marco en Jan zullen na de break weer fit zijn, met Jan is het afwachten of het de eerste of tweede wedstrijd is. Er is geen terugval bij Jan, maar we willen hem 100% fit hebben", aldus de coach.

Minsk bij de keel grijpen

Voor Kana blijft het dus sukkelen. De middenvelder kwam al geblesseerd terug van KV Kortrijk en miste het grootste deel van de voorbereiding. Hij zat vorige week eindelijk weer in de wedstrijdselectie, maar valt dus weer uit. Kana blijft zo te blessuregevoelig.

Riemer wil niet afwachten tegen Minsk en het liefst snel beslissen. "We moeten aanvallen, dat is de beste aanpak. In het Lotto Park moeten we tonen dat we naar de volgende ronde willen. De loting? Dat zien we nadien wel als we ons zouden plaatsen. Eerst Minsk, want ze toonden in de vorige match hun kwaliteiten. Je moet respect hebben voor Dinamo.” “

Komt het nog goed met Kana bij RSCA?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

26
26
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

37
37
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

381
381
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

61
61
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

125
125
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

213
213
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

52
52
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

555
555
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

332
332
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

349
349
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

478
478
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

247
247
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1206
1206
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

345
345
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

363
363
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

136
136
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

316
316
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

178
178
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

81
81
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

83
83
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

840
840
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

163
163
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

509
509
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

121
121
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

572
572

Meer sportnieuws