Riemer geeft Vertonghen-update en ziet speler uitvallen

door
Riemer geeft Vertonghen-update en ziet speler uitvallen

RSC Anderlecht speelt morgen tegen Dinamo Minsk. De Brusselaars wonnen de heenwedstrijd met 0-1 en willen het dan ook afmaken in het Lotto Park. Brian Riemer gaf een update over de fitheid van zijn kern. 

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Amuzu kan invallen

Francis Amuzu trainde vandaag terug mee, Jan Vertonghen nog niet. Riemer zal geen van de twee in de basis kunnen opstellen tegen de Wit-Russen. Dat verklaarde de Deense coach op zijn persbabbel.

“Amuzu is terug klaar, maar hij zal niet kunnen starten. We moeten verstandig omgaan met hem. Hij zal als invaller aanwezig zijn. Vertonghen is nog out en Kana is ook geblesseerd. Marco en Jan zullen na de break weer fit zijn, met Jan is het afwachten of het de eerste of tweede wedstrijd is. Er is geen terugval bij Jan, maar we willen hem 100% fit hebben", aldus de coach.

Minsk bij de keel grijpen

Voor Kana blijft het dus sukkelen. De middenvelder kwam al geblesseerd terug van KV Kortrijk en miste het grootste deel van de voorbereiding. Hij zat vorige week eindelijk weer in de wedstrijdselectie, maar valt dus weer uit. Kana blijft zo te blessuregevoelig.

Riemer wil niet afwachten tegen Minsk en het liefst snel beslissen. "We moeten aanvallen, dat is de beste aanpak. In het Lotto Park moeten we tonen dat we naar de volgende ronde willen. De loting? Dat zien we nadien wel als we ons zouden plaatsen. Eerst Minsk, want ze toonden in de vorige match hun kwaliteiten. Je moet respect hebben voor Dinamo.” “

Komt het nog goed met Kana bij RSCA?

Meest recent

Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

97
97
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

182
182
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

187
187
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

43
43
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

70
70
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

592
592
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

428
428
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

224
224
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

297
297
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

769
769
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

317
317
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

315
315
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

395
395
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

174
174
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

155
155
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

91
91
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

293
293
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

300
300
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

65
65
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

465
465
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

391
391
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

572
572
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

54
54
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

492
492

Meer sportnieuws