Riemer geeft Vertonghen-update en ziet speler uitvallen

door
Riemer geeft Vertonghen-update en ziet speler uitvallen

RSC Anderlecht speelt morgen tegen Dinamo Minsk. De Brusselaars wonnen de heenwedstrijd met 0-1 en willen het dan ook afmaken in het Lotto Park. Brian Riemer gaf een update over de fitheid van zijn kern. 

LEES OOK: Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

Amuzu kan invallen

Francis Amuzu trainde vandaag terug mee, Jan Vertonghen nog niet. Riemer zal geen van de twee in de basis kunnen opstellen tegen de Wit-Russen. Dat verklaarde de Deense coach op zijn persbabbel.

“Amuzu is terug klaar, maar hij zal niet kunnen starten. We moeten verstandig omgaan met hem. Hij zal als invaller aanwezig zijn. Vertonghen is nog out en Kana is ook geblesseerd. Marco en Jan zullen na de break weer fit zijn, met Jan is het afwachten of het de eerste of tweede wedstrijd is. Er is geen terugval bij Jan, maar we willen hem 100% fit hebben", aldus de coach.

Minsk bij de keel grijpen

Voor Kana blijft het dus sukkelen. De middenvelder kwam al geblesseerd terug van KV Kortrijk en miste het grootste deel van de voorbereiding. Hij zat vorige week eindelijk weer in de wedstrijdselectie, maar valt dus weer uit. Kana blijft zo te blessuregevoelig.

Riemer wil niet afwachten tegen Minsk en het liefst snel beslissen. "We moeten aanvallen, dat is de beste aanpak. In het Lotto Park moeten we tonen dat we naar de volgende ronde willen. De loting? Dat zien we nadien wel als we ons zouden plaatsen. Eerst Minsk, want ze toonden in de vorige match hun kwaliteiten. Je moet respect hebben voor Dinamo.” “

Komt het nog goed met Kana bij RSCA?

Meest recent

Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

2
2
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

0
0
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

77
77
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

12
12
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

94
94
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

166
166
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

163
163
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

111
111
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

62
62
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

126
126
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

96
96
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

140
140
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

281
281
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

79
79
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

41
41
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

169
169
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

334
334
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

207
207
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

284
284
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

82
82
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

122
122
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

51
51
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

109
109
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

53
53
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

448
448

Meer sportnieuws