'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

door
'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

Philippe Clement kreeg deze zomer het volle vertrouwen bij Rangers en mocht een nieuw langdurig contract tekenen. Onze landgenoot moet dit seizoen met aartsrivaal Celtic de strijd aangaan om de prijzen, maar kende geen ideaal seizoensbegin. Versterking lijkt daarom nog welkom te zijn.

Rangers begon zijn seizoen met een zeven op negen in de competitie en moet daardoor meteen al twee punten toegeven op Celtic. Daarnaast werd het ook meteen uitgeschakeld in de Champions League, waar Dynamo Kiev te sterk bleek in de derde voorronde. Vooral dat was een bittere pil om slikken.

Clement aast op bekende namen

Er mogen de komende dagen dan ook nog versterkingen verwacht worden bij Rangers en daarvoor lijkt Clement op enkele bekende namen te azen. De voorbije dagen werden ze al gelinkt aan Kristian Arnstad, die wil en mag vertrekken bij Anderlecht. Maar nu wordt ook een oude bekende genoemd uit Clement's periode bij Club Brugge.

Volgens L'Equipe maakt Rangers immers werk van de komst van Stanley Nsoki. De 25-jarige verdediger speelde van 2021 to 2022 onder Clement 42 wedstrijden voor Club. Daarna werd hij voor 12 miljoen euro verkocht aan Hoffenheim, maar daar is de Fransman op een zijspoor beland.

Reünie met Nsoki bij Rangers

Door blessureperikelen kwam hij de voorbije twee seizoenen amper 33 keer in actie voor de Duitse club. Dit seizoen lijkt hij geen uitzicht te hebben op een basisplaats. Op de openingsspeeldag van de Bundesliga mocht hij tegen Holstein Kiel pas in de slotminuut invallen.

Clement zou zijn oude poulain een uitweg willen bieden. De clubs zouden momenteel onderhandelen over een uitleenbeurt. Van een eventuele aankoopoptie wordt daarbij vooralsnog geen melding gemaakt. Nsoki zou bij Rangers al de negende aanwinst van de zomer kunnen worden.

Zal Clement dit seizoen prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

22
22
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

31
31
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

36
36
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

30
30
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

37
37
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

178
178
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

96
96
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

85
85
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

31
31
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

253
253
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

44
44
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

90
90
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

42
42
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

381
381
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

538
538
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

365
365
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

460
460
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

174
174
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

262
262
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

189
189
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

192
192
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

155
155
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

381
381
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

100
100

Meer sportnieuws