'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

door
'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

Philippe Clement kreeg deze zomer het volle vertrouwen bij Rangers en mocht een nieuw langdurig contract tekenen. Onze landgenoot moet dit seizoen met aartsrivaal Celtic de strijd aangaan om de prijzen, maar kende geen ideaal seizoensbegin. Versterking lijkt daarom nog welkom te zijn.

Rangers begon zijn seizoen met een zeven op negen in de competitie en moet daardoor meteen al twee punten toegeven op Celtic. Daarnaast werd het ook meteen uitgeschakeld in de Champions League, waar Dynamo Kiev te sterk bleek in de derde voorronde. Vooral dat was een bittere pil om slikken.

Clement aast op bekende namen

Er mogen de komende dagen dan ook nog versterkingen verwacht worden bij Rangers en daarvoor lijkt Clement op enkele bekende namen te azen. De voorbije dagen werden ze al gelinkt aan Kristian Arnstad, die wil en mag vertrekken bij Anderlecht. Maar nu wordt ook een oude bekende genoemd uit Clement's periode bij Club Brugge.

Volgens L'Equipe maakt Rangers immers werk van de komst van Stanley Nsoki. De 25-jarige verdediger speelde van 2021 to 2022 onder Clement 42 wedstrijden voor Club. Daarna werd hij voor 12 miljoen euro verkocht aan Hoffenheim, maar daar is de Fransman op een zijspoor beland.

Reünie met Nsoki bij Rangers

Door blessureperikelen kwam hij de voorbije twee seizoenen amper 33 keer in actie voor de Duitse club. Dit seizoen lijkt hij geen uitzicht te hebben op een basisplaats. Op de openingsspeeldag van de Bundesliga mocht hij tegen Holstein Kiel pas in de slotminuut invallen.

Clement zou zijn oude poulain een uitweg willen bieden. De clubs zouden momenteel onderhandelen over een uitleenbeurt. Van een eventuele aankoopoptie wordt daarbij vooralsnog geen melding gemaakt. Nsoki zou bij Rangers al de negende aanwinst van de zomer kunnen worden.

Zal Clement dit seizoen prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

1
1
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

11
11
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

57
57
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

29
29
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

67
67
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

66
66
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

82
82
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

167
167
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

170
170
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

326
326
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

164
164
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

232
232
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

184
184
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

133
133
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

119
119
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

377
377
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

427
427
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

381
381
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

421
421
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

264
264
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

350
350
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

712
712

Meer sportnieuws