'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

door
'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

Philippe Clement kreeg deze zomer het volle vertrouwen bij Rangers en mocht een nieuw langdurig contract tekenen. Onze landgenoot moet dit seizoen met aartsrivaal Celtic de strijd aangaan om de prijzen, maar kende geen ideaal seizoensbegin. Versterking lijkt daarom nog welkom te zijn.

Rangers begon zijn seizoen met een zeven op negen in de competitie en moet daardoor meteen al twee punten toegeven op Celtic. Daarnaast werd het ook meteen uitgeschakeld in de Champions League, waar Dynamo Kiev te sterk bleek in de derde voorronde. Vooral dat was een bittere pil om slikken.

Clement aast op bekende namen

Er mogen de komende dagen dan ook nog versterkingen verwacht worden bij Rangers en daarvoor lijkt Clement op enkele bekende namen te azen. De voorbije dagen werden ze al gelinkt aan Kristian Arnstad, die wil en mag vertrekken bij Anderlecht. Maar nu wordt ook een oude bekende genoemd uit Clement's periode bij Club Brugge.

Volgens L'Equipe maakt Rangers immers werk van de komst van Stanley Nsoki. De 25-jarige verdediger speelde van 2021 to 2022 onder Clement 42 wedstrijden voor Club. Daarna werd hij voor 12 miljoen euro verkocht aan Hoffenheim, maar daar is de Fransman op een zijspoor beland.

Reünie met Nsoki bij Rangers

Door blessureperikelen kwam hij de voorbije twee seizoenen amper 33 keer in actie voor de Duitse club. Dit seizoen lijkt hij geen uitzicht te hebben op een basisplaats. Op de openingsspeeldag van de Bundesliga mocht hij tegen Holstein Kiel pas in de slotminuut invallen.

Clement zou zijn oude poulain een uitweg willen bieden. De clubs zouden momenteel onderhandelen over een uitleenbeurt. Van een eventuele aankoopoptie wordt daarbij vooralsnog geen melding gemaakt. Nsoki zou bij Rangers al de negende aanwinst van de zomer kunnen worden.

Zal Clement dit seizoen prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

35
35
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

0
0
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

49
49
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

249
249
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

118
118
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

114
114
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

320
320
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

113
113
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

132
132
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

27
27
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

240
240
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

225
225
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

287
287
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

122
122
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

107
107
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

258
258
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

42
42
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

177
177
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

118
118
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

323
323
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

203
203
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

95
95
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

243
243

Meer sportnieuws