'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

189 stemmen
'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

Philippe Clement kreeg deze zomer het volle vertrouwen bij Rangers en mocht een nieuw langdurig contract tekenen. Onze landgenoot moet dit seizoen met aartsrivaal Celtic de strijd aangaan om de prijzen, maar kende geen ideaal seizoensbegin. Versterking lijkt daarom nog welkom te zijn.

Rangers begon zijn seizoen met een zeven op negen in de competitie en moet daardoor meteen al twee punten toegeven op Celtic. Daarnaast werd het ook meteen uitgeschakeld in de Champions League, waar Dynamo Kiev te sterk bleek in de derde voorronde. Vooral dat was een bittere pil om slikken.

Clement aast op bekende namen

Er mogen de komende dagen dan ook nog versterkingen verwacht worden bij Rangers en daarvoor lijkt Clement op enkele bekende namen te azen. De voorbije dagen werden ze al gelinkt aan Kristian Arnstad, die wil en mag vertrekken bij Anderlecht. Maar nu wordt ook een oude bekende genoemd uit Clement's periode bij Club Brugge.

Volgens L'Equipe maakt Rangers immers werk van de komst van Stanley Nsoki. De 25-jarige verdediger speelde van 2021 to 2022 onder Clement 42 wedstrijden voor Club. Daarna werd hij voor 12 miljoen euro verkocht aan Hoffenheim, maar daar is de Fransman op een zijspoor beland.

Reünie met Nsoki bij Rangers

Door blessureperikelen kwam hij de voorbije twee seizoenen amper 33 keer in actie voor de Duitse club. Dit seizoen lijkt hij geen uitzicht te hebben op een basisplaats. Op de openingsspeeldag van de Bundesliga mocht hij tegen Holstein Kiel pas in de slotminuut invallen.

Clement zou zijn oude poulain een uitweg willen bieden. De clubs zouden momenteel onderhandelen over een uitleenbeurt. Van een eventuele aankoopoptie wordt daarbij vooralsnog geen melding gemaakt. Nsoki zou bij Rangers al de negende aanwinst van de zomer kunnen worden.

Zal Clement dit seizoen prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

2
2
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

60
60
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

32
32
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

79
79
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

50
50
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

35
35
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

32
32
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

89
89
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

389
389
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

86
86
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

67
67
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

205
205
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

66
66
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

64
64
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

128
128
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

92
92
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

41
41
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

62
62
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

376
376
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

66
66
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

235
235
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

294
294
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

213
213

Meer sportnieuws