'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

door
'Club-reünie in Glasgow: Clement wil oude bekende'

Philippe Clement kreeg deze zomer het volle vertrouwen bij Rangers en mocht een nieuw langdurig contract tekenen. Onze landgenoot moet dit seizoen met aartsrivaal Celtic de strijd aangaan om de prijzen, maar kende geen ideaal seizoensbegin. Versterking lijkt daarom nog welkom te zijn.

Rangers begon zijn seizoen met een zeven op negen in de competitie en moet daardoor meteen al twee punten toegeven op Celtic. Daarnaast werd het ook meteen uitgeschakeld in de Champions League, waar Dynamo Kiev te sterk bleek in de derde voorronde. Vooral dat was een bittere pil om slikken.

LEES OOK: 'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

Clement aast op bekende namen

Er mogen de komende dagen dan ook nog versterkingen verwacht worden bij Rangers en daarvoor lijkt Clement op enkele bekende namen te azen. De voorbije dagen werden ze al gelinkt aan Kristian Arnstad, die wil en mag vertrekken bij Anderlecht. Maar nu wordt ook een oude bekende genoemd uit Clement's periode bij Club Brugge.

Volgens L'Equipe maakt Rangers immers werk van de komst van Stanley Nsoki. De 25-jarige verdediger speelde van 2021 to 2022 onder Clement 42 wedstrijden voor Club. Daarna werd hij voor 12 miljoen euro verkocht aan Hoffenheim, maar daar is de Fransman op een zijspoor beland.

Reünie met Nsoki bij Rangers

Door blessureperikelen kwam hij de voorbije twee seizoenen amper 33 keer in actie voor de Duitse club. Dit seizoen lijkt hij geen uitzicht te hebben op een basisplaats. Op de openingsspeeldag van de Bundesliga mocht hij tegen Holstein Kiel pas in de slotminuut invallen.

Clement zou zijn oude poulain een uitweg willen bieden. De clubs zouden momenteel onderhandelen over een uitleenbeurt. Van een eventuele aankoopoptie wordt daarbij vooralsnog geen melding gemaakt. Nsoki zou bij Rangers al de negende aanwinst van de zomer kunnen worden.

Zal Clement dit seizoen prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

32
32
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

319
319
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

281
281
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

168
168
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

220
220
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

63
63
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

559
559
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

205
205
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

384
384
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

592
592
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

209
209
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

387
387
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

162
162
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

159
159
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

255
255
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

328
328
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

234
234
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws