'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

stemmen
'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

In België is de transfermarkt nog een tijdje open, maar in de meeste grote Europese landen ligt de deadline al op komend weekend. Dat betekent dat er in de komende dagen nog heel wat beweging verwacht mag worden, waarbij bepaalde transfers voor een domino-effect kunnen zorgen.

Daar kunnen ze straks in Gent mogelijk van meespreken. De Buffalo's zullen wellicht met een bang hartje kijken naar de gesprekken tussen AC Milan en AS Roma. Dinsdagavond raakte bekend dat de twee clubs opnieuw aan de onderhandelingstafel plaatsgenomen hebben om een ruildeal te bespreken.

LEES OOK: 'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Saelemaekers op weg naar AS Roma

Verschillende bronnen melden nu dat een akkoord in de maak is. Tammy Abraham zou de overstap maken naar de Rossoneri, die 10 miljoen euro zouden neertellen en tegelijk ook Alexis Saelemaekers de omgekeerde beweging zou laten maken. De Rode Duivel zou al zijn jawoord gegeven hebben voor een transfer naar Rome.

Dat is toch opvallend, want trainer Paulo Fonseca verkondigde de voorbije weken meermaals dat hij na een sterke voorbereiding dit seizoen op Saelemaekers rekende. De Portugees was gecharmeerd door de grinta en polyvalentie van de 25-jarige flankspeler, maar het Milanese bestuur denkt er klaarblijkelijk anders over.

Vertrek Abraham doet Roma naar Fernandez-Pardo lonken

Als de deal beklonken raakt, verliest Roma nog maar eens een aanvaller. Ze zagen deze zomer ook al Lukaku, Belotti, Solbakken en Azmoun vertrekken en in de plaats kwamen enkel Artem Dovbyk en Matias Soulé. Daardoor zijn de keuzemogelijkheden voor trainer Daniele De Rossi momenteel beperkt.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Roma daarom alsnog bij AA Gent kunnen komen aankloppen voor Matias Fernandez-Pardo. De Buffalo's willen hun 19-jarige goudhaantje liefst houden, maar bij een goed bod zullen ze toch overstag moeten gaan. In Italië schatten ze dat de jonge aanvaller 10 miljoen euro zou moeten kosten, terwijl voor Fernandez-Pardo een jaarloon van 1 à 2 miljoen euro klaar zou liggen.

Is Fernandez-Pardo al klaar voor de stap naar een club als Roma?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

92
92
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

121
121
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

494
494
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

129
129
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

387
387
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

38
38
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

448
448
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

243
243
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

235
235
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

132
132
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1242
1242
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

105
105
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

319
319
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

248
248
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

198
198
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

508
508
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

905
905
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

708
708
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

275
275
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

152
152
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws