'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

door
'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

In België is de transfermarkt nog een tijdje open, maar in de meeste grote Europese landen ligt de deadline al op komend weekend. Dat betekent dat er in de komende dagen nog heel wat beweging verwacht mag worden, waarbij bepaalde transfers voor een domino-effect kunnen zorgen.

Daar kunnen ze straks in Gent mogelijk van meespreken. De Buffalo's zullen wellicht met een bang hartje kijken naar de gesprekken tussen AC Milan en AS Roma. Dinsdagavond raakte bekend dat de twee clubs opnieuw aan de onderhandelingstafel plaatsgenomen hebben om een ruildeal te bespreken.

LEES OOK: Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

Saelemaekers op weg naar AS Roma

Verschillende bronnen melden nu dat een akkoord in de maak is. Tammy Abraham zou de overstap maken naar de Rossoneri, die 10 miljoen euro zouden neertellen en tegelijk ook Alexis Saelemaekers de omgekeerde beweging zou laten maken. De Rode Duivel zou al zijn jawoord gegeven hebben voor een transfer naar Rome.

Dat is toch opvallend, want trainer Paulo Fonseca verkondigde de voorbije weken meermaals dat hij na een sterke voorbereiding dit seizoen op Saelemaekers rekende. De Portugees was gecharmeerd door de grinta en polyvalentie van de 25-jarige flankspeler, maar het Milanese bestuur denkt er klaarblijkelijk anders over.

Vertrek Abraham doet Roma naar Fernandez-Pardo lonken

Als de deal beklonken raakt, verliest Roma nog maar eens een aanvaller. Ze zagen deze zomer ook al Lukaku, Belotti, Solbakken en Azmoun vertrekken en in de plaats kwamen enkel Artem Dovbyk en Matias Soulé. Daardoor zijn de keuzemogelijkheden voor trainer Daniele De Rossi momenteel beperkt.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Roma daarom alsnog bij AA Gent kunnen komen aankloppen voor Matias Fernandez-Pardo. De Buffalo's willen hun 19-jarige goudhaantje liefst houden, maar bij een goed bod zullen ze toch overstag moeten gaan. In Italië schatten ze dat de jonge aanvaller 10 miljoen euro zou moeten kosten, terwijl voor Fernandez-Pardo een jaarloon van 1 à 2 miljoen euro klaar zou liggen.

Is Fernandez-Pardo al klaar voor de stap naar een club als Roma?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

29
29
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

51
51
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

24
24
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

49
49
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

235
235
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

276
276
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

178
178
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

212
212
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

252
252
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

479
479
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

96
96
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

209
209
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

112
112
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

61
61
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

159
159
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

50
50
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

80
80
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

227
227
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

619
619

Meer sportnieuws