'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

644 stemmen
'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

In België is de transfermarkt nog een tijdje open, maar in de meeste grote Europese landen ligt de deadline al op komend weekend. Dat betekent dat er in de komende dagen nog heel wat beweging verwacht mag worden, waarbij bepaalde transfers voor een domino-effect kunnen zorgen.

Daar kunnen ze straks in Gent mogelijk van meespreken. De Buffalo's zullen wellicht met een bang hartje kijken naar de gesprekken tussen AC Milan en AS Roma. Dinsdagavond raakte bekend dat de twee clubs opnieuw aan de onderhandelingstafel plaatsgenomen hebben om een ruildeal te bespreken.

LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Saelemaekers op weg naar AS Roma

Verschillende bronnen melden nu dat een akkoord in de maak is. Tammy Abraham zou de overstap maken naar de Rossoneri, die 10 miljoen euro zouden neertellen en tegelijk ook Alexis Saelemaekers de omgekeerde beweging zou laten maken. De Rode Duivel zou al zijn jawoord gegeven hebben voor een transfer naar Rome.

Dat is toch opvallend, want trainer Paulo Fonseca verkondigde de voorbije weken meermaals dat hij na een sterke voorbereiding dit seizoen op Saelemaekers rekende. De Portugees was gecharmeerd door de grinta en polyvalentie van de 25-jarige flankspeler, maar het Milanese bestuur denkt er klaarblijkelijk anders over.

Vertrek Abraham doet Roma naar Fernandez-Pardo lonken

Als de deal beklonken raakt, verliest Roma nog maar eens een aanvaller. Ze zagen deze zomer ook al Lukaku, Belotti, Solbakken en Azmoun vertrekken en in de plaats kwamen enkel Artem Dovbyk en Matias Soulé. Daardoor zijn de keuzemogelijkheden voor trainer Daniele De Rossi momenteel beperkt.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Roma daarom alsnog bij AA Gent kunnen komen aankloppen voor Matias Fernandez-Pardo. De Buffalo's willen hun 19-jarige goudhaantje liefst houden, maar bij een goed bod zullen ze toch overstag moeten gaan. In Italië schatten ze dat de jonge aanvaller 10 miljoen euro zou moeten kosten, terwijl voor Fernandez-Pardo een jaarloon van 1 à 2 miljoen euro klaar zou liggen.

Is Fernandez-Pardo al klaar voor de stap naar een club als Roma?

Meest recent

‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

12
12
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

150
150
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

275
275
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

35
35
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

157
157
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

92
92
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

106
106
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

197
197
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

35
35
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

33
33
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

131
131
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

444
444
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

213
213
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

201
201
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

132
132
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

84
84
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

428
428
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

330
330
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

141
141
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

134
134
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

126
126
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

555
555
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

347
347
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

231
231

Meer sportnieuws