'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

door
'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

In België is de transfermarkt nog een tijdje open, maar in de meeste grote Europese landen ligt de deadline al op komend weekend. Dat betekent dat er in de komende dagen nog heel wat beweging verwacht mag worden, waarbij bepaalde transfers voor een domino-effect kunnen zorgen.

Daar kunnen ze straks in Gent mogelijk van meespreken. De Buffalo's zullen wellicht met een bang hartje kijken naar de gesprekken tussen AC Milan en AS Roma. Dinsdagavond raakte bekend dat de twee clubs opnieuw aan de onderhandelingstafel plaatsgenomen hebben om een ruildeal te bespreken.

LEES OOK: De Ketelaere klopt ex-trainer, Barça wint derby maar net

Saelemaekers op weg naar AS Roma

Verschillende bronnen melden nu dat een akkoord in de maak is. Tammy Abraham zou de overstap maken naar de Rossoneri, die 10 miljoen euro zouden neertellen en tegelijk ook Alexis Saelemaekers de omgekeerde beweging zou laten maken. De Rode Duivel zou al zijn jawoord gegeven hebben voor een transfer naar Rome.

Dat is toch opvallend, want trainer Paulo Fonseca verkondigde de voorbije weken meermaals dat hij na een sterke voorbereiding dit seizoen op Saelemaekers rekende. De Portugees was gecharmeerd door de grinta en polyvalentie van de 25-jarige flankspeler, maar het Milanese bestuur denkt er klaarblijkelijk anders over.

Vertrek Abraham doet Roma naar Fernandez-Pardo lonken

Als de deal beklonken raakt, verliest Roma nog maar eens een aanvaller. Ze zagen deze zomer ook al Lukaku, Belotti, Solbakken en Azmoun vertrekken en in de plaats kwamen enkel Artem Dovbyk en Matias Soulé. Daardoor zijn de keuzemogelijkheden voor trainer Daniele De Rossi momenteel beperkt.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Roma daarom alsnog bij AA Gent kunnen komen aankloppen voor Matias Fernandez-Pardo. De Buffalo's willen hun 19-jarige goudhaantje liefst houden, maar bij een goed bod zullen ze toch overstag moeten gaan. In Italië schatten ze dat de jonge aanvaller 10 miljoen euro zou moeten kosten, terwijl voor Fernandez-Pardo een jaarloon van 1 à 2 miljoen euro klaar zou liggen.

Is Fernandez-Pardo al klaar voor de stap naar een club als Roma?

Meest recent

Analisten lyrisch over Tielemans: "Een droom!"

Aston Villa is bezig aan een geweldig seizoen in de Premier League. Ze zijn zelfs outsider voor de ...

0
0
Kindermans rekent af met Neerpede-verhaal

Het was een opmerkelijk fenomeen. Bepaalde analisten riepen plots gezamenlijk dat de jeugd van RSC ...

42
42
Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

62
62
Anderlecht aan de bak: club wil 'drama' vermijden

RSC Anderlecht eindigde 2025 met een fikse tegenvaller door met 1-2 te verliezen van Sporting ...

125
125
Standard doet zéér verrassende transfermove

Standard wil deze maand een aantal versterkingen halen, maar de Rouches hebben geen groot budget. De ...

45
45
Diamanten bij Club, RSCA en Genk: toppers op komst

We opperen voor meer kansen voor de Belgische jeugd. En of er nog meer dan genoeg talent zit aan te ...

137
137
Anderlecht en Genk: weldra wéér 2 jonkies bij wereldtop?

Neerpede is al vele jaren een garantie op doorstroming, net als de Jos Vaessen Academy in Genk. ...

153
153
Hallo, Belgische clubs? Deze 6 ‘vergeten’ Belgen schitteren

De Belgische clubs kijken veel te vaak naar buitenlanders om hun ploeg te versterken. Er zijn ook ...

137
137
RSCA, Club en Genk: drie buitenlandse parels op komst

Bij RSCA Futures, Club NXT en Jong Genk lopen ondertussen ook heel wat buitenlandse spelers rond. ...

550
550
TRANSFERUURTJE: 'Floptransfer weg bij RSCA, bod op Tzolis'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

164
164
Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Thibaut Courtois gaf een interview aan Sporza en de doelman sprak er onder meer over zijn toekomst. ...

78
78
‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

De transfer van Noa Lang naar Napoli is nog geen succes gebleken. De buitenspeler was een smaakmaker ...

112
112
Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

411
411
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

316
316
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

172
172
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

204
204
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

199
199
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

145
145
Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Thiibaut Courtois wordt binnen enkele maanden 34 jaar. 'El Muro' weet dus dat zijn laatste fase van ...

125
125
'Club Brugge baalt: toptarget weigert Blauw-Zwart'

Club Brugge is op zoek naar versterking. De Bruggelingen hadden één speler heel hoog ...

605
605
Waarom DAZN-bom wél positief effect kan hebben op JPL

Het Belgische voetbal kent (alweer) woelige maanden. DAZN zorgde voor een enorme bom. Tot het einde ...

245
245
‘Club Brugge haalt La Liga-topper: bom in kleedkamer?’

Hij is international, heeft sterke prestaties in La Liga op zijn cv, maar speelt dit seizoen amper. ...

914
914
Grote uitverkoop dreigt in de Jupiler Pro League

Het jaar 2026 zal wellicht jaar worden dat de Jupiler Pro League-clubs nog gretiger dan anders ...

162
162
Anderlecht en Hasi hopen: twee ‘aanwinsten’ voor 2026

Bij RSC Anderlecht is er versterking nodig. Er moet aanvallend kwaliteit bij, op de rechterflank en ...

383
383
Garcia verrast: 'vergeten' Rode Duivel schittert in Bundesliga

Bondscoach Rudi Garcia heeft zeer veel weelde centraal op het middenveld. De trainer krijgt er nog ...

371
371

Meer sportnieuws