'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

644 stemmen
'Transferdomino's: AA Gent bibbert na jawoord Saelemaekers'

In België is de transfermarkt nog een tijdje open, maar in de meeste grote Europese landen ligt de deadline al op komend weekend. Dat betekent dat er in de komende dagen nog heel wat beweging verwacht mag worden, waarbij bepaalde transfers voor een domino-effect kunnen zorgen.

Daar kunnen ze straks in Gent mogelijk van meespreken. De Buffalo's zullen wellicht met een bang hartje kijken naar de gesprekken tussen AC Milan en AS Roma. Dinsdagavond raakte bekend dat de twee clubs opnieuw aan de onderhandelingstafel plaatsgenomen hebben om een ruildeal te bespreken.

LEES OOK: Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Saelemaekers op weg naar AS Roma

Verschillende bronnen melden nu dat een akkoord in de maak is. Tammy Abraham zou de overstap maken naar de Rossoneri, die 10 miljoen euro zouden neertellen en tegelijk ook Alexis Saelemaekers de omgekeerde beweging zou laten maken. De Rode Duivel zou al zijn jawoord gegeven hebben voor een transfer naar Rome.

Dat is toch opvallend, want trainer Paulo Fonseca verkondigde de voorbije weken meermaals dat hij na een sterke voorbereiding dit seizoen op Saelemaekers rekende. De Portugees was gecharmeerd door de grinta en polyvalentie van de 25-jarige flankspeler, maar het Milanese bestuur denkt er klaarblijkelijk anders over.

Vertrek Abraham doet Roma naar Fernandez-Pardo lonken

Als de deal beklonken raakt, verliest Roma nog maar eens een aanvaller. Ze zagen deze zomer ook al Lukaku, Belotti, Solbakken en Azmoun vertrekken en in de plaats kwamen enkel Artem Dovbyk en Matias Soulé. Daardoor zijn de keuzemogelijkheden voor trainer Daniele De Rossi momenteel beperkt.

Volgens La Gazzetta dello Sport zou Roma daarom alsnog bij AA Gent kunnen komen aankloppen voor Matias Fernandez-Pardo. De Buffalo's willen hun 19-jarige goudhaantje liefst houden, maar bij een goed bod zullen ze toch overstag moeten gaan. In Italië schatten ze dat de jonge aanvaller 10 miljoen euro zou moeten kosten, terwijl voor Fernandez-Pardo een jaarloon van 1 à 2 miljoen euro klaar zou liggen.

Is Fernandez-Pardo al klaar voor de stap naar een club als Roma?

Meest recent

Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

0
0
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

21
21
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

29
29
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

59
59
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

58
58
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

203
203
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

25
25
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

118
118
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

78
78
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

194
194
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1061
1061
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

258
258
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

366
366
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

55
55
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

325
325
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

157
157
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

411
411
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

313
313
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

483
483
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

505
505
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

116
116

Meer sportnieuws