‘Toekomst Bakayoko bekend na ultiem voorstel’

167 stemmen
‘Toekomst Bakayoko bekend na ultiem voorstel’

Johan Bakayoko kende afgelopen seizoen een topjaar bij PSV Eindhoven. Dat leverde hem ook een EK-selectie op bij de Rode Duivels. Een toptransfer behoort deze zomermercato ook nog tot de mogelijkheden.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Bakayoko zéér lucratieve aanbiedingen uit Saudi-Arabië heeft geweigerd. PSV vreest ook nog een last minute-bod van een Europese grootmacht dus het schiet nu in actie.

LEES OOK: 'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

Toekomst bekend

Bij PSV heeft Bakayoko nog een lopende verbintenis tot 2026, maar het Nederlandse De Telegraaf laat weten dat de Eindhovenaren een contractverlenging tot 2027 op tafel hebben gelegd. Zo kan de Nederlandse topclub volgend jaar sterk in de schoenen staan tijdens onderhandelingen over een toptransfer.

Ook Nottingham Forest zou een poging hebben gedaan om de Rode Duivel in te lijven, maar het bod van de Engelsen was niet voldoende. Een ultiem voorstel van PSV moet de toekomst van Bakayoko definitief bepalen. Een transfer zal pas voor volgend jaar zijn. Eerst nog een seizoen knallen bij PSV.

Al-Hilal

Bakayoko lijkt bewust bezig te zijn met zijn toekomstplannen. Het Al-Hilal van onder meer Aleksandar Mitrovic (ex-Anderlecht) kwam met een ongelooflijke aanbieding op de proppen, maar de buitenspeler wil in Europa blijven. Bakayoko is ambitieus en wil op zijn 21 jaar Europa nog niet verlaten.

Dat betekent ook goed nieuws voor de Rode Duivels. Bakayoko speelde op het EK nog tweede viool bij de Belgische nationale ploeg, maar komt meer en meer op de deur kloppen om een basisplaats af te dwingen bij bondscoach Domenico Tedesco. In de jeugd speelde de winger overigens bij Anderlecht en Club Brugge.

Moet Bakayoko nog een jaar bij PSV blijven?

Meest recent

'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

9
9
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

31
31
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

80
80
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

406
406
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

292
292
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

105
105
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

588
588
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

196
196
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

144
144
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

196
196
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

136
136
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

53
53
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

49
49
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

73
73
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

152
152
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

126
126
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

539
539
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

103
103
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

188
188
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

369
369
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

68
68
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1085
1085
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

513
513
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

36
36
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

13
13

Meer sportnieuws