‘Toekomst Bakayoko bekend na ultiem voorstel’

167 stemmen
‘Toekomst Bakayoko bekend na ultiem voorstel’

Johan Bakayoko kende afgelopen seizoen een topjaar bij PSV Eindhoven. Dat leverde hem ook een EK-selectie op bij de Rode Duivels. Een toptransfer behoort deze zomermercato ook nog tot de mogelijkheden.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Bakayoko zéér lucratieve aanbiedingen uit Saudi-Arabië heeft geweigerd. PSV vreest ook nog een last minute-bod van een Europese grootmacht dus het schiet nu in actie.

LEES OOK: Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Toekomst bekend

Bij PSV heeft Bakayoko nog een lopende verbintenis tot 2026, maar het Nederlandse De Telegraaf laat weten dat de Eindhovenaren een contractverlenging tot 2027 op tafel hebben gelegd. Zo kan de Nederlandse topclub volgend jaar sterk in de schoenen staan tijdens onderhandelingen over een toptransfer.

Ook Nottingham Forest zou een poging hebben gedaan om de Rode Duivel in te lijven, maar het bod van de Engelsen was niet voldoende. Een ultiem voorstel van PSV moet de toekomst van Bakayoko definitief bepalen. Een transfer zal pas voor volgend jaar zijn. Eerst nog een seizoen knallen bij PSV.

Al-Hilal

Bakayoko lijkt bewust bezig te zijn met zijn toekomstplannen. Het Al-Hilal van onder meer Aleksandar Mitrovic (ex-Anderlecht) kwam met een ongelooflijke aanbieding op de proppen, maar de buitenspeler wil in Europa blijven. Bakayoko is ambitieus en wil op zijn 21 jaar Europa nog niet verlaten.

Dat betekent ook goed nieuws voor de Rode Duivels. Bakayoko speelde op het EK nog tweede viool bij de Belgische nationale ploeg, maar komt meer en meer op de deur kloppen om een basisplaats af te dwingen bij bondscoach Domenico Tedesco. In de jeugd speelde de winger overigens bij Anderlecht en Club Brugge.

Moet Bakayoko nog een jaar bij PSV blijven?

Meest recent

'Transfergevecht dreigt tussen Anderlecht en Standard'

RSC Anderlecht en Standard worden aan heel veel spelers gelinkt. Beide clubs worden ook vaak ...

109
109
'Club ontketent oorlog: miljoenentarget boycot trainingen'

Club Brugge blijft werken aan de komst van een nieuwe flankaanvaller. Die zoektocht loopt behoorlijk ...

98
98
'Grote De Bruyne-schok: spraakmakende transfer op tafel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel met volle teugen van zijn vakantieperiode. Ondertussen wordt volop ...

113
113
'Supertransfer Mika Godts: eerste bod van 45 miljoen'

Mika Godts is op weg naar een bijzonder mooie transfer. In de afgelopen dagen raakte bekend dat ...

49
49
Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels en is helemaal klaar voor een nieuw ...

40
40
'Club Brugge heeft beet: vierde aanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge moest vrijdagavond na strafschoppen zijn meerdere erkennen in de supercup tegen Union ...

522
522
'Antwerp gaat voor stunt: huurbod op Overmars-bekende'

Nu de overname is beklonken, heeft Antwerp FC de inhaalbeweging ingezet op de mercato. Maar de Great ...

378
378
'PSG pakt weer uit: wereldkampioen naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain kroonde zich in de voorbije twee seizoen telkens tot eindwinnaar in de Champions ...

93
93
Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

68
68
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

692
692
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

433
433
'Concurrentie gruwt: Arsenal pakt uit met nieuwe sterspeler'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

215
215
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

216
216
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

261
261
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

220
220
Groot Arsenal-debuut Tzolis: Engelse pers deelt cijfer uit

Christos Tzolis versierde in het tussenseizoen een droomtransfer naar Arsenal FC. Zaterdag mocht hij ...

488
488
Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

958
958
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

951
951
Net rond Infantino sluit zich: "Achterkamertjesachtige deal"

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

359
359
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

901
901
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

623
623
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

224
224
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

182
182
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

346
346

Meer sportnieuws