PSV trekt Belgische kaart: "Dit had ik niet verwacht"

door
PSV trekt Belgische kaart:

Wie gaat PSV dit seizoen stoppen in Nederland? Na drie speeldagen tellen ze negen punten en troffen ze al vijftien keer raak. Feyenoord volgt al op vier punten en Ajax op zes (met één match minder gespeeld). Opvallend: een Belg krijgt plots speelkansen.

LEES OOK: Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Dams krijgt minuten bij PSV

PSV gaat zich de komende dagen nog danig moeten versterken in de achterhoede. Daar is de spoeling zéér dun. Voorlopig is dat een goede kans voor de 20-jarige Belg Matteo Dams om zich te tonen.

De centrale verdediger mocht al drie keer invallen in de Eredivisie en telt zo 47 speelminuten. "Eerlijk gezegd had ik ook niet verwacht dat het zo zou lopen. Het gaat heel snel en alles is positief. Ik pak mijn kansen als ik ze krijg. Er zijn blessures en daarom krijg ik die kans. De trainer (Peter Bosz, red.) geeft me veel vertrouwen en ik mag voorlopig bij de selectie trainen", zegt hij aan het Eindhovens Dagblad.

Terug naar Jong PSV?

De kans bestaat dat hij terug naar Jong PSV moet als de landskampioen nog een aantal versterkingen haalt. "Dan is dat zo en dan nog doe ik er alles aan en zal ik het beste laten zien wat ik heb. Maar dan heb ik wel de ervaring meegenomen."

Gaat hij doorbreken bij PSV?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

47
47
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

133
133
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

74
74
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

119
119
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

323
323
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

157
157
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

264
264
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

492
492
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

73
73
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

28
28
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

176
176
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

177
177
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

132
132
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

53
53
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

183
183
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

41
41
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

143
143
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

593
593
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

371
371
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

300
300
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

264
264
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

256
256
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

85
85
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

502
502
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

349
349

Meer sportnieuws