'Fredberg op dreef: STVV wil shoppen bij Anderlecht'

562 stemmen
'Fredberg op dreef: STVV wil shoppen bij Anderlecht'

Jesper Fredberg gaat wellicht nog enkele slapeloze nachten tegemoet. Niet alleen moet de CEO Sports van Anderlecht de Paars-Witte selectie nog gevoelig versterken, ook langs uitgaande zijde is er nog heel wat werk aan de winkel. Al wordt er stilaan duidelijk wel vooruitgang geboekt.

Zo staan de Brusselaars op het punt om zowel Antoine Colassin als Lars Montegnies bij Beerschot te dumpen. Daarnaast moet er echter voor nog heel wat overbodige pionnen een al dan niet definitieve oplossing worden gezocht. Denk maar aan Amadou Diawara, Kristian Arnstad of Alexis Flips.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

RSCA dumpt Patris

Die laatste werd pas vorige zomer voor een slordige 3,5 miljoen in huis gehaald, net zoals Louis Patris. Ook de 23-jarige rechtsback, die het onderspit moest delven tegen Killian Sardella en met Thomas Foket intussen nog een nieuwe concurrent van formaat verwelkomde, mag alweer beschikken.

De voorbije weken werd er al gewag gemaakt van interesse uit de Serie A, waar diverse ploegen Patris naar verluidt wilden huren. Een overstap naar Italië blijkt inmiddels van de baan, maar volgens Het Laatste Nieuws doken ondertussen wel al andere gegadigden op voor de ex-jeugdinternational.

STVV of NEC?

De krant stelt dat Patris onder meer op belangstelling uit eigen land kan rekenen. Zo zou STVV een oogje hebben laten vallen op de voormalige sterkhouder van OH Leuven, die zijn carrière evenwel tevens in Nederland kan verderzetten. Daar zou hij tenslotte op de radar staan van NEC Nijmegen.

Of het dan zou gaan om een uitleenbeurt of een definitieve overstap wordt voorlopig niet verduidelijkt. De marktwaarde van Patris, die tot medio 2028 vastligt in het Lotto Park, wordt op een tweetal miljoen geschat. Mogelijk verkiest Fredberg om een deel van zijn investering direct te recupereren.

🚀

RSCA kan Patris best ...

Meest recent

'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

2
2
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

58
58
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

66
66
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

156
156
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

24
24
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

44
44
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

82
82
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

66
66
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

289
289
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

209
209
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

50
50
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

428
428
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

181
181
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

516
516
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

67
67
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

117
117
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

53
53
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

390
390
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

723
723
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

569
569
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

168
168
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1190
1190
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

695
695

Meer sportnieuws