'Fredberg op dreef: STVV wil shoppen bij Anderlecht'

562 stemmen
'Fredberg op dreef: STVV wil shoppen bij Anderlecht'

Jesper Fredberg gaat wellicht nog enkele slapeloze nachten tegemoet. Niet alleen moet de CEO Sports van Anderlecht de Paars-Witte selectie nog gevoelig versterken, ook langs uitgaande zijde is er nog heel wat werk aan de winkel. Al wordt er stilaan duidelijk wel vooruitgang geboekt.

Zo staan de Brusselaars op het punt om zowel Antoine Colassin als Lars Montegnies bij Beerschot te dumpen. Daarnaast moet er echter voor nog heel wat overbodige pionnen een al dan niet definitieve oplossing worden gezocht. Denk maar aan Amadou Diawara, Kristian Arnstad of Alexis Flips.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

RSCA dumpt Patris

Die laatste werd pas vorige zomer voor een slordige 3,5 miljoen in huis gehaald, net zoals Louis Patris. Ook de 23-jarige rechtsback, die het onderspit moest delven tegen Killian Sardella en met Thomas Foket intussen nog een nieuwe concurrent van formaat verwelkomde, mag alweer beschikken.

De voorbije weken werd er al gewag gemaakt van interesse uit de Serie A, waar diverse ploegen Patris naar verluidt wilden huren. Een overstap naar Italië blijkt inmiddels van de baan, maar volgens Het Laatste Nieuws doken ondertussen wel al andere gegadigden op voor de ex-jeugdinternational.

STVV of NEC?

De krant stelt dat Patris onder meer op belangstelling uit eigen land kan rekenen. Zo zou STVV een oogje hebben laten vallen op de voormalige sterkhouder van OH Leuven, die zijn carrière evenwel tevens in Nederland kan verderzetten. Daar zou hij tenslotte op de radar staan van NEC Nijmegen.

Of het dan zou gaan om een uitleenbeurt of een definitieve overstap wordt voorlopig niet verduidelijkt. De marktwaarde van Patris, die tot medio 2028 vastligt in het Lotto Park, wordt op een tweetal miljoen geschat. Mogelijk verkiest Fredberg om een deel van zijn investering direct te recupereren.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"
434

RSCA kan Patris best ...

Meest recent

Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

1
1
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

29
29
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

53
53
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

19
19
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

44
44
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

109
109
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

306
306
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

119
119
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

319
319
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

420
420
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1102
1102
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

45
45
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

116
116
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

434
434
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

160
160
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

177
177
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

86
86
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

259
259
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

130
130

Meer sportnieuws