'Fredberg op dreef: STVV wil shoppen bij Anderlecht'

562 stemmen
'Fredberg op dreef: STVV wil shoppen bij Anderlecht'

Jesper Fredberg gaat wellicht nog enkele slapeloze nachten tegemoet. Niet alleen moet de CEO Sports van Anderlecht de Paars-Witte selectie nog gevoelig versterken, ook langs uitgaande zijde is er nog heel wat werk aan de winkel. Al wordt er stilaan duidelijk wel vooruitgang geboekt.

Zo staan de Brusselaars op het punt om zowel Antoine Colassin als Lars Montegnies bij Beerschot te dumpen. Daarnaast moet er echter voor nog heel wat overbodige pionnen een al dan niet definitieve oplossing worden gezocht. Denk maar aan Amadou Diawara, Kristian Arnstad of Alexis Flips.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

RSCA dumpt Patris

Die laatste werd pas vorige zomer voor een slordige 3,5 miljoen in huis gehaald, net zoals Louis Patris. Ook de 23-jarige rechtsback, die het onderspit moest delven tegen Killian Sardella en met Thomas Foket intussen nog een nieuwe concurrent van formaat verwelkomde, mag alweer beschikken.

De voorbije weken werd er al gewag gemaakt van interesse uit de Serie A, waar diverse ploegen Patris naar verluidt wilden huren. Een overstap naar Italië blijkt inmiddels van de baan, maar volgens Het Laatste Nieuws doken ondertussen wel al andere gegadigden op voor de ex-jeugdinternational.

STVV of NEC?

De krant stelt dat Patris onder meer op belangstelling uit eigen land kan rekenen. Zo zou STVV een oogje hebben laten vallen op de voormalige sterkhouder van OH Leuven, die zijn carrière evenwel tevens in Nederland kan verderzetten. Daar zou hij tenslotte op de radar staan van NEC Nijmegen.

Of het dan zou gaan om een uitleenbeurt of een definitieve overstap wordt voorlopig niet verduidelijkt. De marktwaarde van Patris, die tot medio 2028 vastligt in het Lotto Park, wordt op een tweetal miljoen geschat. Mogelijk verkiest Fredberg om een deel van zijn investering direct te recupereren.

🚀

RSCA kan Patris best ...

Meest recent

Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

18
18
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

46
46
Argentijnse media komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

174
174
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

26
26
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

23
23
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

323
323
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

113
113
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

85
85
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

145
145
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

63
63
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

804
804
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

190
190
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

108
108
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

71
71
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

296
296
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

90
90
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

227
227
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

322
322
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

100
100
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

191
191
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

44
44
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

277
277
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

79
79

Meer sportnieuws