‘Net naast EK gegrepen, wél zomertransfer voor Belg’

door
‘Net naast EK gegrepen, wél zomertransfer voor Belg’

Bondscoach Domenico Tedesco heeft veel keuzemogelijkheden bij de Rode Duivels. Na de Gouden Generatie staat er weer een nieuwe generatie van talenten klaar en afgelopen EK moest hij dan ook knopen doorhakken. Arne Engels was één van die namen die net naast de selectie viel.

Engels stond op stand-by voor een selectie voor het EK. Uiteindelijk koos Tedesco ervoor, ondanks verschillende blessuregevallen, om niemand meer op te roepen. Mogelijk komt er wél een toptransfer voor de ex-speler van KAA Gent en Club Brugge.

LEES OOK: Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Onder de radar

Engels is één van die spelers die nooit is doorgebroken op de Belgische velden, maar wel onder de radar naam heeft gemaakt in het buitenland. Augsburg nam de middenvelder voor 100.000 euro over van Club Brugge en in de Bundesliga is hij een absolute sterkhouder.

Bij Augsburg is Engels onmisbaar en in Duitsland heeft hij nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van negen miljoen euro. Schotse topclub Celtic Glasgow wil de Belgische jeugdinternational nog voor het verstrijken van de transferdeadline deze zomer overnemen.

Miljoenentransfer

Engels is nog maar 20 jaar, maar is een basiskracht bij Bundesliga-club Augsburg. Naar verluidt heeft de middenvelder al zelf een akkoord bereikt met Celtic en ziet hij de stap naar Schotland zitten. Nu moet er nog een overeenkomst worden gevonden tussen de clubs.

Augsburg verlangt een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen euro. Celtic heeft nog geen bod uitgebracht, maar na het akkoord met Engels zullen de onderhandelingen snel vorderen. Geen EK, maar mogelijk aldus wel een toptransfer deze zomer voor Engels.

Is Celtic een goede club voor Arne Engels?

Meest recent

Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

1
1
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

80
80
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

110
110
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

30
30
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

66
66
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

345
345
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

59
59
'Leko hakt knopen door: AA Gent dumpt peperdure flop'

De galamatch ter ere van het 125-jarig bestaan loste de verwachtingen in bij AA Gent, dat Standard ...

376
376
Furie in Italië: Lang krijgt mokerslag van jewelste

Noa Lang krijgt het hard te verduren in Napels: Antonio Conte zette hem publiek op zijn plaats. De ...

156
156
Hasi roteert: Anderlecht haalt miscasts uit vergeetput

RSC Anderlecht hoopt de magere één op zes tegen STVV en Charleroi dinsdag door te ...

473
473
Genk likt wonden: Fink slikt bittere pil uit ziekenboeg

Alweer geen clean sheet, alweer puntenverlies. Na het gelijkspel in eigen huis tegen La ...

237
237
Gheysens velt verdict: Wils richting exit bij Antwerp?

De sportieve malaise duurt voort bij Antwerp, dat zondag in eigen huis met 0-1 onderuit ging tegen ...

369
369
Politiek steunt Pro League: DAZN op matje geroepen

Het verzoek van DAZN om opnieuw rond de tafel te zitten met de Pro League en de voorwaarden van het ...

421
421
Gumienny doet pikante uitspraak over afgekeurde Genkse goal

KRC Genk liet zondagavond op pijnlijke wijze de kans laten liggen om weer dichter bij de top zes te ...

579
579
Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

99
99
Opmerkelijk: La Louvière-coach excuseert zich bij Fink

Promovendus La Louvière blijft het best aardig doen in de Jupiler Pro League. De verrassende ...

203
203
Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Zondagavond kwamen in het buitenland nog enkele Rode Duivels in actie. In de kraker tussen Lyon en ...

75
75
Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net ...

51
51
Fink doet voorspelling na nieuwe opdoffer Genk

Al voor de derde officiële wedstrijd op rij is KRC Genk zondag blijven steken op een ...

1002
1002
Wat een week: Belgische Villa-beul alweer de held

Een week geleden was hij voor de modale Belgische voetballiefhebber nog compleet onbekend, maar de ...

45
45
Wéér zelfde pijnpunt Genk: "Moeten oplossing vinden"

Het blijft dit seizoen voor KRC Genk zeer wisselvallig lopen. De Limburgers tankten eerder deze week ...

145
145
Ondanks dwarszittende VAR klopt Union toch STVV

Union heeft zich hersteld van de pandoering tegen Inter in de Champions League met een zege in de ...

95
95
Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Zulte Waregem blijft punten bij elkaar sprokkelen. Ze wisten een punt weg te kapen bij Cercle ...

90
90
KRC Genk bijt de tanden stuk op pittig La Louvière

KRC Genk boekte een 7 op 9 en speelde een goede Europese match tegen Real Betis. Tegen La ...

81
81
Van der Bruggen baalt stevig: "Ronduit belachelijk"

Cercle Brugge kent een bijzonder moeizaam seizoen. Tegen Zulte Waregem wisten ze alweer geen zege te ...

201
201

Meer sportnieuws