‘Net naast EK gegrepen, wél zomertransfer voor Belg’

door
‘Net naast EK gegrepen, wél zomertransfer voor Belg’

Bondscoach Domenico Tedesco heeft veel keuzemogelijkheden bij de Rode Duivels. Na de Gouden Generatie staat er weer een nieuwe generatie van talenten klaar en afgelopen EK moest hij dan ook knopen doorhakken. Arne Engels was één van die namen die net naast de selectie viel.

Engels stond op stand-by voor een selectie voor het EK. Uiteindelijk koos Tedesco ervoor, ondanks verschillende blessuregevallen, om niemand meer op te roepen. Mogelijk komt er wél een toptransfer voor de ex-speler van KAA Gent en Club Brugge.

LEES OOK: ‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Onder de radar

Engels is één van die spelers die nooit is doorgebroken op de Belgische velden, maar wel onder de radar naam heeft gemaakt in het buitenland. Augsburg nam de middenvelder voor 100.000 euro over van Club Brugge en in de Bundesliga is hij een absolute sterkhouder.

Bij Augsburg is Engels onmisbaar en in Duitsland heeft hij nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van negen miljoen euro. Schotse topclub Celtic Glasgow wil de Belgische jeugdinternational nog voor het verstrijken van de transferdeadline deze zomer overnemen.

Miljoenentransfer

Engels is nog maar 20 jaar, maar is een basiskracht bij Bundesliga-club Augsburg. Naar verluidt heeft de middenvelder al zelf een akkoord bereikt met Celtic en ziet hij de stap naar Schotland zitten. Nu moet er nog een overeenkomst worden gevonden tussen de clubs.

Augsburg verlangt een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen euro. Celtic heeft nog geen bod uitgebracht, maar na het akkoord met Engels zullen de onderhandelingen snel vorderen. Geen EK, maar mogelijk aldus wel een toptransfer deze zomer voor Engels.

Is Celtic een goede club voor Arne Engels?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

51
51
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

402
402
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

43
43
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

49
49
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

263
263
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

318
318
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

355
355
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

310
310
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

302
302
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

714
714
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws