‘Net naast EK gegrepen, wél zomertransfer voor Belg’

103 stemmen
‘Net naast EK gegrepen, wél zomertransfer voor Belg’

Bondscoach Domenico Tedesco heeft veel keuzemogelijkheden bij de Rode Duivels. Na de Gouden Generatie staat er weer een nieuwe generatie van talenten klaar en afgelopen EK moest hij dan ook knopen doorhakken. Arne Engels was één van die namen die net naast de selectie viel.

Engels stond op stand-by voor een selectie voor het EK. Uiteindelijk koos Tedesco ervoor, ondanks verschillende blessuregevallen, om niemand meer op te roepen. Mogelijk komt er wél een toptransfer voor de ex-speler van KAA Gent en Club Brugge.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Onder de radar

Engels is één van die spelers die nooit is doorgebroken op de Belgische velden, maar wel onder de radar naam heeft gemaakt in het buitenland. Augsburg nam de middenvelder voor 100.000 euro over van Club Brugge en in de Bundesliga is hij een absolute sterkhouder.

Bij Augsburg is Engels onmisbaar en in Duitsland heeft hij nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van negen miljoen euro. Schotse topclub Celtic Glasgow wil de Belgische jeugdinternational nog voor het verstrijken van de transferdeadline deze zomer overnemen.

Miljoenentransfer

Engels is nog maar 20 jaar, maar is een basiskracht bij Bundesliga-club Augsburg. Naar verluidt heeft de middenvelder al zelf een akkoord bereikt met Celtic en ziet hij de stap naar Schotland zitten. Nu moet er nog een overeenkomst worden gevonden tussen de clubs.

Augsburg verlangt een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen euro. Celtic heeft nog geen bod uitgebracht, maar na het akkoord met Engels zullen de onderhandelingen snel vorderen. Geen EK, maar mogelijk aldus wel een toptransfer deze zomer voor Engels.

Is Celtic een goede club voor Arne Engels?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

26
26
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

24
24
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

13
13
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

143
143
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

71
71
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

78
78
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

37
37
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

445
445
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

306
306
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

167
167
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

225
225
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

48
48
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

78
78
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

71
71
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

125
125
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

395
395
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

148
148
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

375
375
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

506
506
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

42
42
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1235
1235
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

43
43
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

131
131

Meer sportnieuws