'Beerschot vindt broodnodige versterking met PL-verleden'

338
'Beerschot vindt broodnodige versterking met PL-verleden'

Beerschot wist uit zijn eerste vijf wedstrijden in de Jupiler Pro League amper één punt te puren. Na het gelijkspel tegen OHL op de eerste speeldag volgden vier nederlagen op een rij en daardoor is de promovendus op de allerlaatste plaats beland. Het is duidelijk dat versterking nog nodig is.

De keuzemogelijkheden zijn voor trainer Dirk Kuyt beperkt in alle linies, maar de middelen zijn beperkt op het Kiel. Beerschot lijkt zich daarom vooral te zullen moeten richten op huurspelers of gratis opportuniteiten. Nu lijkt er toch een aanwinst gevonden te zijn in die laatste categorie.

LEES OOK: Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Beerschot dicht bij komst Mbe Soh

Volgens Sacha Tavolieri staat Beerschot immers dicht bij de komst van Loïc Mbe Soh. De 23-jarige Fransman is een verdediger die momenteel transfervrij is nadat zijn contract bij Nottingham Forest niet verlengd werd. De speler zou een avontuur op het Kiel wel zien zitten en de onderhandelingen zouden vergevorderd zijn.

Mbe Soh is een jeugdproduct van PSG en speelde in 2019 ook drie wedstrijden in de hoofdmacht van de Franse grootmacht, waar hij aan de zijde speelde van onder meer Neymar, Mbappé en Thomas Meunier. Desondanks koos hij in 2020 toch voor een transfer naar Nottingham Forest.

Verleden bij PSG en Nottingham Forest

Daar speelde hij een handvol wedstrijden in de Championship, maar na de promotie naar de Premier League verdween Mbe Soh uit beeld. Hij werd eerst uitgeleend aan Guingamp en vorig seizoen stalde Forest hem in de Eredivisie bij Almere City. Daar kwam hij 22 keer in actie, goed voor één goal en één assist.

De komst van Mbe Soh zou Dirk Kuyt enkele extra opties geven achterin, want de voormalige jeugdinternational kan op meerdere posities uit de voeten. Hij werd tot dusver vooral uitgespeeld als centrale verdediger, maar kan ook depanneren op rechtsachter en als defensieve middenvelder.

Zou hij een aanwinst zijn voor Beerschot?

Meest recent

Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

0
0
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

55
55
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

16
16
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

44
44
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

51
51
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

54
54
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

209
209
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

341
341
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

106
106
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

254
254
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

132
132
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

102
102
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

456
456
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

36
36
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

552
552
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

766
766
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

635
635
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

224
224
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1127
1127
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

217
217

Meer sportnieuws