'Beerschot vindt broodnodige versterking met PL-verleden'

338
'Beerschot vindt broodnodige versterking met PL-verleden'

Beerschot wist uit zijn eerste vijf wedstrijden in de Jupiler Pro League amper één punt te puren. Na het gelijkspel tegen OHL op de eerste speeldag volgden vier nederlagen op een rij en daardoor is de promovendus op de allerlaatste plaats beland. Het is duidelijk dat versterking nog nodig is.

De keuzemogelijkheden zijn voor trainer Dirk Kuyt beperkt in alle linies, maar de middelen zijn beperkt op het Kiel. Beerschot lijkt zich daarom vooral te zullen moeten richten op huurspelers of gratis opportuniteiten. Nu lijkt er toch een aanwinst gevonden te zijn in die laatste categorie.

LEES OOK: Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel

Beerschot dicht bij komst Mbe Soh

Volgens Sacha Tavolieri staat Beerschot immers dicht bij de komst van Loïc Mbe Soh. De 23-jarige Fransman is een verdediger die momenteel transfervrij is nadat zijn contract bij Nottingham Forest niet verlengd werd. De speler zou een avontuur op het Kiel wel zien zitten en de onderhandelingen zouden vergevorderd zijn.

Mbe Soh is een jeugdproduct van PSG en speelde in 2019 ook drie wedstrijden in de hoofdmacht van de Franse grootmacht, waar hij aan de zijde speelde van onder meer Neymar, Mbappé en Thomas Meunier. Desondanks koos hij in 2020 toch voor een transfer naar Nottingham Forest.

Verleden bij PSG en Nottingham Forest

Daar speelde hij een handvol wedstrijden in de Championship, maar na de promotie naar de Premier League verdween Mbe Soh uit beeld. Hij werd eerst uitgeleend aan Guingamp en vorig seizoen stalde Forest hem in de Eredivisie bij Almere City. Daar kwam hij 22 keer in actie, goed voor één goal en één assist.

De komst van Mbe Soh zou Dirk Kuyt enkele extra opties geven achterin, want de voormalige jeugdinternational kan op meerdere posities uit de voeten. Hij werd tot dusver vooral uitgespeeld als centrale verdediger, maar kan ook depanneren op rechtsachter en als defensieve middenvelder.

Zou hij een aanwinst zijn voor Beerschot?

Meest recent

Vermeeren en Frey als exponenten: pijnpunt bij Antwerp

Voor Antwerp is het tot dusver een seizoen met twee gezichten. De Great Old begon nog verrassend ...

1
1
Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Het afscheid van Lionel Messi in Buenos Aires moest een avond worden om nooit te vergeten. Voor ...

6
6
'Kompany lonkt naar PL: topdeal van 60 miljoen'

Bayern München is alweer scherp aan het seizoen begonnen. Het pakte tot dusver tien op twaalf ...

3
3
Beerschot onthoofd zonder Vossen? Ex-speler velt oordeel

Komend weekend wordt ook de Challenger Pro League weer op gang getrapt na een onderbreking van ...

11
11
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

75
75
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

35
35
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

20
20
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

59
59
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

53
53
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

45
45
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

59
59
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

113
113
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

39
39
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

137
137
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

48
48
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

310
310
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

41
41
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

80
80
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

35
35
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

286
286
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

149
149
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

68
68
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

91
91
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

240
240

Meer sportnieuws