'Beerschot vindt broodnodige versterking met PL-verleden'

door
'Beerschot vindt broodnodige versterking met PL-verleden'

Beerschot wist uit zijn eerste vijf wedstrijden in de Jupiler Pro League amper één punt te puren. Na het gelijkspel tegen OHL op de eerste speeldag volgden vier nederlagen op een rij en daardoor is de promovendus op de allerlaatste plaats beland. Het is duidelijk dat versterking nog nodig is.

De keuzemogelijkheden zijn voor trainer Dirk Kuyt beperkt in alle linies, maar de middelen zijn beperkt op het Kiel. Beerschot lijkt zich daarom vooral te zullen moeten richten op huurspelers of gratis opportuniteiten. Nu lijkt er toch een aanwinst gevonden te zijn in die laatste categorie.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Beerschot dicht bij komst Mbe Soh

Volgens Sacha Tavolieri staat Beerschot immers dicht bij de komst van Loïc Mbe Soh. De 23-jarige Fransman is een verdediger die momenteel transfervrij is nadat zijn contract bij Nottingham Forest niet verlengd werd. De speler zou een avontuur op het Kiel wel zien zitten en de onderhandelingen zouden vergevorderd zijn.

Mbe Soh is een jeugdproduct van PSG en speelde in 2019 ook drie wedstrijden in de hoofdmacht van de Franse grootmacht, waar hij aan de zijde speelde van onder meer Neymar, Mbappé en Thomas Meunier. Desondanks koos hij in 2020 toch voor een transfer naar Nottingham Forest.

Verleden bij PSG en Nottingham Forest

Daar speelde hij een handvol wedstrijden in de Championship, maar na de promotie naar de Premier League verdween Mbe Soh uit beeld. Hij werd eerst uitgeleend aan Guingamp en vorig seizoen stalde Forest hem in de Eredivisie bij Almere City. Daar kwam hij 22 keer in actie, goed voor één goal en één assist.

De komst van Mbe Soh zou Dirk Kuyt enkele extra opties geven achterin, want de voormalige jeugdinternational kan op meerdere posities uit de voeten. Hij werd tot dusver vooral uitgespeeld als centrale verdediger, maar kan ook depanneren op rechtsachter en als defensieve middenvelder.

🚀

Zou hij een aanwinst zijn voor Beerschot?

Meest recent

Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

1
1
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

22
22
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

131
131
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

35
35
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

112
112
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

215
215
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

103
103
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

258
258
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

148
148
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

515
515
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

106
106
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

99
99
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

361
361
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

140
140
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

257
257
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

178
178
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

46
46
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

104
104
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

319
319
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

201
201
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

303
303
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

79
79

Meer sportnieuws