'Al-Dakhil heeft toptransfer beet'

door
'Al-Dakhil heeft toptransfer beet'

De internationale transfermarkt is nog een vijftal dagen open en voor een aantal Rode Duivels belooft dat nog een hete periode te worden. Het wordt uitkijken naar bijvoorbeeld de situaties van Johan Bakayoko, Aster Vranckx en Romelu Lukaku. Die laatste lijkt zijn transfer wel beet te hebben, net zoals dat ook voor Ameen Al-Dakhil het geval is.

De 22-jarige verdediger was het voorbije halfjaar nochtans wat uit beeld verdwenen. Een vervelende blessure zorgde ervoor dat hij de volledige tweede helft van het seizoen aan de kant stond en ook het EK aan zich voorbij moest laten gaan. Bovendien degradeerde Burnley nog eens uit de Premier League.

Al-Dakhil heeft transfer naar Stuttgart beet

Maar net zoals voor Vincent Kompany het geval was, verhindert dat Al-Dakhil niet om nu een fraaie transfer naar de Bundesliga te versieren. De voorbije dagen was al duidelijk geworden dat vice-kampioen VfB Stuttgart aan zijn mouw trok en verschillende media melden nu dat de deal in kannen en kruiken is.

Enkel over de precieze invulling van de deal bestaat nog wat onduidelijkheid. Kicker meldt immers dat het om een uitleenbeurt met aankoopoptie zou gaan, terwijl Sacha Tavolieri, BILD en Sky Sports het hebben over een definitieve transfer. Daarbij zou Stuttgart 7 miljoen euro op tafel leggen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij kan komen. Al-Dakhil zou voor vier jaar kunnen tekenen.

Na anderhalf jaar weg bij Burnley

Daarmee trekt hij na anderhalf jaar de deur van Burnley alweer achter zich dicht. Kompany had Al-Dakhil in januari 2023 voor 5 miljoen euro opgepikt bij STVV en in de Championship liet hij meteen mooie dingen zien. In de Premier League speelde Al-Dakhil aanvankelijk ook nog vaak, tot zijn blessure roet in het eten gooide.

Nu mag hij zich opmaken voor de Champions League, waarin Stuttgart aan de bak mag na de knappe tweede plaats van vorig seizoen. Al-Dakhil zal er ploegmaat worden van onder meer Deniz Undav, de ex-spits van Union die vorig seizoen één van de uitblinkers was bij Stuttgart.

Goede stap voor Al-Dakhil?

Meest recent

Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

27
27
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

308
308
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

52
52
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

180
180
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

232
232
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

431
431
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

669
669
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

581
581
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

294
294
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

140
140
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

256
256
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

483
483
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

306
306
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

167
167
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

240
240
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

344
344
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

690
690
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

207
207
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

370
370
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2277
2277
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

264
264
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

354
354
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

677
677
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

194
194

Meer sportnieuws