'Al-Dakhil heeft toptransfer beet'

105 stemmen
'Al-Dakhil heeft toptransfer beet'

De internationale transfermarkt is nog een vijftal dagen open en voor een aantal Rode Duivels belooft dat nog een hete periode te worden. Het wordt uitkijken naar bijvoorbeeld de situaties van Johan Bakayoko, Aster Vranckx en Romelu Lukaku. Die laatste lijkt zijn transfer wel beet te hebben, net zoals dat ook voor Ameen Al-Dakhil het geval is.

De 22-jarige verdediger was het voorbije halfjaar nochtans wat uit beeld verdwenen. Een vervelende blessure zorgde ervoor dat hij de volledige tweede helft van het seizoen aan de kant stond en ook het EK aan zich voorbij moest laten gaan. Bovendien degradeerde Burnley nog eens uit de Premier League.

Al-Dakhil heeft transfer naar Stuttgart beet

Maar net zoals voor Vincent Kompany het geval was, verhindert dat Al-Dakhil niet om nu een fraaie transfer naar de Bundesliga te versieren. De voorbije dagen was al duidelijk geworden dat vice-kampioen VfB Stuttgart aan zijn mouw trok en verschillende media melden nu dat de deal in kannen en kruiken is.

Enkel over de precieze invulling van de deal bestaat nog wat onduidelijkheid. Kicker meldt immers dat het om een uitleenbeurt met aankoopoptie zou gaan, terwijl Sacha Tavolieri, BILD en Sky Sports het hebben over een definitieve transfer. Daarbij zou Stuttgart 7 miljoen euro op tafel leggen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij kan komen. Al-Dakhil zou voor vier jaar kunnen tekenen.

Na anderhalf jaar weg bij Burnley

Daarmee trekt hij na anderhalf jaar de deur van Burnley alweer achter zich dicht. Kompany had Al-Dakhil in januari 2023 voor 5 miljoen euro opgepikt bij STVV en in de Championship liet hij meteen mooie dingen zien. In de Premier League speelde Al-Dakhil aanvankelijk ook nog vaak, tot zijn blessure roet in het eten gooide.

Nu mag hij zich opmaken voor de Champions League, waarin Stuttgart aan de bak mag na de knappe tweede plaats van vorig seizoen. Al-Dakhil zal er ploegmaat worden van onder meer Deniz Undav, de ex-spits van Union die vorig seizoen één van de uitblinkers was bij Stuttgart.

Goede stap voor Al-Dakhil?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

17
17
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

32
32
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

167
167
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

57
57
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

70
70
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

133
133
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

169
169
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

174
174
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

143
143
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

286
286
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

360
360
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

534
534
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

73
73
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

438
438
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

634
634
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

246
246
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

300
300
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

912
912
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

493
493
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

150
150
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

458
458
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

608
608

Meer sportnieuws