TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil stunten, transferoorlog El Khannouss'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil stunten, transferoorlog El Khannouss'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Jupiler Pro League

Het worden nog drukke weken bij Anderlecht. Dat zou immers nog zeer actief kunnen worden op de transfermarkt. Het zou maar liefst vier à vijf aanwinsten nog willen binnenhalen. Het zou gaan om een doelman, één à twee middenvelders, een flankaanvaller en mogelijk nog een verdediger. Hét droomdoelwit blijft daarbij Christian Eriksen, al zou zijn komst een enorme stunt blijven.

Om plaats te maken voor al dat vers bloed, zullen ook nog de nodige spelers moeten vertrekken. Maar liefst zeven spelers moeten voor het einde van de mercato eigenlijk nog elders onderdak vinden. Het gaat om Louis Patris, Marco Kana, Amadou Diawara, Alexis Flips, Kristian Arnstad, Ishaq Abdulrazak en Antoine Colassin.

Bij KRC Genk hebben ze weer een transfersoap aan hun been. Bilal El Khannouss zou immers weigeren om nog mee te trainen. De Marokkaanse spelmaker is naar verluidt boos omdat sportief directeur Dimitri de Condé weigerde om met zijn entourage te spreken nadat een bod van Leicester City afgewezen werd. De Engelse promovendus bood 18 miljoen euro plus bonussen, maar de verwachting is dat ze hun aanbieding wel nog zullen optrekken.

Club Brugge lijkt deze zomer dan weer enkel nog spelers te gaan verkopen. Andreas Skov Olsen zou bijvoorbeeld nog in de etalage staan en er zou weleens een fraaie transfer kunnen lonken voor de Deen. Hij zou in beeld zijn bij Arsenal, dat in hem een goede doublure voor Bukayo Saka op de rechterflank zou zien.

Zinho Gano trekt de deur van het Belgische voetbal voorlopig achter zich dicht. De vlotscorende spits vertrok enkele weken geleden al bij Zulte Waregem en kiest nu voor een lucratief Saudisch avontuur. Hij tekende er bij de lokale tweedeklasser Al-Hazem.

Buitenland

Het lijkt erop dat Romelu Lukaku in de komende dagen eindelijk zijn langverwachte transfer naar Napoli zal afronden. Maar daarmee is de transferhonger van Antonio Conte nog niet gestild. Hij zou ook nog twee middenvelders uit de Premier League willen ophalen. Ook Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Manchester United) zouden Napoli nog moeten komen versterken.

Om hun komst te financieren zal Napoli wel eindelijk verlost moeten raken van Victor Osimhen. Er is mogelijk een oplossing in de maak, want Napoli zou dicht bij een akkoord staan met Al-Ahli over een transfer van de Nigeriaan. De Saudi's zouden meer dan 65 miljoen euro willen betalen. Osimhen zelf heeft echter nog lang geen akkoord met de club.

FC Barcelona kent dan weer alweer een lastige transferzomer. Het slaagde er nog altijd niet in om aanwinst Dani Olmo in te schrijven, ondanks het vertrek van Gündogan. De club blijft daarom druk in de weer om zijn loonmassa af te slanken. Jonkie Mikayil Faye werd al gedumpt bij Stade Rennes en in de komende dagen moeten ook de huurdeals van Vitor Roque (Real Betis) en Clément Lenglet (Atletico Madrid) nog afgerond worden.

Voor Arthur Vermeeren lonkt ook een transfer. De Rode Duivel heeft dit seizoen alweer weinig uitzicht op speelminuten bij Atletico Madrid en lijkt op weg naar RB Leipzig. De Duitsers hadden al een akkoord met Vermeeren zelf op zak en ook met Atletico zouden ze er nu uit zijn. Volgens de Spaanse pers keert Vermeeren daarna mogelijk niet meer terug in Madrid, omdat Diego Simeone hem niet in zijn speelwijze ziet passen.

Zal Anderlecht erin slagen om al die beoogde transfers af te ronden?

Meest recent

Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

7
7
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht

Er duiken steeds meer geruchten op over de toekomst van Wouter Vrancken. Dat is de logica zelve bij ...

22
22
Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Bij RSC Anderlecht hebben ze een heel onevenwichtige spelerskern. Dat zorgt er ook voor dat ...

63
63
'Club gaat voor jackpot: transferwending rond Tzolis'

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

70
70
Historisch! De waanzinnige stats achter superseizoen Beveren

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

58
58
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

159
159
Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

181
181
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

109
109
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

348
348
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

34
34
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

73
73
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

70
70
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

194
194
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

169
169
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

76
76
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

357
357
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

167
167
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

329
329
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

275
275
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

297
297
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

204
204
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

64
64
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

221
221
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

154
154
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

191
191

Meer sportnieuws