‘Lierse deelt Zulte ferme tik uit met ex-Anderlecht-speler’

345 stemmen
‘Lierse deelt Zulte ferme tik uit met ex-Anderlecht-speler’

Zulte Waregem en Lierse zijn concurrenten van elkaar in de Challenger Pro League, maar Essevee wilde dolgraag een sterkhouder bij de Pallieters wegkapen. Het had naar verluidt veel over om Maksim Kireev binnen te halen.

Kireev is een 20-jarige aanvallende middenvelder die nog tot 2027 onder contract staat bij Lierse met een marktwaarde van 250.000 euro. Het jeugdproduct van RSC Anderlecht stond bovenaan het lijstje van Zulte Waregem.

LEES OOK: Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

International

Kireev is een Belgische jeugdinternational, maar koos uiteindelijk voor de nationale ploeg van Wit-Rusland. Daar heeft hij inmiddels al vier caps verzameld. Afgelopen seizoen stak de middenvelder zijn neus aan het venster in de Challenger Pro League met drie doelpunten in 22 wedstrijden.

Dit seizoen is hij bij Lierse een vaste basispion geworden en heeft hij al één assist in twee wedstrijden. Zulte Waregem wilde Kireev binnenhalen, maar de Antwerpenaren weigerden het bod, dat naar verluidt erg gul was. De middenvelder besliste zelf ook om bij de Lierse club te blijven. 

Ferme tik

Zo deelt Lierse op een paar weken tijd twee ferme tikken uit aan Zulte Waregem. Op de openingsspeeldag van de Challenger Pro League won het met 0-1 van Essevee en nu weet het sterkhouder Kireev bij de club te houden. Met een zes op zes staan de Pallieters op een gedeelde eerste plaats in de Belgische tweede klasse.

Zie jij Lierse dit seizoen als titelkandidaat in de CPL?

Meest recent

De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

0
0
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

6
6
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

17
17
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

33
33
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

24
24
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

152
152
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

57
57
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

161
161
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

133
133
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

212
212
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

98
98
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

177
177
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

638
638
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

235
235
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1176
1176
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

223
223
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

85
85
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

230
230
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

356
356
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

332
332
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

93
93
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

73
73
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

94
94
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

87
87

Meer sportnieuws